اپل چهارمین نسخه های بتای iOS 12.3 و tvOS 12.3 و watchOS 5.2.1 و macOS 10.14.5 را برای توسعه دهندگان منتشر کرد

دسترسی سریع

براي صحبت با مدیر سایت
!کليک کنيد
قوانين نويسندگي در سایت ما
!کليک کنيد
کمک مالي و نقدي جهت بهبود سايت
!کليک کنيد
حمایت بنری از سایت
!کليک کنيد
براي پرسيدن سوالات خود با اين شماره تماس بگيريد: (----------------)
تبليغات ...

برای سفارش تبلیغات کلیک کنید برای سفارش تبلیغات کلیک کنید
نویسنده : میکائیل نیک اندیش | بازدید : 142

اپل ششمین <strong>نسخه</strong> های <strong>بتای</strong> iOS 12.2 و tvOS 12.2 و watchOS 5.2 و macOS 10.14.4 را <strong>برای</strong> <strong>توسعه</strong> <strong>دهندگان</strong> <strong>منتشر</strong> کرد

در روز دوشنبه ، شرکت اپل چهارمین نسخه های بتای iOS 12.3 و tvOS 12.3 و watchOS 5.2.1 و macOS 10.14.5 را برای توسعه دهندگان منتشر کرده است. به همین منظور، پیشنهاد می کنیم برای اطلاعات تکمیلی در ادامه با جاست تک همراه باشید.

اما همانطور که متوجه شدید ، باید بگوییم که شرکت اپل در روز دوشنبه چهارمین نسخه های بتای iOS 12.3 و tvOS 12.3 و watchOS 5.2.1 و macOS 10.14.5 را برای توسعه دهندگان عرضه کرده است . بنابراین توسعه دهندگان ثبت شده می توانند این بروزرسانی ها را از طریق مکانیسم OTA مربوط به هر پلتفرم و یا از طریق مرکز توسعه دهندگان اپل نصب کنند .

از طرفی همانطور که ما در پست های مربوط به نسخه های بتای پیشین در وب سایت خودمان به ان اشاره کرده بودیم ، iOS 12.3 و tvOS 12.3 هر دو شامل برنامه ی جدید TV شرکت اپل می باشند . در واقع این برنامه در رویداد رسانه ای ماه گذشته رونمایی شده بود که این برنامه شامل یک رابط کاربری ساده تر و ارائه ی پشتیبانی برای برنامه ها و سرویس های بیشتر می باشد .

اپل سومین نسخه های بتای iOS 12.3 و tvOS 12.3 و watchOS 5.2.1 و macOS 10.14.5 را برای توسعه دهندگان منتشر کرد

همچنین در نظر داشته باشید که این نسخه های بتا نیز پیرامون پشتیبانی برای Channels را با خود به همراه اورده است که یک طرح a la carte می باشد و به کاربران به منظور پرداخت برای اپلیکیشن های استریم منحصربفرد را بدون نیاز به یک اشتراک کابل/ماهواره ای را اجازه می دهد . از سوی دیگر در این بروزرسانی ها باگ ها نیز رفع شده است و همینطور بهبودات زیر ساختی نیز انجام شده است .

اپل گزینه ی جدید Apple TV channels را همراه با طراحی مجدد برنامه ی TV معرفی کرد

بنابراین طبق معمول هم اکنون ما این بروزرسانی ها را نصب خواهیم کرد و چنانچه ما هرگونه ویژگی های جدیدی یا تغییرات لازم به ذکر را بیابیم ، برای گزارش باز خواهیم گشت . اما همچون همیشه اگر شما مورد قابل توجهی در این نسخه های بتا یافتید که ما همچنان ان ها را ذکر نکرده ایم ، می توانید به ما در بخش نظرات بگویید .

جاست تک را در کانال تلگرام دنبال کنید : https://telegram.me/justtech


برچسب‌ها :

چهارشنبه 11 ارديبهشت 1398 - 20:41
قدرت گرفته از نیلوبلاگ