چگونه بطور همزمان در حین پخش اهنگ متن موزیک را بوسیله ی Shazam و امکان خواندن همراه با ان را دریافت کنیم ؟

دسترسی سریع

براي صحبت با مدیر سایت
!کليک کنيد
قوانين نويسندگي در سایت ما
!کليک کنيد
کمک مالي و نقدي جهت بهبود سايت
!کليک کنيد
حمایت بنری از سایت
!کليک کنيد
براي پرسيدن سوالات خود با اين شماره تماس بگيريد: (----------------)
تبليغات ...

برای سفارش تبلیغات کلیک کنید برای سفارش تبلیغات کلیک کنید
نویسنده : میکائیل نیک اندیش | بازدید : 132

در این پست اموزشی ، قصد داریم تا به شما کاربران عزیز نشان دهیم که چگونه در زمانیکه اهنگ درحال پخش می باشد متن موزیک ان را بوسیله ی Shazam و امکان خواندن همراه با ان را دریافت کنید . به همین منظور، پیشنهاد می کنیم برای اموزش تکمیلی در ادامه با جاست تک همراه باشید .

همانطور که در جریان می باشید ، باید بگوییم که دریافت کردن متن موزیک برای یک اهنگی که شما ان را دوست دارید ان هم بوسیله ی اپلیکیشن ها ، ایتونز و یا حتی گوگل امری اسان می باشد . اما در واقع مشکل این است که اگر شما هم اکنون درحال گوش دادن به اهنگ هستید ، شما می بایست به جستجو از میان متن موزیکی که شما یافته اید ان هم به منظور تطبیق دادن ان متن موزیک با بخشی از اهنگی که درحال حاضر درحال پخش می باشد ، بپردازید . در نتیجه این امر همیشه کاربردی نمی باشد ، درست است ؟

اموزش : چگونه موزیک ها را بوسیله ی متنشان در برنامه ی موزیک اپل برروی ایفون و ایپد جستجو کنیم ؟

در این صورت اگر شما از Shazam برای تشخیص اهنگ هایی که شما خواستار گوش دادن به ان ها هستید ، استفاده می کنید ، شما نیز می توانید از ان برای دریافت متن موزیک بطور همزمان و در زمان واقعی استفاده کنید . در واقع این بدان معنا می باشد که همراه با یک تپ کردن شما می توانید بطور مستقیم متن موزیک را در همان بخش دقیقی از اهنگ که درحال پخش می باشد را بیابید. علاوه براین ، متن موزیک به ترتیب همانطور که اهنگ پخش می شود به منظور تطبیق یافتن با ان اهنگ حرکت و تغییر می یابد. بنابراین شما می توانید همراه با موزیک درحال پخش و متن قابل مشاهده اش اسان تر از هر زمان دیگری به خواندن بپردازید .

اموزش : چگونه به استوری اینستگرام موزیک اضافه کنیم ؟

در نتیجه ، در اینجا شما می توانید نحوه ی دریافت متن موزیک را بطور همزمان با اهنگ درحال پخش همراه با Shazam مشاهده کنید.

و اما نحوه ی دریافت متن موزیک اهنگ بوسیله ی Shazam :

بنابراین پیش از هر چیز باید بگوییم که در زمانیکه اهنگی درحال پخش می باشد که شما خواستار متن موزیک بطور همزمان برای ان هستید ، می بایست Shazam را باز کنید .

  1. ابتدا می بایست پس از باز کردن اپلیکیشن نامبرده ، برروی گزینه ی بسیار بزرگ در Shazam تپ کنید . در واقع این همان گزینه ای می باشد که شما برای تشخیص یک اهنگ استفاده می کنید .
  2. حال می بایست در زمانیکه صفحه ی اهنگ مورد نظر باز می شود ، برروی Lyrics در قسمت بالای صفحه تپ کنید .
  3. پس از ان می بایست برروی See Full Lyrics تپ کنید . شما همچنین در این صفحه متوجه خواهید شد که متن موزیک پیشرو برای این اهنگ نمایش داده می شود .
  4. بنابراین هم اکنون شما در صفحه ی متن موزیک بطور همزمان در حین پخش اهنگ خواهید بود و می توانید در صورت تمایل همانطور که متن موزیک به منظور تطبیق یافتن با اهنگ حرکت و تغییر می کند ، بخوانید . البته شما می توانید بصورت دستی برای دریافت بخشی از متن موزیکی که شما ان را از دست داده اید انگشت خود را به سمت پایین بکشید و یا به سمت بالا برای مشاهده ی انچکه متن بعدی می باشد ، بکشید . چرا که این امر چنانچه شما در مورد یک متن موزیک از اهنگ خاصی کنجکاو هستید، کاربردی می باشد .

در پایان باید بگوییم که درحالیکه شما در صفحه ی متن موزیک بطور همزمان درحین پخش اهنگ می باشید ، شما می توانید اهنگ را با استفاده از فلش موجود در گوشه ی بالا و سمت راست صفحه به اشتراک بگذارید .

اموزش : نحوه ی تغییر حساب کاربری اپل موزیک مرتبط با هوم پاد خود

جاست تک را در کانال تلگرام دنبال کنید : https://telegram.me/justtech


برچسب‌ها :

دوشنبه 9 ارديبهشت 1398 - 7:35
قدرت گرفته از نیلوبلاگ