سامسونگ بروزرسانی را همراه با برنامه ی جدید Apple TV و پشتیبانی از AirPlay 2 را برای مدل های تلویزیون برگزیده شده منتشر کرد

دسترسی سریع

براي صحبت با مدیر سایت
!کليک کنيد
قوانين نويسندگي در سایت ما
!کليک کنيد
کمک مالي و نقدي جهت بهبود سايت
!کليک کنيد
حمایت بنری از سایت
!کليک کنيد
براي پرسيدن سوالات خود با اين شماره تماس بگيريد: (----------------)
تبليغات ...

برای سفارش تبلیغات کلیک کنید برای سفارش تبلیغات کلیک کنید
نویسنده : میکائیل نیک اندیش | بازدید : 145

<strong>سامسونگ</strong> <strong>بروزرسانی</strong> را <strong>همراه</strong> با <strong>برنامه</strong> ی <strong>جدید</strong> Apple TV و <strong>پشتیبانی</strong> از AirPlay 2 را <strong>برای</strong> مدل های <strong>تلویزیون</strong> <strong>برگزیده</strong> شده <strong>منتشر</strong> کرد

بالاخره سامسونگ بروزرسانی مورد نظر را درکنار برنامه ی جدید Apple TV و پشتیبانی از AirPlay 2 را برای تمامی مدل های تلویزیون از پیش انتخاب شده عرضه و منتشر کرد . به همین منظور، پیشنهاد می کنیم برای اطلاعات تکمیلی در ادامه با جاست تک همراه باشید .

بطور کلی باید بگوییم که سامسونگ در روز دوشنبه اعلام کرده است که این شرکت عرضه ی پشتیبانی را برای AirPlay 2 و برنامه ی جدید Apple TV که مطعلق به شرکت اپل می باشد را برای مجموعه ای از تلویزیون های هوشمند خودش اغاز خواهد کرد . در واقع این ویژگی ها از طریق یک بروزرسانی فریمور برای تمامی مدل های تلویزیون هوشمند ۲۰۱۹ و مدل های برگزیده شده ۲۰۱۸ از راه خواهند رسید .

و اما Won-Jin Lee رئیس معاون اجرایی Visual Display Business در سامسونگ الکترونیک می گوید که :

برای دهه های گذشته ، سامسونگ در ارائه دادن گسترده ترین محتوای انتخابی دردسترس برای مصرف کنندگان در پلتفرم تلویزیون های هوشمندمان پیشگام بوده است . بنابراین بعنوان اولین تولید کننده تلویزیون برای ادغام برنامه ی Apple TV در یک پلتفرم تلویزیون هوشمند ، سامسونگ به ارائه ی مشتریان با ارزش و افسانه ای خودش در کنار دسترسی به تجربه ی برنامه ی Apple TV در بزرگترین صفحه نمایش های موجود در دنیای امروز ادامه خواهد داد .

لازم به ذکر است که برنامه ی Apple TV بطور کامل در پلتفرم تلویزیون هوشمند سامسونگ یکپارچه خواهد شد و به کاربران برای دسترسی به تمامی خرید های iTunes Movies و TV Show های خودشان و همچنین به لایبری ایتونز برای بیش از ۱۰۰.۰۰۰ فیلم و عناوین تلویزیونی برای اجاره یا خرید اجازه می دهد . البته شما نیز به اشتراک برای Apple TV channels قادر خواهید بود ، برنامه ای که مشتریان را برای اشتراک در برنامه های استریم فردی بدون یک طرح کابل یا ماهواره ای قادر می سازد .

علاوه براین سامسونگ می گوید که برنامه ی Apple TV بطور یکپارچه با سرویس های تلویزیون هوشمند سامسونگ همچون Universal Guide و Bixby و Search کار خواهد کرد . البته تمامی این موارد همراه با انتشار iOS 12.3 اپل در کنار برنامه ی اصلاح شده TV همخوانی دارد .

جاست تک را در کانال تلگرام دنبال کنید : https://telegram.me/justtech


برچسب‌ها :

پنجشنبه 26 ارديبهشت 1398 - 22:09
قدرت گرفته از نیلوبلاگ