نحوه ی فعال کردن و استفاده از Voice Control بجای سیری در ایفون

دسترسی سریع

براي صحبت با مدیر سایت
!کليک کنيد
قوانين نويسندگي در سایت ما
!کليک کنيد
کمک مالي و نقدي جهت بهبود سايت
!کليک کنيد
حمایت بنری از سایت
!کليک کنيد
براي پرسيدن سوالات خود با اين شماره تماس بگيريد: (----------------)
تبليغات ...

برای سفارش تبلیغات کلیک کنید برای سفارش تبلیغات کلیک کنید
نویسنده : میکائیل نیک اندیش | بازدید : 175

در این پست اموزشی ، قصد داریم تا به شما کاربران عزیز نشان دهیم که چگونه به فعال سازی و استفاده از قابلیت Voice Control بجای سیری در ایفون بپردازید . به همین منظور، پیشنهاد می کنیم برای اموزش تکمیلی در ادامه با جاست تک همراه باشید.

اما بگذارید اینگونه بگوییم که اگرچه شما دادن دستورات صوتی را دوست دارید اما ممکن است که شما یکی از طرفداران بزرگ دستیار صوتی اپل موسوم به سیری نباشید. همچنین شاید شما سیری را دوست داشته باشید اما به اینترنت متصل نیستید و نمی توانید از ان استفاده کنید . بنابراین به هر دلیلی شما می توانید همچنان به ایفون خود دستورات صوتی را با استفاده از یک ویژگی بنام Voice Control بدهید .

اموزش : نحوه ی استفاده از سیری در هوم پاد برای ترجمه کردن

در نتیجه با استفاده از Voice Control شما می توانید موزیک خود را کنترل کنید ، یا تماس های تلفنی را برقرار کنید و بسیاری از موارد دیگر را انجام دهید . در این صورت اگر شما تمایل دارید تا ان را امتحان کنید ، باید بگوییم که در این پست اموزشی به شما نشان خواهیم داد که چگونه به فعال کردن و استفاده از Voice Control بجای سیری در ایفون خود بپردازید .

و اما نحوه ی فعال کردن Voice Control در ایفون :

پیش از هر چیز می بایست Settings را برروی ایفون خود باز کرده و سپس مراحل زیر را برای فعال کردن Voice Control دنبال کنید .

  1. ابتدا می بایست پس از باز کردن برنامه ی Settings ، به مسیر General > Accessibility مراجعه کنید .
  2. حال می بایست برروی Home Button تپ کنید . البته در نظر داشته باشید که در ایفون X یا مدل های پس از ان (یا اینطور بگوییم که در دیوایس های بدون دکمه ی هوم) می بایست برروی Side Button تپ کنید .
  3. اکنون می بایست در زیر بخش PRESS AND HOLD TO SPEAK برروی Voice Control تپ کنید .

سپس در نهایت شما می توانید از فلش موجود در گوشه ی بالا و سمت چپ صفحه برای بازگشت به تنظیمات (Settings) خود استفاده کنید و یا فقط برنامه ی Settings را ببندید .

و اما نحوه ی استفاده از Voice Control :

اکنون هنگامیکه شما برای دادن برخی دستورات اماده هستید ، تنها می بایست دکمه ی هوم و یا در ایفون X یا مدل های پس از ان (یا اینطور بگوییم که در دیوایس های بدون دکمه ی هوم) دکمه ی Side را فشار داده و نگه دارید . سپس انچه را که شما نیاز دارید را بگویید .

اموزش : نحوه ی پیدا کردن یک ایفون گمشده بوسیله ی سیری

البته در نظر داشته باشید که شما برخی از پیشنهادات را برای دستوراتی که شما می توانید مانند تماس گرفتن ، شماره گیری کردن، اهنگ بعدی و اهنگ پیشین را بدهید ، در صفحه نمایش مشاهده خواهید کرد . از طرفی همچون سیری شما حرکت نوار صدا را در پایین صفحه ان هم در زمانیکه شما صحبت می کنید ، مشاهده خواهید کرد، بطوریکه شما مطلع خواهید شد که دستورتان شنیده می شود .

و اما نکاتی در مورد Voice Control :

  • شما نمی توانید از سیری و Voice Control بطور همزمان استفاده کنید . بنابراین زمانیکه شما از Voice Control استفاده می کنید ، شما نمی توانید با سیری صحبت کنید .
  • شما می بایست از همان زبانی برای دستورات صوتی استفاده کنید که ایفون شما برای استفاده تنظیم شده است .
  • برای داشتن بهترین نتایج بهتر است از نام های کامل مخاطبین خود برای دستورات استفاده کنید .

و اما نحوه ی غیرفعال کردن Voice Control :

اگر شما بعدا تصمیم گرفته اید که از Voice Control استفاده نکنید ، شما می توانید ان را درست همانطور که به اسانی فعالش کردید ، غیرفعال کنید. بنابراین به Settings خود مراجعه کرده و سپس مراحل زیر را انجام دهید .

  1. ابتدا می بایست پس از باز کردن برنامه ی Settings ، به مسیر General > Accessibility مراجعه کنید .
  2. حال می بایست برروی Home Button تپ کنید . البته در نظر داشته باشید که در ایفون X یا مدل های پس از ان (یا اینطور بگوییم که در دیوایس های بدون دکمه ی هوم) می بایست برروی Side Button تپ کنید .
  3. اکنون می بایست در زیر بخش PRESS AND HOLD TO SPEAK برروی Siri یا Off تپ کنید .

اموزش : چگونه بوسیله ی سیری در ایفون و ایپد به برقراری یک تماس برروی بلندگو بپردازیم؟

جاست تک را در کانال تلگرام دنبال کنید : https://telegram.me/justtech


برچسب‌ها :

يکشنبه 5 خرداد 1398 - 22:49
قدرت گرفته از نیلوبلاگ