اپل ششمین نسخه بتای iOS 12.3 را برای توسعه دهندگان منتشر کرد | بلاگ

اپل ششمین نسخه بتای iOS 12.3 را برای توسعه دهندگان منتشر کرد

ساخت وبلاگ

آخرین مطالب

امکانات وب

شمارنده

اپل <strong>ششمین</strong> <strong>نسخه</strong> های <strong>بتای</strong> iOS 12.2 و tvOS 12.2 و watchOS 5.2 و macOS 10.14.4 را <strong>برای</strong> <strong>توسعه</strong> <strong>دهندگان</strong> <strong>منتشر</strong> کرد

در روز جمعه شرکت اپل ششمین نسخه بتای iOS 12.3 را برای توسعه دهندگان منتشر کرده است. به همین منظور ، پیشنهاد می کنیم برای اطلاعات تکمیلی در ادامه با جاست تک همراه باشید.

اما همانطور که متوجه شدید ، باید بگوییم که شرکت اپل در روز جمعه ششمین نسخه بتای iOS 12.3 را برای توسعه دهندگان عرضه کرده است . بنابراین توسعه دهندگان ثبت شده می توانند این بروزرسانی را از طریق مکانیسم OTA در برنامه ی Settings و یا با مراجعه به مرکز توسعه دهندگان اپل نصب کنند .

البته لازم به ذکر است که این دومین باری می باشد که ما شاهد عرضه شدن نسخه بتای iOS 12.3 در این هفته هستیم و این نشان می دهد که اپل در محدوده ی اصلی از این چرخه ی تست قرار دارد و درحال اماده سازی به منظور عرضه ی این نرم افزار برای عموم می باشد .

اما از طرفی همانطور که ما در پست های مربوط به نسخه های بتای پیشین اشاره کرده بودیم ، iOS 12.3 شامل برنامه ی جدید TV شرکت اپل می باشد . در واقع این برنامه در اوایل امسال رونمایی شده بود و این برنامه شامل یک رابط کاربری ساده تر و پشتیبانی برای برنامه ها و سرویس های استریم بیشتر را ارائه می دهد .

اپل سومین نسخه های بتای iOS 12.3 و tvOS 12.3 و watchOS 5.2.1 و macOS 10.14.5 را برای توسعه دهندگان منتشر کرد

همچنین در نظر داشته باشید که این نسخه ی بتا نیز پیرامون پشتیبانی برای Channels را با خود به همراه اورده است که یک طرح a la carte می باشد و به کاربران به منظور پرداخت برای اپلیکیشن های استریم منحصربفرد را بدون نیاز به یک اشتراک کابل/ماهواره ای را اجازه می دهد .

اپل گزینه ی جدید Apple TV channels را همراه با طراحی مجدد برنامه ی TV معرفی کرد

اما در نظر داشته باشید که درطول رویداد رسانه ای ماه مارس خود، شرکت اپل گفته بود که این کمپانی برای عرضه ی برنامه ی جدید TV در ماه می برنامه ریزی کرده است .

جاست تک را در کانال تلگرام دنبال کنید : https://telegram.me/justtech

میکائیل نیک اندیش pinez...
ما را در سایت میکائیل نیک اندیش pinez دنبال می کنید

نویسنده : میکائیل نیک اندیش بازدید : 93 تاريخ : دوشنبه 23 ارديبهشت 1398 ساعت: 18:52