اپل درامد ۵۸ میلیارد دلاری را از فصل دوم مالی ۲۰۱۹ را گزارش کرد

دسترسی سریع

براي صحبت با مدیر سایت
!کليک کنيد
قوانين نويسندگي در سایت ما
!کليک کنيد
کمک مالي و نقدي جهت بهبود سايت
!کليک کنيد
حمایت بنری از سایت
!کليک کنيد
براي پرسيدن سوالات خود با اين شماره تماس بگيريد: (----------------)
تبليغات ...

برای سفارش تبلیغات کلیک کنید برای سفارش تبلیغات کلیک کنید
نویسنده : میکائیل نیک اندیش | بازدید : 109

اپل <strong>درامد</strong> 84.3 <strong>میلیارد</strong> <strong>دلاری</strong> از فصل اول 2019 را <strong>گزارش</strong> کرد

در روز سه شنبه شرکت اپل گزارش مالی خود را برای سه ماهه ی دوم سال جاری منتشر کرده است که براین اساس ظاهرا این شرکت توانسته است به کسب درامد ۵۸ میلیارد دلاری دست پیدا کند . به همین منظور ، پیشنهاد می کنیم برای اطلاعات تکمیلی در ادامه با جاست تک همراه باشید.

بطور کلی باید بگوییم که شرکت اپل در روز سه شنبه گزارشی از درامد فصل دوم مالی ۲۰۱۹ خود را افشا کرده است که در ان سعی کرده است یک نگاهی به عملکرد خود در این سه ماهه ی گذشته را ارائه دهد . در واقع در طول این مدت سه ماهه ، این کمپانی می گوید که در این دوره نزدیک به ۵۸ میلیارد دلار را بدست اورده است. بنابراین چنین درامدی بیش از مبلغ ۵۷.۵ میلیارد دلاری می باشد که تحلیلگران وال استریت انتظار داشتند و حدود ۵ درصد کمتر از ۶۱.۱ میلیارد دلاری می باشد که ان ها در فصل دوم سال گذشته گزارش کرده بودند .

و اما در اینجا می توانید برخی از نظرات موجود از مدیر عامل شرکت اپل تیم کوک و رئیس امور مالی شرکت اپل Luca Maestri را مشاهده کنید :

در واقع تیم کوک مدیر عامل شرکت اپل می گوید که (نتایج سه ماهه ی مارس ما نشان می دهد که قدرت پایه ی منصوب شده ما برروی بیش از ۱.۴ میلیارد دیوایس فعال ادامه دارد ، چرا که ما یک رکورد تمام مدت را برای سرویس ها و محرک قوی موجود از دسته بندی گجت های پوشیدنی ، Home و لوازم های جانبی مان را قرار داده ایم که این امر مجموعه ای از یک رکورد جدید سه ماهه ی مارس می باشد. از طرفی ما قویترین رشد ایپدمان را در شش سال ارائه داده ایم و ما هیجان زده تر از همیشه در مورد خطوط نواورانه ی سخت افزاز ، نرم افزار و سرویس هایمان هستیم . همچنین ما مشتاقانه برای به اشتراک گذاشتن بیشتر با توسعه دهندگان و مشتریان در کنفرانس سالانه توسعه دهندگان جهانی اپل در روز سی ام ماه ژوئن منتظر هستیم .

از سوی دیگر Luca Maestri رئیس امور مالی شرکت اپل می گوید که (ما در سه ماهه ی مارس جریان نقدی عملیاتی ۱۱.۲ میلیارد دلاری را تولید کرده ایم و همچنان به ایجاد سرمایه گذاری های قابل توجه در تمامی زمینه های کسب و کارمان ادامه می دهیم . ما همچنین بیش از ۲۷ میلیارد دلار به سهامداران از طریق باز پرداخت سهام و سود سهام باز گردانده ایم . از طرفی داده شدن اعتماد به نفسمان در مورد اینده اپل و ارزشی که ما در سهاممان مشاهده می کنیم ، هیئت مدیره ما ۷۵ میلیارد دلار اضافی برای بازپرداخت سهام را مجاز کرده است . همچنین ما نیز برای هفتمین بار در کمتر از هفت سال سود سهام سه ماهه خود را افزایش داده ایم.)

قابل ذکر است که همانطور که شما ممکن است بیاد بیاورید ، اپل در اواخر سال گذشته اعلام کرده بود که این شرکت دیگر تعداد واحد فروش ایفون ، ایپد و مک را گزارش نخواهد کرد ، اما انها برخی از امار های قابل توجهی را ارائه داده اند :

  • درامد سه ماهه در هر سهم از ۲.۴۶ دلار
  • فروش بین المللی برای ۶۱ درصد از درامد سه ماهه محاسبه شده است
  • درامد سرویس ها در تمام مدت به بالای ۱۱.۵ میلیارد دلار رسیده است

و همچنین این کمپانی راهنمایی های زیر را برای فصل سوم مالی سال ۲۰۱۹ خود ارائه داده است :

  • درامد بین ۵۲.۵ میلیارد دلار و ۵۴.۵ میلیارد دلار
  • حاشیه سود بین ۳۷ درصد و ۳۸ درصد
  • هزینه های عملیاتی بین ۸.۷ میلیارد دلار و ۸.۸ میلیارد دلار
  • سایر درامد ها / هزینه ها از ۲۵۰ میلیون دلار
  • نرخ مالیات تقریبا ۱۶.۵ درصد

گفتنی است که در زمان انتشار این امار سهام اپل تنها بیش از ۵ درصد در ساعاتی پس از معامله و مبادله افزایش یافته بود. همچنین تماس تلفنی کنفرانس این کمپانی می بایست بزودی اغاز شود و امار بیشتری را ارائه دهد .

جاست تک را در کانال تلگرام دنبال کنید : https://telegram.me/justtech


برچسب‌ها :

جمعه 13 ارديبهشت 1398 - 20:38
قدرت گرفته از نیلوبلاگ