اپل iOS 12.3 و tvOS 12.3 را همراه با برنامه ی جدید TV عرضه و منتشر کرد

دسترسی سریع

براي صحبت با مدیر سایت
!کليک کنيد
قوانين نويسندگي در سایت ما
!کليک کنيد
کمک مالي و نقدي جهت بهبود سايت
!کليک کنيد
حمایت بنری از سایت
!کليک کنيد
براي پرسيدن سوالات خود با اين شماره تماس بگيريد: (----------------)
تبليغات ...

برای سفارش تبلیغات کلیک کنید برای سفارش تبلیغات کلیک کنید
نویسنده : میکائیل نیک اندیش | بازدید : 183

اپل iOS 12.3 و tvOS 12.3 را <strong>همراه</strong> با <strong>برنامه</strong> ی <strong>جدید</strong> TV <strong>عرضه</strong> و <strong>منتشر</strong> کرد

در روز دوشنبه شرکت اپل نسخه ی رسمی سیستم عامل های iOS 12.3 و tvOS 12.3 را برای تمامی کاربران عرضه کرده است . به همین منظور، پیشنهاد می کنیم برای اطلاعات تکمیلی در ادامه با جاست تک همراه باشید.

بطور کلی باید بگوییم که پس از انتشار چندین نسخه های بتا ، شرکت اپل در روز دوشنبه iOS 12.3 و tvOS 12.3 را برای عموم عرضه و منتشر کرده است . از طرفی کاربران می توانند بروزرسانی iOS 12.3 را از طریق مکانیسم OTA در برنامه ی Settings یا با مراجعه به انتهای این پست و دانلود فریمور مورد نظر ان را نصب کنند .

اما باید بگوییم که مهمترین عناوین این بروزرسانی برنامه ی اصلاح شده و بازبینی شده TV می باشد که دارای یک رابط کاربری ساده، پیشنهادات بهبود یافته و پشتیبانی برای برنامه ها و سرویس های استریم بیشتر را شامل می شود . در این صورت شما می توانید در اینجا بررسی های کامل ما را مشاهده کنید .

همچنین در iOS ۱۲.۳ پشتیبانی برای Channels که طرح برنامه ریزی جدید a la carte اپل می باشد ، قرار داده شده است . در واقع این قابلیت به کاربران برای اشتراک در برنامه های درحال استریم مستقل را بدون نیاز برای یک اشتراک کابل (Cable) یا ماهواره ای را اجازه می دهد .

از سوی دیگر گفتنی است که این بروزرسانی پشتیبانی برای AirPlay 2 در تلویزیون های معین شده و یک مجموعه از رفع باگ ها و بهبودات در اپل نیوز+ ، برنامه ی موزیک، تماس تلفنی وای فای و مسائل مربوط به برنامه ی Apple TV Remote را با خود به همراه اورده است .

البته در نظر داشته باشید که iOS 12.3 کمتر از یک ماه پیش از کنفرانس WWDC 19 که در ان انتظار می رود تا شرکت اپل به معرفی iOS 13 برای اولین بار بپردازد، از راه رسیده است .

بنابراین مانند هر یک از بروزرسانی های نرم افراری اپل می توانید iOS 12.3 را از طریق روش OTA و یا با دانلود فایل متناسب با دیوایس خود ان را نصب کنید تا با نصب ان بتوانید از اخرین بهبود های انجام شده در iOS بهرمند شوید .

در این صورت و با تمام توضیحات داده شده در نظر داشته باشید که همیشه پیش از نصب هر بروزرسانی نرم افزاری یک نسخه ی پشتیبان از ایفون ، ایپد و یا ایپاد تاچ خود تهیه کنید . در واقع انجام اینکار از طریق ایتونز و یا ایکلود به اسانی انجام می شود . پس بیاد داشته باشید که بدون نسخه ی پشتیبان هیچگاه بروزرسانی نکنید، چرا که حتی با وجود یک بروزرسانی نرم افزاری کوچک برای iOS ممکن است که در بعضی از مواقع مشکلاتی را در حین بروزرسانی بوجود اورد که باعث از دست رفتن اطلاعات دیوایس شما شود. به همین منظور تهیه ی یک نسخه پشتیبان باعث می شود تا در صورت بروز چنین اتفاقی بتوانید از ان استفاده کنید .

