نحوه ی استفاده از ایرپاد های بی سیم همراه با اندروید | بلاگ

نحوه ی استفاده از ایرپاد های بی سیم همراه با اندروید

ساخت وبلاگ

آخرین مطالب

امکانات وب

شمارنده

<strong>نحوه</strong> ی <strong>استفاده</strong> از <strong>ایرپاد</strong> های بی سیم <strong>همراه</strong> با <strong>اندروید</strong>

اگر شما هم مانند بسیاری از کاربران دیگر خواستار استفاده از ایرپاد های بی سیم خود در دیوایس های اندرویدی هستید، پیشنهاد می کنیم برای اموزش تکمیلی در ادامه با جاست تک همراه باشید.

بطور کلی باید بگوییم که اگر شما هم ایرپاد بی سیم و یک دیوایس اندرویدی داشته باشید ، ممکن است که به دانستن اینکه شما هم می توانید از ایرپاد های بی سیم همراه با تلفن ها و تبلت های اندرویدی نیز استفاده کنید ، علاقمند باشید . بنابراین ، گفتنی است که برقراری ارتباط ایرپاد های بی سیم در یک دیوایس اندرویدی بسیار ساده است (البته این امر بنظر نمی رسد که یکپارچگی و سادگی مانند راه اندازی در سیستم عامل iOS را داشته باشد) اما زمانیکه هر دوی ان ها متصل و جفت شده باشند شما نیز به استفاده از انها مانند هدفون های بی سیم فوق العاده عالی و مناسب همانطور که همه این موضوع را می دانند ، قادر خواهید بود .

و اما مقررات و الزامات پیش از شروع کار :

بنابراین پیش از هر چیز می بایست مطمئن شوید که گوشی های ایرپاد بی سیم و کیس شارژ ایرپاد های بی سیم به اندازه کافی شارژ دارند و اینکه گوشی های ایرپاد بی سیم در داخل کیس شارژشان قرار گرفته اند و همچنین مطمئن شوید که بلوتوث برروی دیوایس اندرویدی فعال و روشن می باشد .

و اما نحوه ی اتصال ایرپاد های بی سیم در اندروید :

  1. ابتدا اگر شما هم مانند بسیاری از کاربران دیگر پیش از این چنین کاری را انجام نداده اید ، می بایست همانطور که گفته شد با قرار دادن گوشی های ایرپاد بی سیم در داخل کیس شارژشان ، درب کیس شارژ ایرپاد های بی سیم را ببندید .
  2. اکنون می بایست در اندروید ، به منوی تنظیمات (Settings) در دیوایس اندرویدی مراجعه کنید .
  3. سپس می بایست به بخش بلوتوث (Bluetooth) مراجعه کرده و ان را فعال کنید .
  4. اکنون می بایست درب کیس شارژ ایرپاد های بی سیم را باز کنید .
  5. حال می بایست دکمه ی موجود در پشت کیس شارژ ایرپاد های بی سیم را تا زمانیکه شما نور فلش سفید رنگ را بصورت چشمک زن مشاهده می کنید، فشار داده و نگه دارید .
  6. پس از ان می بایست به دیوایس اندرویدی بازگردید و یک چند لحظه برای ایرپاد های بی سیم صبر کنید تا در لیست دیوایس ها ان هم در بخش تنظیمات بلوتوث اندروید ظاهر شود و سپس باید همگام سازی و جفت شدن (Pair) را انتخاب کنید .
  7. در نهایت می بایست از تنظیمات (Settings) در دیوایس اندرویدی خارج شوید ، چرا که ایرپاد های بی سیم هم اکنون همگام سازی شده اند و به دیوایس اندرویدی متصل می باشند .

در این صورت شما نیز می توانید هرچیزی را که درحال کار کردن می باشند را با پخش کردن موزیک ، پادکست و یا هر صدایی از اندروید تایید کنید و در نتیجه صدا از طریق هدفون های ایرپاد بی سیم همانطور که انتظار می روند ، شنیده خواهند شد .

اموزش : چگونه نام ایرپاد های بی سیم را در ایفون یا ایپد تغییر دهیم؟

بنابراین تا زمانیکه ایرپاد های بی سیم با تلفن و یا تبلت اندرویدی متصل و جفت شده باشند ، این ایرپاد ها بعنوان هدفون های بی سیم با دیوایس اندرویدی برای خروجی صدا استفاده خواهند شد .

