اپل پنجمین نسخه بتای iOS 12.4 را برای توسعه دهندگان منتشر کرد

دسترسی سریع

براي صحبت با مدیر سایت
!کليک کنيد
قوانين نويسندگي در سایت ما
!کليک کنيد
کمک مالي و نقدي جهت بهبود سايت
!کليک کنيد
حمایت بنری از سایت
!کليک کنيد
براي پرسيدن سوالات خود با اين شماره تماس بگيريد: (----------------)
تبليغات ...

برای سفارش تبلیغات کلیک کنید برای سفارش تبلیغات کلیک کنید
نویسنده : میکائیل نیک اندیش | بازدید : 79

در روز دوشنبه شرکت اپل پنجمین نسخه بتای iOS 12.4 را برای توسعه دهندگان منتشر کرده است. به همین منظور ، پیشنهاد می کنیم برای اطلاعات تکمیلی در ادامه با جاست تک همراه باشید.

شرکت اپل در روز دوشنبه بطور رسمی نسخه بتای بعدی از iOS 12.4 را برای توسعه دهندگان پیش از انکه انتظار می رود iOS 12.4 در تابستان امسال برای عموم عرضه می شود را منتشر کرده است .

در واقع برای کسانیکه بعنوان یک توسعه دهنده ثبت نام شده همراه با این کمپانی بشمار می ایند ، باید بگوییم که این نرم افزار جدید را می توان بصورت یک بروزرسانی OTA برروی دیوایس های پشتیبانی شده دانلود و نصب کرد . بنابراین این نسخه ی بتا را می توان با مراجعه به مسیر Settings > General > Software Update دانلود کرد .

اما در مورد ویژگی های جدید و مربوط به iOS 12.4 ان هم در نسخه های بتای پیشین توسعه دهندگان باید بگوییم که هیچ چیز جدید قابل کشفی وجود ندارند ، بنابراین چنین امری ممکن است که در مورد این نسخه بتای جدید iOS 12.4 و پیرامون ان نیز ادامه داشته باشد . با اینحال چنین امری بطور گسترده انتظار می رود که iOS 12.4 در پشتیبانی برای اولین کارت اعتباری شخصی اپل بنام اپل کارت پیشگام باشد . در نتیجه انتظار می رود که این کارت اعتباری در تابستان امسال عرضه شود و عرضه ی عمومی iOS 12.4 می تواند همراه با از راه رسیدن اپل کارت مصادف شود .

بنابراین گفتنی است که اگر اپل هرگونه ویژگی های جدیدی را به اخرین نسخه بتای iOS 12.4 برای توسعه دهندگان اضافه کرده باشد ، ما این پست را مطابق با ان بروزرسانی خواهیم کرد البته اگر شما درحال امتحان کردن اخرین نسخه بتای توسعه دهندگان هستید و هرچیز جدیدی را کشف کرده اید ، می توانید یافته های خود را در بخش دیدگاه ها به اشتراک بگذارید .

قابل ذکر است که بروزرسانی بزرگ قبلی برای iOS نسخه ی ۱۲.۳ بود . بطوریکه ان بروزرسانی تنها یک ویژگی جدید و بزرگی را به این سیستم عامل موبایل اضافه کرده بود و همراه با ان برنامه ی Apple TV که مورد باز طراحی قرار گرفته بود و ویژگی جدید Channels اورده شده بود . همچنین اپل بروزرسانی iOS 12.3 را به نسخه ی ۱۲.۳.۱ پس از مدت زمانی کوتاه اوره بود که همراه با ان باگ های VoLTE و Messages رفع شده بودند .

اما در پایان باید بگوییم که iOS 13 بروزرسانی و ارتقای بعدی برای اپل می باشد که این کمپانی بطور رسمی در اوایل ماه ژوئن ان هم در کنفرانس توسعه دهندگان جهانی امسال معرفی کرده بود .

جاست تک را در کانال تلگرام دنبال کنید : https://telegram.me/justtech


برچسب‌ها :

جمعه 7 تير 1398 - 15:53
قدرت گرفته از نیلوبلاگ