در همین حال همانطور که اشاره شد ، مجددا قابل ذکر است که کاربران ایفون و ایپد که دیوایس ان ها از iOS ۱۲ پشتیبانی می کند، می توانند از طریق روش OTA و با مراجعه به مسیر Settings app > General > Software Update و سپس انتخاب گزینه ی Download and Install دیوایس خود را به اخرین نسخه بروزرسانی کنند .

قابل ذکر است که تمامی دیوایس های ۶۴ بیتی می توانند به iOS ۱۲ بروزرسانی کنند که ساده ترین حالت ان بروزرسانی از طریق OTA می باشد.

  1. ابتدا می بایست از طریق iCloud و یا ایتونز از دیوایس اپلی خود نسخه ی پشتیبان (Back UP) تهیه کنید .
  2. پس از تهیه نسخه ی پشتیبان از طریق دیوایس خود به مسیر Settings > General > Software Update مراجعه کنید.
  3. حال پس از انکه نسخه ی جدید توسط دیوایس شناسایی شد ، تنها کافیست گزینه ی Download & Install را بزنید تا بروزرسانی دانلود و پس از ان نصب شود .

همچنین قابل ذکر است که کاربران می توانند با اتصال دیوایس خود از طریق کابل USB به کامپیوتر و اجرای ایتونز و انتخاب دیوایس و با مراجعه به بخش Summary، دیوایس خود را بروزرسانی کنند . از طرفی می توانید با انتخاب و دانلود فریمور متناسب با دیوایس خود از طریق لینک های زیر اقدام به نصب ان از طریق ایتونز کنید .

و اما لینک های دانلود iOS 12.3 :

: iPhone

iPhone Xs

iPhone Xs Max (China)

iPhone Xs Max

iPhone Xr

iPhone X (GSM)

iPhone X (Global)

iPhone 8 (GSM)

iPhone 8 (Global)

(iPhone 8 Plus (GSM

iPhone 8 Plus (Global)

iPhone 7 (GSM)

iPhone 7 (Global)

(iPhone 7 Plus (GSM

iPhone 7 Plus (Global)

iPhone 6s

iPhone 6s Plus

iPhone 6

iPhone 6 Plus

iPhone SE

iPhone 5s (Global)

iPhone 5s (GSM)

: iPad

iPad Pro 10.5 inch (Cellular)

iPad Pro 10.5 inch (Wi-Fi)

iPad Pro 3 11 inch (Wi-Fi)

iPad Pro 3 11 inch (Wi-Fi – ۱TB)

iPad Pro 3 11 inch (Cellular)

iPad Pro 3 11 inch (Cellular – ۱TB)

iPad Pro 3 12.9 inch (Wi-Fi)

iPad Pro 3 12.9 inch (Wi-Fi – ۱TB)

iPad Pro 3 12.9 inch (Cellular)

iPad Pro 3 12.9 inch (Cellular – ۱TB)

iPad Pro 2 12.9 inch (Cellular)

iPad Pro 2 12.9 inch (Wi-Fi)

iPad Pro 12.9 inch (Cellular)

iPad Pro 12.9 inch (Wi-Fi)

iPad Pro 9.7 inch (Cellular)

iPad Pro 9.7 inch (Wi-Fi)

iPad 5 (Cellular)

iPad 5 (Wi-Fi)

iPad Air 2 (Cellular)

iPad Air 2 (Wi-Fi)

iPad Mini 4 (Cellular)

iPad Mini 4 (Wi-Fi)

iPad Mini 3 (China)

iPad Mini 3 (Cellular)

iPad Mini 3 (Wi-Fi)

iPad Mini 2 (China)

iPad Mini 2 (Cellular)

iPad Mini 2 (Wi-Fi)

iPad Air (China)

iPad Air (Cellular)

iPad Air (Wi-Fi)

iPad Air 3 (Cellular)

iPad Air 3 (Wi-Fi)

  : iPod

iPod Touch 6th gen

جاست تک را در کانال تلگرام دنبال کنید : https://telegram.me/justtech


برچسب‌ها :

پنجشنبه 26 ارديبهشت 1398 - 22:09
قدرت گرفته از نیلوبلاگ