تصاویر پس زمینه هفته : دانلود تصاویر پس زمینه برای ایفون و ایپد از گرانج | بلاگ

تصاویر پس زمینه هفته : دانلود تصاویر پس زمینه برای ایفون و ایپد از گرانج

ساخت وبلاگ

آخرین مطالب

امکانات وب

شمارنده

طبق وعده ای که داده بودیم تا هر هفته در روز دوشنبه ، تصاویر پس زمینه برای شما کاربران عزیز عرضه کنیم ، این هفته قصد داریم مجموعه تصاویر پس زمینه از گرانج را برای دیوایس های شما در وب سایت جاست تک عرضه کنیم . به همین منظور، پیشنهاد می کنیم برای مشاهده و دریافت این تصاویر پس زمینه در ادامه با جاست تک همراه باشید.

از این پس قصد داریم ، هر هفته در روز دوشنبه تصاویری زیبا را با عنوان تصاویر هفته برای دیوایس های شما در وب سایت جاست تک عرضه کنیم . در واقع ، هدف اصلی ما ان است که بتوانیم تصاویری باورنکردنی و زیبا را از فضای اینترنت جمع اوری کرده و ان ها را برای شما کاربران عزیز در وب سایت قرار دهیم . این تصاویر که معمولا با اخرین نسخه از سیستم عامل اپل سازگار می باشند ، گاهی مختص دیوایس هایی همچون ایفون ، ایپد و یا مک می باشند . همچنین، از این پس می توانید هر هفته با دنبال کردن این تصاویر ، به تصاویر پس زمینه ی دیوایس خود رنگ و بویی تازه ببخشید تا از تصاویر تکراری و بی کیفیت راحت شوید .

اما بگذارید اینگونه بگوییم که ایا از نظر شما هم وجود صفحه نمایش خیالی برای ایفون زیباتر بنظر می اید ؟ در واقع شاید شما هم مانند بسیاری از کاربران دیگر عینا هر تک پیکسلی را به منظور زیبا و عالی بودن در صفحه نمایش خود دوست ندارید . به همین منظور باید گفتکه مانند هر دوشنبه مجموعه تصاویر پس زمینه ی هفتگی جاست تک در تلاش است تا برای شما کاربران عزیز عکس هایی با کیفیت و تصاویری با وضوح بالا برای هوم اسکرین و لاک اسکرینتان ارئه دهد . حال امروز ما این وعده را شکسته ایم . چرا که این تصاویر باور نکردنی و عمدتا ساده دارای بهترین کنتراست برای بخش نرمال و عادی ما هستند .

همچنین در نظر داشته باشید که این تصاویر پس زمینه ی قرار داده شده در زیر بطور مشخص هم اندازه برای ایفون یا ایپد نمی باشند. بلکه با وجود یک رزولوشن ۲K ان هم ۲۰۰۰x3000 شما می توانید براحتی این تصاویر پس زمینه را برای هر دیوایسی اعمال کنید. البته و مطمئنا این تصاویر پس زمینه کمی کوچکتر از صفحه نمایش ایپد پرو می باشند اما بیاد داشته باشید که ماهیت اصلی این تصاویر پس زمینه عدم توجه به نقطه ی کانونی یا لبه ی خاص می باشد .

قابل ذکر است که ، برای ذخیره کردن این تصاویر پس زمینه در دیوایس خود ، ابتدا می بایست با توجه به دیوایستان برروی کلمه ی (ایفون یا ایپد یا مک) که مربوط به تصویر پس زمینه ی مورد نظر شما می باشد ، تپ و یا کلیک کرده و سپس ان را در یک تب جدید باز کنید و تا لود شدن کامل ان صبر کنید و سپس ان را در Camera Roll خود ذخیره کرده و ان تصویر را برای پس زمینه ی دیوایس خود تنظیم کنید .

  1. دانلود : ایفون و ایپد تصاویر پس زمینه هفته : دانلود تصاویر پس زمینه برای ایفون و ایپد از گرانج
  2. دانلود : ایفون و ایپد تصاویر پس زمینه هفته : دانلود تصاویر پس زمینه برای ایفون و ایپد از گرانج
  3. دانلود : ایفون و ایپد تصاویر پس زمینه هفته : دانلود تصاویر پس زمینه برای ایفون و ایپد از گرانج

جاست تک را در کانال تلگرام دنبال کنید : https://telegram.me/justtech

میکائیل نیک اندیش pinez...
ما را در سایت میکائیل نیک اندیش pinez دنبال می کنید

نویسنده : میکائیل نیک اندیش بازدید : 116 تاريخ : جمعه 3 خرداد 1398 ساعت: 2:38