تصاویر پس زمینه هفته : دانلود تصاویر پس زمینه برای ایفون از حاشیه ها و منحنی‌ها | بلاگ

تصاویر پس زمینه هفته : دانلود تصاویر پس زمینه برای ایفون از حاشیه ها و منحنی‌ها

ساخت وبلاگ

آخرین مطالب

امکانات وب

شمارنده

<strong><strong>تصاویر</strong></strong> پس <strong><strong>زمینه</strong></strong> <strong>هفته</strong> : <strong>دانلود</strong> تصاویر پس زمینه <strong>برای</strong> <strong>ایفون</strong> از <strong>حاشیه</strong> ها و منحنی ها

طبق وعده ای که داده بودیم تا هر هفته در روز دوشنبه ، تصاویر پس زمینه برای شما کاربران عزیز عرضه کنیم ، این هفته قصد داریم مجموعه تصاویر پس زمینه از حاشیه ها و منحنی ها را برای دیوایس های شما در وب سایت جاست تک عرضه کنیم . به همین منظور ، پیشنهاد می کنیم برای مشاهده و دریافت این تصاویر پس زمینه در ادامه با جاست تک همراه باشید.

از این پس قصد داریم ، هر هفته در روز دوشنبه تصاویری زیبا را با عنوان تصاویر هفته برای دیوایس های شما در وب سایت جاست تک عرضه کنیم . در واقع ، هدف اصلی ما ان است که بتوانیم تصاویری باورنکردنی و زیبا را از فضای اینترنت جمع اوری کرده و ان ها را برای شما کاربران عزیز در وب سایت قرار دهیم . این تصاویر که معمولا با اخرین نسخه از سیستم عامل اپل سازگار می باشند ، گاهی مختص دیوایس هایی همچون ایفون ، ایپد و یا مک می باشند . همچنین، از این پس می توانید هر هفته با دنبال کردن این تصاویر ، به تصاویر پس زمینه ی دیوایس خود رنگ و بویی تازه ببخشید تا از تصاویر تکراری و بی کیفیت راحت شوید .

اما در استانه ی کنفرانس WWDC 2019 ، ما مجموعه ای دیگر از تصاویر پس زمینه ی هفتگی و هیجان انگیز خودمان را برای ایفون های شما اماده و ارائه کرده ایم . در واقع مجموعه ی زیر یک ترکیبی از زوایای تیز و منحنی های خمیده انتزاعی می باشند . از طرفی صادقانه باید بگوییم که احتمالا شما هم مانند ما می بایست برای تصمیم گیری از اینکه کدام تصویر پس زمینه مورد علاقه ی شما می باشد ، شرایط سختی را داشته باشید . چرا هر یک از ان ها جذابیت خاصی را به پس زمینه ی دیوایس شما خواهند داد .

قابل ذکر است که ، برای ذخیره کردن این تصاویر پس زمینه در دیوایس خود ، ابتدا می بایست با توجه به دیوایستان برروی کلمه ی (ایفون یا ایپد یا مک) که مربوط به تصویر پس زمینه ی مورد نظر شما می باشد ، تپ و یا کلیک کرده و سپس ان را در یک تب جدید باز کنید و تا لود شدن کامل ان صبر کنید و سپس ان را در Camera Roll خود ذخیره کرده و ان تصویر را برای پس زمینه ی دیوایس خود تنظیم کنید .

  1. دانلود : ایفونتصاویر پس زمینه هفته : دانلود تصاویر پس زمینه برای ایفون از حاشیه ها و منحنی ها
  2. دانلود : ایفونتصاویر پس زمینه هفته : دانلود تصاویر پس زمینه برای ایفون از حاشیه ها و منحنی ها
  3. دانلود : ایفونتصاویر پس زمینه هفته : دانلود تصاویر پس زمینه برای ایفون از حاشیه ها و منحنی ها

جاست تک را در کانال تلگرام دنبال کنید : https://telegram.me/justtech

میکائیل نیک اندیش pinez...
ما را در سایت میکائیل نیک اندیش pinez دنبال می کنید

نویسنده : میکائیل نیک اندیش بازدید : 78 تاريخ : سه شنبه 14 خرداد 1398 ساعت: 8:15