<strong>چگونه</strong> از اپل تی وی <strong>برای</strong> <strong>پیدا</strong> <strong>کردن</strong> ایفون ، <strong>ایپد</strong> یا مک خود <strong>استفاده</strong> <strong>کنیم</strong> ؟

در این پست اموزشی ، قصد داریم تا به شما کاربران عزیز نشان دهیم که چگونه در مواقع نیاز از اپل تی وی خود برای پیدا کردن ایفون، ایپد و یا مکتان استفاده کنید. به همین منظور ، پیشنهاد می کنیم برای اموزش تکمیلی در ادامه با جاست تک همراه باشید.

همانطور که مطلع می باشید باید بگوییم که برنامه ی Find My iPhone برای موقعیت یابی و پیدا کردن دیوایس خود ان هم در زمانیکه شما نمی توانید ان را بیابید فوق العاده کاربردی می باشد. چرا که شما می توانید از این برنامه ی نامبرده بواسطه ی یک دیوایس دیگر، یا در وب همراه با وب سایت iCloud.com ، یا بوسیله ی هوم پاد خود برای پیدا کردن ایفونتان استفاده کنید . اما در همین راستا باید بگوییم که ایا شما می دانستید که می توانید از این برنامه همراه با اپل تی وی خود نیز استفاده کنید؟

بنابراین اگر شما درحال تماشای یک فیلم سینمایی یا درحال بازی کردن یک گیم در اپل تی وی هستید و بطور ناگهانی متعجب شده اید که ایفون و ایپدتان یا حتی مک شما نیست و کجاست ، می توانید در اینجا نحوه ی استفاده از اپل تی وی را برای پیدا کردن دیوایس خود مشاهده کنید .

و اما پیدا کردن دیوایس خود بوسیله ی اپل تی وی :

لازم به ذکر است که موقعیت یابی و پیدا کردن دیوایس خود بوسیله ی اپل تی وی همانند یک فرمان سیری ساده می باشد . به این صورتکه می بایست دکمه ی Microphone را در Siri Remote خود نگه داشته و بگویید (Find my iPhone) .

سپس در این صورت سیری ایفون شما را همراه با یک صدا پینگ خواهد کرد و به شما اطلاع می دهد که اگر ایفون در نزدیکی باشد، درحال پینگ شدن می باشد .

چگونه از اپل تی وی برای پیدا کردن ایفون ، ایپد یا مک خود استفاده کنیم ؟

در نتیجه زمانیکه شما ایفون خود را پیدا کردید ، یک هشدار را مشاهده خواهید کرد . در این صورت می بایست برروی ان تپ کرده و سپس به منظور توقف صدای پینگ شدن می بایست برروی OK تپ کنید .

چگونه از اپل تی وی برای پیدا کردن ایفون ، ایپد یا مک خود استفاده کنیم ؟

بیاد داشته باشید که شما می توانید ایپد یا مک خود را از همان روش مشابه پیدا کنید ، به این صورتکه می بایست تنها بگویید که (Find my iPad) یا (Find my Mac). سپس زمانیکه شما ان را پیدا کردید ، می بایست فقط برروی هشداری که شما در دیوایس خود مشاهده می کنید ، تپ و یا کلیک کنید .

چگونه از اپل تی وی برای پیدا کردن ایفون ، ایپد یا مک خود استفاده کنیم ؟

اموزش : نحوه ی استفاده از اپل واچ بعنوان یک ریموت برای اپل تی وی

اموزش : چگونه اپل ایدی ها و ایمیل هایی که قبلا استفاده شده اند را در اپل تی وی حذف کنیم ؟

اموزش : نحوه ی راه اندازی و استفاده از ایفون خود بعنوان یک ریموت اپل تی وی

جاست تک را در کانال تلگرام دنبال کنید : https://telegram.me/justtechامتیاز بدهید :

| امتیاز : NAN
موضوع : | بازدید : 54
برچسب ها :

تاريخ : شنبه 21 ارديبهشت 1398 | 20:22 | نویسنده : میکائیل نیک اندیش |
.: Weblog Themes By BlackSkin :.