۱۶ میانبر موجود در برنامه ی Word برای کیبورد ایپد | بلاگ

۱۶ میانبر موجود در برنامه ی Word برای کیبورد ایپد

ساخت وبلاگ

آخرین مطالب

امکانات وب

شمارنده

16 <strong>میانبر</strong> <strong>موجود</strong> در <strong>برنامه</strong> ی Word <strong>برای</strong> <strong>کیبورد</strong> <strong>ایپد</strong>

در این پست اموزشی ، قصد داریم تا شما کاربران عزیز را با میانبر های موجود در کیبورد سخت افزاری و فیزیکی برای برنامه ی Microsoft Word در ایپد اشنا کنیم . به همین منظور، پیشنهاد می کنیم برای اموزش تکمیلی در ادامه جاست تک همراه باشید .

اجازه دهید اینگونه شروع کنیم که اگر شما هم مانند بسیاری از کاربران دیگر از مایکروسافت Word برای ایپد خود استفاده می کنید ، باید بگوییم که شما هم می توانید تجربه ی تایپ کردن و گردش کار خود را با تسلط داشتن و حفظ کردن یک طیف گسترده ای از میانبر های کیبورد برای انجام دادن بسیاری از وظایف مورد استفاده ان هم از اعمال کردن سبک هایی برای تغییر دادن متن و یا مرور کردن در داخل اسناد Word خود را بهبود ببخشید .

اموزش : نحوه ی غیرفعال کردن تصحیح خودکار (Auto-Correction) در کیبورد های سخت افزاری ایپد

به همین منظور قابل ذکر است که استفاده از این میانبر های موجود در برنامه ی Word برای کیبورد ایپد بگونه ای می باشند که شما قطعا و بطور مشخص به داشتن یک کیبورد سخت افزاری و فیزیکی متصل شده به ایپد نیاز خواهید داشت . البته این امر می تواند در هر کیبورد اکسترنالی برای ایپد باشد ، حال چه می خواهد این کیبورد اکسترنال یک کیبورد بلوتوث باشد و یا یک کیس کیبورد ایپد یا Smart Keyboard باشد . بنابراین چه شما از برنامه ی Word همراه با ایپد در این مسیر استفاده می کنید یا اگر شما از یک ایپد در یک میز کار خود استفاده می کنید ، باید بگوییم که تا زمانیکه شما یک کیبورد فیزیکی متصل شده به ایپد را داشته باشید این میانبر ها برای شما دردسترس خواهند بود .

و اما میانبر های کیبورد برای برنامه ی Microsoft Word در ایپد :

 • میانبر (Undo) – دکمه های command و Z
 • میانبر (Redo) – دکمه های command و Y
 • میانبر (Save) – دکمه های command و S
 • میانبر (Cancel) – دکمه ی ESC *
 • میانبر (Find) – دکمه های command و F
 • میانبر (Select All) – دکمه های command و A
 • میانبر (Bold) – دکمه های command و B
 • میانبر (Italic) – دکمه های command و i
 • میانبر (Underline) – دکمه های command و U
 • میانبر (Copy) – دکمه های command و C
 • میانبر (Paste) – دکمه های command و V
 • میانبر (Normal Style) – دکمه های cption و command و N
 • میانبر (Style 1) – دکمه های command و option و ۱
 • میانبر (Style 2) – دکمه های command و option و ۲
 • میانبر (Style 3) – دکمه های command و option و ۳
 • میانبر مرور کردن در داخل اسناد Word – دکمه های Arrow Keys (بالا ، پایین ، چپ ، راست)

همچنین قابل ذکر است که در هر زمانیکه شما در برنامه ی Word برای ایپد قرار داشته باشید ، شما نیز می توانید با نگه داشتن کلید command به مشاهده ی یک کاربردی و سریع از میانبر های موجود در کیبورد بپردازید .

16 میانبر موجود در برنامه ی Word برای کیبورد ایپد

لازم به ذکر است که شما ممکن است متوجه شده باشید که بسیاری از این میانبر های کیبورد مانند استفاده از میانبر کپی و Paste ، میانبر ذخیره کردن ، میانبر Undo و Redo ، میانبر Bold کردن و ایتالیک کردن متن انتخاب شده و سایر میانبر ها در ایپد همانطور که انها در مک  وجود دارند ، مشابه می باشند . در نتیجه چنین امری باعث می شود تا این میانبر ها به اسانی در بین مک و ایپد سوییچ شوند و همچنین متذکر شدن به چنین موضوعی ارزشش را دارد که بگوییم که این میانبر های خاص فراتر از مایکروسافت Word نیز اعمال می شوند .

اموزش : نحوه ی غیرفعال کردن صدا های کلیک در کیبورد ایفون و ایپد

* همچنین در نظر داشته باشید که در این امر بنظر می رسد که صفحه کلید Smart Keyboard اپل از داشتن یک کلید ESC / Escape محروم می باشد و همینطور بسیاری از کیبورد های جانبی هم برای ایپد فاقد این کلید می باشند . بنابراین اگر شما علاقمند هستید ، می توانید نحوه ی داشتن کلید ESC / Escape در کیبورد های فیزیکی ایپد را با جستجو کردن در گوگل بیابید و یا شما می توانید یک کیبورد دیگری را که دارای یک کلید ESC / Escape می باشد را فراهم کنید .

در پایان باید بگوییم که بسیاری از برنامه های ایپد از میانبر های قدرتمند و قابل استفاده ای در کیبورد ان هم برای چنین امری در زمانیکه یک کیبورد به ایپد متصل شده است ، بهره می برند و همینطور یک کیبورد فیزیکی برای چنین تبلتی قطعا یک کاربرد اضافی و ارزشمند برای کاربران ایپد می باشد که قصد دارند از ایپد برای هرگونه وظایف مهم تایپ کردن ، ویرایش کردن متن و یا پردازش کردن متن استفاده کنند . همچنین شما می توانید میانبر های بی شمار کیبورد در مرورگر سافاری را برای ایپد، یا برای کروم ، Notes ، Files ، یا میانبر های کیبورد در اسکرین شات ایپد و یا کاوش کردن در بسیاری از دیگر میانبر های کیبورد را فرابگیرید .

اموزش : نحوه ی همگام سازی و جفت کردن یک کیبورد بلوتوث با ایپد خود

جاست تک را در کانال تلگرام دنبال کنید : https://telegram.me/justtech

میکائیل نیک اندیش pinez...
ما را در سایت میکائیل نیک اندیش pinez دنبال می کنید

نویسنده : میکائیل نیک اندیش بازدید : 62 تاريخ : چهارشنبه 5 تير 1398 ساعت: 8:04