اپل دومین نسخه بتای iOS 12.4 را برای توسعه دهندگان منتشر کرد

دسترسی سریع

براي صحبت با مدیر سایت
!کليک کنيد
قوانين نويسندگي در سایت ما
!کليک کنيد
کمک مالي و نقدي جهت بهبود سايت
!کليک کنيد
حمایت بنری از سایت
!کليک کنيد
براي پرسيدن سوالات خود با اين شماره تماس بگيريد: (----------------)
تبليغات ...

برای سفارش تبلیغات کلیک کنید برای سفارش تبلیغات کلیک کنید
نویسنده : میکائیل نیک اندیش | بازدید : 151

اپل ششمین <strong>نسخه</strong> های <strong>بتای</strong> iOS 12.2 و tvOS 12.2 و watchOS 5.2 و macOS 10.14.4 را <strong>برای</strong> <strong>توسعه</strong> <strong>دهندگان</strong> <strong>منتشر</strong> کرد

در روز دوشنبه شرکت اپل دومین نسخه بتای iOS 12.4 را برای توسعه دهندگان منتشر کرده است. به همین منظور ، پیشنهاد می کنیم برای اطلاعات تکمیلی در ادامه با جاست تک همراه باشید.

اما همانطور که متوجه شدید باید بگوییم که شرکت اپل در روز دوشنبه دومین نسخه بتای iOS 12.4 را برای توسعه دهندگان عرضه و منتشر کرده است . بنابراین توسعه دهندگان ثبت شده می توانند این بروزرسانی را از طریق مکانیسم OTA مربوطه و یا از طریق مرکز توسعه دهندگان اپل نصب کنند .

اما قابل ذکر است که اپل مجددا چرخه ی این نسخه ی بتا را درست چند روز پس از انکه iOS 12.3 و یک مجموعه از سایر بروزرسانی های دیگر را برای عموم عرضه کرده بود ، اغاز کرده است . قابل ذکر است که این مجموعه از انتشارات پیرامون برنامه ی جدید TV و ویژگی جدید استریم Channels را با خود به همراه اورده بودند .

از سوی دیگر این امر قابل توجه است که ما هیچ ویژگی جدیدی در اولین نسخه بتای iOS 12.4 کشف نکرده بودیم ، اما چنین امری جائز اهمیت است که این یک بروزرسانی ۱۲.x می باشد و نشان می دهد که این بروزرسانی تقریبا بیشتر از تنها رفع باگ ها را به همراه خواهد اورد . از طرفی برخی حدس و گمان هایی وجود دارد که این بروزرسانی با اپل کارت مرتبط می باشد .

با این اوصاف ما درحال نصب دومین نسخه ی بتا هستیم و مطمئن باشید که برای گزارش همراه با هر چیز قابل توجهی باز خواهیم گشت و البته اگر شما در این میان مورد قابل توجهی یافتید که ما همچنان به ان اشاره نکرده ایم ، می توانید در بخش نظرات با ما در میان بگذارید .

جاست تک را در کانال تلگرام دنبال کنید : https://telegram.me/justtech


برچسب‌ها :

جمعه 3 خرداد 1398 - 2:38
قدرت گرفته از نیلوبلاگ