سرانجام tvOS 13 پشتیبانی از چند کاربر، سازگاری با کنترلر های PS4/Xbox، یک اسکرین سیور جدید و جذاب از دنیای زیر اب و … را بدست اورده است | بلاگ

سرانجام tvOS 13 پشتیبانی از چند کاربر، سازگاری با کنترلر های PS4/Xbox، یک اسکرین سیور جدید و جذاب از دنیای زیر اب و … را بدست اورده است

ساخت وبلاگ

آخرین مطالب

امکانات وب

شمارنده

<strong>سرانجام</strong> tvOS 13 <strong>پشتیبانی</strong> از چند کاربر ، <strong>سازگاری</strong> با <strong>کنترلر</strong> های PS4/Xbox ، یک <strong>اسکرین</strong> سرور <strong>جدید</strong> و <strong>جذاب</strong> از <strong>دنیای</strong> زیر اب و ... را <strong>بدست</strong> <strong>اورده</strong> است

پس از شایعات بسیار فراوان باید بگوییم که اپل در کنفرانس WWDC 2019 از بروزرسانی جدید tvOS 13 رونمایی کرده است. به همین منظور، پیشنهاد می کنیم برای اطلاعات تکمیلی در ادامه با جاست تک همراه باشید .

اما شرکت اپل در طول برگزاری نطق اصلی کنفرانس WWDC 2019 که دوشنبه شب در مرکز کنوانسیون McEnery در سن خوزه کالیفرنیا جریان پیدا کرده بود ، امدن برخی از قابلیت های واقعا کاربردی و جدید را به نرم افزار tvOS 13 که در ستاپ باکس اپل تی وی این کمپانی اجرا می شود را معرفی کرده است .

در واقع برای شروع باید بگوییم که یک ویژگی جدید و جذاب در هوم اسکرین وجود دارد که بطور خودکار پیش نمایش ویدئو های تمام صفحه از نمایش های مورد علاقه ی شما را پخش می کند که جایگزین وضعیت تصویر در پس زمینه می شود . همچنین tvOS 13 نیز یک نوع اسکرین سیور جدیدی از دنیای زیر اب را با خود به همراه اورده است که این اسکرین سیور با همکاری واحد تاریخ طبیعی BBC برای ایجاد برخی از فیلم های ۴K HDR از کف دریا و دنیای زیر اب که واقعا جذاب می باشند ، ایجاد شده است .

اما از سوی دیگر باید بگوییم که tvOS 13 نیز داشتن پشتیبانی از چند کاربر را با خود به همراه اورده است .

در واقع کاربران قادر خواهند بود تا به سرعت و با استفاده از یک ویژگی جدید کنترل سنتر در tvOS 13 که ما را یک کمی بیاد کنترل سنتر در iOS می اندازد ، به عمل Log in کردن و Log out کردن بپردازند . به این معنا که هر کسی تنظیمات و عملکرد های خودش را دریافت و خواهد داشت . از طرفی این امر از سرویس های اینده اپل که از چندین کاربر از طریق قابلیت Family Sharing پشتیبانی می کند ، بخوبی کار خواهد کرد .

بنابراین بعنوان مثال باید بگوییم که هر کاربر tvOS لیست Up Next خودش را در برنامه ی TV همراه با پشنهادات شخصی سازی شده و … دریافت خواهد کرد. همچنین tvOS نیز اپل موزیک را ارائه می دهد و همراه با پشتیبانی از چند کاربر باید بگوییم که هر کاربر تجربه ی موزیک شخصی خودش را دریافت می کند . از طرفی این امر برای سرویس اشتراک بازی اینده اپل ارکید و سرویس استریم ویدئویی اپل تی وی+ یکسان می باشد .

اما از انجاییکه صحبت از اپل موزیک شد ، باید بگوییم که برنامه ی Music در نرم افزار جدید tvOS 13 متن موزیک را نمایش خواهد داد و با موزیک شما سینک و هماهنگ می شود . حال از سوی دیگر هنگامیکه صحبت از بازی می اید باید گفتکه صاحبان اپل تی وی گزینه های کنترلر بیشتری نسبت به کنترلر های Nimbus MFi از SteelSeries خواهند داشت ، چرا که هم اکنون tvOS 13 از کنترلر های PlayStation DualShock 4 سونی و همچنین کنترلر های Xbox One مایکروسافت پشتیبانی می کند .

در نتیجه باید بگوییم که تمامی این موارد در مورد قابلیت های موجود برای بروزرسانی بزرگ بعدی tvOS 13 می باشد .

جاست تک را در کانال تلگرام دنبال کنید : https://telegram.me/justtech

میکائیل نیک اندیش pinez...
ما را در سایت میکائیل نیک اندیش pinez دنبال می کنید

نویسنده : میکائیل نیک اندیش بازدید : 75 تاريخ : سه شنبه 14 خرداد 1398 ساعت: 8:15