چگونه رمز های عبور iCloud Keychain را در ایفون ، ایپد و مک مشاهده کنیم ؟ | بلاگ

چگونه رمز های عبور iCloud Keychain را در ایفون ، ایپد و مک مشاهده کنیم ؟

ساخت وبلاگ

آخرین مطالب

امکانات وب

شمارنده

در این پست اموزشی ، قصد داریم تا به شما کاربران عزیز نشان دهیم که چگونه در صورت نیاز به مشاهده ی رمز های عبور iCloud Keychain در ایفون ، ایپد و مک بپردازید . به همین منظور، پیشنهاد می کنیم برای اموزش تکمیلی در ادامه با جاست تک همراه باشید.

بطور کلی باید بگوییم که اگر شما هم از iCloud Keychain برای ذخیره کردن و بخاطر نگه داشتن رمز های عبور استفاده می کنید، ممکن است که یک زمانی فرابرسد که شما نیاز داشته باشید و یا بخواهید تا یک رمز عبور خاصی را مشاهده کنید . در واقع شاید شما به رمز عبور مورد نظر برای ورود و استفاده از ان در دیوایس دیگری که Keychain را ندارد، نیاز داشته باشید و یا شاید شما درحال راه اندازی یک مدیریت رمز عبور جدید هستید و به جزئیات ان ها نیاز دارید .

اموزش : چگونه برروی ایفون و یا ایپد از یک رمز عبور قدرتمند استفاده کنیم ؟

بنابراین و در هر صورتی ، در اینجا شما می توانید نحوه ی مشاهده کردن رمز های عبور iCloud Keychain را در ایفون ، ایپد و مک خود دریابید .

و اما نحوه ی مشاهده کردن رمز های عبور iCloud Keychain در ایفون و ایپد :

لازم به ذکر است که پیش از هر چیز می بایست در ایفون یا ایپدتان برنامه ی Settings خود را باز کرده و سپس مراحل زیر را برای مشاهده کردن رمز های عبور Keychain خود دنبال کنید .

  1. ابتدا می بایست در صفحه ی Settings ، کمی به سمت پایین رفته و Passwords & Accounts را انتخاب کنید .
  2. حال می بایست برروی Websites & App Passwords تپ کنید که در این صورت می بایست رمز عبور دیوایس خود را وارد کنید و یا می بایست از تاچ ایدی یا فیس ایدی ان هم در صورتیکه شما ان را فعال و تنظیم کرده باشید ، استفاده کنید .
  3. اکنون شما یک لیست از تمامی موقعیت ها و نام های کاربری ان هم برای رمز های عبوری که شما همراه با Keychain ذخیره کرده اید، مشاهده خواهید کرد. در نتیجه برای مشاهده ی رمز عبور مورد نظر می بایست برروی هر کدام که می خواهید تپ کنید .
  4. سپس در صورت لزوم ، شما می توانید برروی Edit در گوشه ی بالا و سمت راست یک صفحه ی رمز عبور به منظور ایجاد تغییرات تپ کنید و زمانیکه کار شما پایان یافت ، می بایست برروی Done تپ کنید .

و اما نحوه ی مشاهده کردن رمز های عبور iCloud Keychain در مک :

در نظر داشته باشید که برای مشاهده کردن رمز های عبور Keychain خود در مک می بایست مرورگر سافاری را باز کرده و سپس مراحل زیر را انجام دهید .

  1. ابتدا می بایست پس از باز کردن مرورگر سافاری ، از منوبار به مسیر Safari > Preferences مراجعه کنید .
  2. حال می بایست تب Passwords را انتخاب کنید و رمز عبور سیستم خود را وارد کنید .
  3. اکنون شما یک لیست از تمامی موقعیت ها و نام های کاربری ان هم برای رمز های عبوری که شما همراه با Keychain ذخیره کرده اید، مشاهده خواهید کرد. در نتیجه برای مشاهده ی رمز عبور مورد نظر می بایست برروی هر کدام که می خواهید کلیک کنید .
  4. در صورت لزوم ، شما می توانید برروی Details در قسمت پایین با انتخاب کردن یک موقعیت به منظور ایجاد تغییرات یا به اشتراک گذاشتن رمز عبور کلیک کنید و سپس می بایست در زمانیکه کار شما پایان یافت برروی Done کلیک کنید .

اموزش : نحوه ی فعال سازی Bold Text در ایفون یا ایپد

اموزش : چگونه کیفیت هوا را در نقشه ی اپل (Maps) برروی ایفون و ایپد مشاهده کنیم ؟

جاست تک را در کانال تلگرام دنبال کنید : https://telegram.me/justtech

میکائیل نیک اندیش pinez...
ما را در سایت میکائیل نیک اندیش pinez دنبال می کنید

نویسنده : میکائیل نیک اندیش بازدید : 100 تاريخ : شنبه 21 ارديبهشت 1398 ساعت: 20:22