نحوه ی استفاده از ایرپاد های بی سیم همراه با اندروید

لازم به ذکر است که هر چیزی از سوی ایرپاد های بی سیم یعنی فراهم کردن شرایطی برای کار کردن ان ها با دیوایس های اندرویدی اساسا همان روشی می باشد که شما ایرپاد های بی سیم را به یک کامپیوتر ویندوزی متصل کرده باشید (چرا که ان ها با ویندوز هم نیز کار می کنند) و یا ایرپاد های بی سیم را به یک سیستم مک متصل کرده باشید (زیرا ان ها برروی یک سیستم مک هم کار می کنند و راه اندازی اش حتی در مک چنانچه ان ها پیش از این برروی یک ایفون همراه با همان اپل ایدی نیز پیکربندی شده باشند ، اسان تر می باشد) . بنابراین، منظورمان ان است که شما می توانید تنظیمات بلوتوث را در هر دیوایس و پلتفرمی باز کرده و ایرپاد های بی سیم را بصورت دستی جفت و همگام سازی کنید . در نتیجه همانطور که مطلع شدید ، این مراحل ساده ، سرراست و تاحد زیادی مانند هر لوازم جانبی یا اسپیکر بلوتوث دیگر می باشد .

اموزش : نحوه ی ریست کردن ایرپاد های بی سیم

البته توجه داشته باشید که اگر شما از ایرپاد های بی سیم همراه با یک ایفون ، ایپد ، مک و یا دیوایس اندرویدی استفاده می کنید، شما احتمالا به قطع ارتباط ایرپاد های بی سیم از دیوایس اندرویدی یا iOS (البته نه حذف کامل ان ها) پیش از اینکه پلتفرم سیستم عامل های دیگر ایرپاد های بی سیم را مشاهده و بیابند ، نیاز خواهید داشت . همچنین ، اگر شما بطور تصادفی ان ها را از هر یک از تنظیمات بلوتوث سخت افزاری اپل حذف کردید ، می توانید ایرپاد های بی سیم را همراه با iOS و همینطور با سیستم مک مجددا راه اندازی کنید .

و اما عیب یابی ایرپاد های بی سیم و دیوایس های اندرویدی :

قابل ذکر است که اگر شما مشکلاتی را همراه با همگام سازی و جفت کردن ایرپاد های بی سیم و دیوایس اندرویدی داشته باشید، شما ممکن است که به ریست کردن ایرپاد های بی سیم نیاز داشته باشید .

همچنین شما نیز می توانید دیوایس اندرویدی را با راه اندازی و رببوت مجدد امتحان و تلاش کنید .

از سوی دیگر ، اطمینان حاصل نمایید که بلوتوث در دیوایس اندرویدی فعال شده است و اینکه گوشی های ایرپاد بی سیم و کیس شارژشان به اندازه کافی شارژ شده اند که این امر نیز بعنوان مراحل عیب یابی پیشنهاد و توصیه می شود .

البته فراموش نکنید که برخی از ویژگی های ایرپاد بی سیم با دیوایس اندرویدی عمل نمی کنند .

بنابراین ، اگر شما قصد استفاده از ایرپاد های بی سیم را همراه با دیوایس اندرویدی دارید ، شما می بایست بدانید که تمامی ویژگی های ایرپاد بی سیم در دیوایس اندرویدی دردسترس نمی باشند .

اموزش : چگونه میانبر های ایرپاد بی سیم خود را شخصی سازی کنیم ؟

بعنوان مثال ، ویژگی سیری همراه با ایرپاد های بی سیم و دیوایس اندرویدی عمل نخواهند کرد ، زیرا اندروید قابلیت سیری را ندارد. علاوه براین ، ویژگی هایی مانند توقف خودکار در ایرپاد های بی سیم عمل نخواهند کرد .

جاست تک را در کانال تلگرام دنبال کنید : https://telegram.me/justtech

میکائیل نیک اندیش pinez...
ما را در سایت میکائیل نیک اندیش pinez دنبال می کنید

نویسنده : میکائیل نیک اندیش بازدید : 54 تاريخ : يکشنبه 1 ارديبهشت 1398 ساعت: 19:30