اپل سومین نسخه بتای iOS 12.4 و دومین نسخه های بتای tvOS 12.4 و watchOS 5.3 را برای توسعه دهندگان منتشر کرد

دسترسی سریع

براي صحبت با مدیر سایت
!کليک کنيد
قوانين نويسندگي در سایت ما
!کليک کنيد
کمک مالي و نقدي جهت بهبود سايت
!کليک کنيد
حمایت بنری از سایت
!کليک کنيد
براي پرسيدن سوالات خود با اين شماره تماس بگيريد: (----------------)
تبليغات ...

برای سفارش تبلیغات کلیک کنید برای سفارش تبلیغات کلیک کنید
نویسنده : میکائیل نیک اندیش | بازدید : 163

در روز سه شنبه شرکت اپل سومین نسخه بتای iOS 12.4 و دومین نسخه های بتای tvOS 12.4 و watchOS 5.3 را برای توسعه دهندگان منتشر کرده است. به همین منظور ، پیشنهاد می کنیم برای اطلاعات تکمیلی در ادامه با جاست تک همراه باشید.

بطور کلی باید بگوییم که بزودی شرکت اپل به دنبال عرضه ی رسمی iOS 12.4 می باشد . اما پیش از انکه اپل چنین کاری را انجام دهد این کمپانی می بایست بطور معمول عادت جاری خود را برای نسخه های بتای توسعه دهندگان به پایان برساند . در واقع پیش از عرضه ی عمومی در اواخر تابستان امسال شرکت اپل نسخه های بتای دیگری را از iOS 12.4 برای توسعه دهندگان عرضه خواهد کرد.

اما در همین راستا شرکت اپل در روز سه شنبه سومین نسخه بتای iOS 12.4 را برای توسعه دهندگان عرضه کرده است . در واقع برای انهاییکه بعنوان یک توسعه دهنده ثبت شده همراه با این کمپانی بشمار می ایند ، این نرم افزار جدید را می توانند بعنوان یک بروزرسانی OTA برروی دیوایس های پشتیبانی شده دانلود و نصب کنند. همچنین این نرم افزار را نیز می توانند با مراجعه به مسیر Settings > General > Software Update دانلود کنند .

از طرفی تا به این لحظه هیچگونه کشفیات جدید و تغییرات بزرگی بصورت قرار داده شده همراه با این نسخه بتای توسعه دهنده از iOS 12.4 وجود ندارد . با اینحال انتظار ان است که شرکت اپل شرایط اماده سازی را برای عرضه ی اپل کارت در کنار iOS 12.4 در اواخر تابستان مهیا کند . از سوی دیگر برخی انتظار داشتند که iOS 12.4 برای عرضه پیش از انکه شرکت اپل به برگزاری کنفرانس توسعه دهندگان جهانی امسال بپردازد ، اماده شود اما با توجه به انکه زمان شروع در روز دوشنبه ۳ ژوئن می باشد و ما هم اکنون فقط و فقط سومین نسخه بتای توسعه دهندگان را دریافت کرده ایم ، چنین موردی ممکن نمی باشد .

در عین حال چنانچه اپل هرگونه ویژگی های جدیدی را به اخرین نسخه بتای توسعه دهندگان اضافه کند ، ما این پست را براساس ان بروزرسانی خواهیم کرد .

اما برای یاداوری باید بگوییم که اخرین بروزرسانی بزرگ برای iOS نسخه ی iOS 12.3 بود . چرا که ان بروزرسانی تنها یک ویژگی بزرگ و جدیدی را به این سیستم عامل موبابل اضافه می کرد و در ان طراحی مجدد برنامه ی Apple TV و قابلیت جدید Channels به همراه اورده شده است . همچنین شرکت اپل اخیرا iOS 12.3 را به نسخه ی iOS 12.3.1 بروزرسانی کرده است که همراه با ان رفع مشکلات برای VoLTE و Messages اورده شده است .

اما با نگاهی به اینده گفته می شود که iOS 13 یک ویژگی و قابلیت جدید Dark Mode را همراه با بروزرسانی این پلتفرم در کنار بسیاری از ویژگی های دیگر و جدید معرفی کند .

بنابراین چنانچه شما هر ویژگی جدید یا تغییراتی را با اخرین نسخه بتای توسعه دهندگان در iOS 12.4 یافته اید ، می توانید در بخش نظرات ما را در جریان بگذارید .

اپل سومین نسخه بتای iOS 12.4 و دومین نسخه های بتای tvOS 12.4 و watchOS 5.3 را برای توسعه دهندگان منتشر کرد

اما از سوی دیگر درحالیکه iOS توانست بخشی از توجه کاربران را ان هم در زمانیکه نسخه بتای این سیستم عامل به بیرون امد به سمت خود جلب کند ، شرکت اپل برای سایر سیستم عامل های بزرگ خود نیز بیکار ننشسته است . چرا که این کمپانی همراه با نسخه های بتای توسعه دهندگان برای tvOS و watchOS درحال یک حرکت روبه جلو می باشد .

برهمین اساس شرکت اپل در روز سه شنبه بطور رسمی دومین نسخه بتای tvOS 12.4 و watchOS 5.3 را برای توسعه دهندگان عرضه کرده است . بنابراین هر یک از این بروزرسانی ها رایگان می باشند و برای استفاده در دیوایس های پشتیبانی شده توسط توسعه دهندگان ثبت شده دردسترس می باشد . همچنین قابل ذکر است که در زمان انتشار این نسخه های بتا هیچگونه کشفیات بزرگ قرار داده شده بعنوان ویژگی های بسیار جدید در مقایسه با نسخه های بتای پیشین عرضه شده وجود نداشته است . با اینحال این امر امکان پذیر می باشد که اپل عناصر جدیدی را برای اخرین نسخه بتای توسعه دهندگان اضافه کند .

بنابراین چنانچه موردی وجود داشته باشد ما این پست را براساس ان بروزرسانی خواهیم کرد . اما اگر شما اخرین نسخه ی بتا را امتحان می کنید و هرگونه ویژگی های جدید یا سایر تغییرات را کشف کردید ، می توانید در بخش نظرات به ما بگویید .

اما برای بروزرسانی به اخرین نسخه بتای tvOS 12.4 ، توسعه دهندگان به سادگی می بایست نرم افزار جدید را در چهارمین یا پنجمین نسل ستاپ باکس خودشان از طریق یک پروفایل نصب شده بواسطه ی Xcode دانلود کنند . در این صورت به منظور بروزرسانی به اخرین نسخه ی بتا برای watchOS 5.3 می بایست اپل واچ حداقل ۵۰ درصد باتری داشته باشد و به شارژر متصل باشد و همچنین در محدوده و متصل شده به ایفون باشد . بنابراین با رعایت کردن ان مقررات می بایست برنامه ی Watch را باز کرده و به مسیر General > Software Update مراجعه کنید و دستورالعمل ها موجود برروی صفحه را دنبال کنید .

جاست تک را در کانال تلگرام دنبال کنید : https://telegram.me/justtech


برچسب‌ها :

جمعه 10 خرداد 1398 - 5:32
قدرت گرفته از نیلوبلاگ