اپل اپلیکیشن WWDC را همراه با ایکون قابل تنظیم ، استیکر های جدید iMessage و… بروزرسانی کرد

دسترسی سریع

براي صحبت با مدیر سایت
!کليک کنيد
قوانين نويسندگي در سایت ما
!کليک کنيد
کمک مالي و نقدي جهت بهبود سايت
!کليک کنيد
حمایت بنری از سایت
!کليک کنيد
براي پرسيدن سوالات خود با اين شماره تماس بگيريد: (----------------)
تبليغات ...

برای سفارش تبلیغات کلیک کنید برای سفارش تبلیغات کلیک کنید
نویسنده : میکائیل نیک اندیش | بازدید : 163

همانطور که در جریان می باشید باید گفتکه تنها چند روز تا برگزاری مراسم WWDC 2019 اپل زمان باقی مانده است و بالاخره این شرکت اپلیکیشن خود را که مرتبط با این کنفرانس می باشد را بروزرسانی کرده است . به همین منظور ، پیشنهاد می کنیم برای اطلاعات تکمیلی در ادامه با جاست تک همراه باشید.

اما بطور کلی ما می دانیم که کنفرانس توسعه دهندگان جهانی امسال در روز دوشنبه سوم ژوئن اغاز می شود و همچنین ما می دانیم که این نطق اصلی در همان روز ان هم در ساعت ۱۰:۰۰AM PT برگزار خواهد شد . اما پیش از این کنفرانس طولانی تقریبا یک هفته ای ، شرکت اپل اپلیکیشن رسمی WWDC را برای iOS بروزرسانی کرده است .

در واقع اپل اپلیکیشن WWDC را دوبار در این ماه بروزرسانی کرده است . به این صورتکه اولین بار باز می گردد به زمانیکه اپل پشتیبانی را برای زبان های اضافی دیگر را در کنار پشتیبانی برای Handoff و … را اضافه کرده بود . اما با اینحال باید بگوییم که این اخرین بروزرسانی قابلیتی را برای تغییر دادن ایکون اپلیکیشن و همچنین اجازه دادن به کاربران iOS برای جشن گرفتن بوسیله ی استیکر های iMessage که الهام گرفته شده از این رویداد می باشد را اضافه کرده است .

بنابراین این اخرین بروزرسانی برنامه ی رسمی WWDC را برای iOS به نسخه ی ۷.۳ می اورد . از طرفی همراه با ان شرکت اپل بهبودات جزئی را در پشت صحنه در این بروزرسانی قرار داده است و همچنین باگ های استانداردی که به ناگهان ظاهر شده اند را رفع کرده است . از طرفی در نظر داشته باشید که هم اکنون این اپلیکیشن از (صف بندی مجازی برای ازمونگاه ها) و یک ناحیه جدید برای مدیریت نوتیفیکیشن ها پشتیبانی می کند .

اما یکی از بزرگترین عناصر در این بروزرسانی قابلیتی برای تغییر دادن ایکون اپلیکیشن در هوم اسکرین خود می باشد . در واقع اپل به کاربران برای انتخاب از انواع متفاوتی از رنگ ها را اجازه می دهد . به این صورتکه پس زمینه ی ایکون اپلیکیشن تیره می باشد و همراه با لوگوی اپل است که تغییرات رنگ را حاصل می کند . در نتیجه هشت گزینه وجود دارند که دامنه ی ان از ابی روشن به سبز همراه با صورتی ، بنفش و ابی و همچنین برخی از گزینه های دیگر می باشد .

همچنین اپلیکیشن بروزرسانی شده WWDC نیز شامل استیکر های جدید iMessage می باشد .

و اما در اینجا می توانید تغییرات رسمی را از زبان اپل بشنوید :

ممنونیم از بازخورد های شما . در واقع این بروزرسانی یک ناحیه پروفایل جدید را برای مدیریت نوتیفیکیشن ها ، صف بندی مجازی برای ازمونگاه ها و انتخاب ایکون اپلیکیشن را علاوه بر بهبودات جزئی و رفع باگ ها را اضافه کرده است .

در پایان باید بگوییم که اپلیکیشن WWDC برای iOS ان هم برای نصب رایگان می باشد . همچنین قطعا این اپلیکیشن یک ابزار کاربردی برای شما می باشد ، اما این برنامه بویژه برای توسعه دهندگان و سایر شرکت کنندگان در این رویداد به لطف ابزار های مختلفی که در این نرم افزار تهیه شده است ، کمک کننده و مفید می باشد .

جاست تک را در کانال تلگرام دنبال کنید : https://telegram.me/justtech


برچسب‌ها :

جمعه 10 خرداد 1398 - 5:32
قدرت گرفته از نیلوبلاگ