آموزش ۴ روش گرفتن و استعلام ریز مکالمات همراه اول دائمی و اعتباری

دسترسی سریع

براي صحبت با مدیر سایت
!کليک کنيد
قوانين نويسندگي در سایت ما
!کليک کنيد
کمک مالي و نقدي جهت بهبود سايت
!کليک کنيد
حمایت بنری از سایت
!کليک کنيد
براي پرسيدن سوالات خود با اين شماره تماس بگيريد: (----------------)
تبليغات ...

برای سفارش تبلیغات کلیک کنید برای سفارش تبلیغات کلیک کنید
نویسنده : میکائیل نیک اندیش | بازدید : 81

شما با استفاده از دریافت ریز مکالمات شماره همراه خود می توانید به اطلاعاتی از تماس ها و مکالمات خود به همراه مدت زمان آن ها دسترسی داشته باشید. برای دریافت ریز مکالمات مربوط به شماره تلفن های همراه اول راه های مختلفی وجود دارد. در این مطلب انزل وب به مرور روش های استعلام ریز مکالمات همراه اول خط دائمی و اعتباری می پردازیم.

آموزش دریافت و گرفتن ریز مکالمات خط همراه اول اعتباری و دائمی

How to Get Call History in MCI Sim Card

در این مطلب انزل وب قصد داریم به مرور روش های دریافت ریز مکالمات شماره همراه اول دائمی و اعتباری با روش های مختلف بپردازیم. ضمنا پیش از این همین روش ها را برای سیمکارت های ایرانسل نیز مرور کرده ایم. در ادامه این مطلب با ما همراه باشید.

چگونگی گرفتن پرینت تماس های همراه اول

اگر از مشترکین سیمکارت های دائمی همراه اول باشید می توانید اطلاعات مربوط به کارکرد تلفن همراه و مشاهده ریز صورتحساب همراه اول خود را از مراکز تلفن ثابت در تهران یا ادارات مشترکین و نمایندگی های همراه اول در استان ها دریافت کنید. بدین منظور باید برای گرفتن ریز مکالمات خط دائمی همراه اول شرایط زیر را داشته باشید:

  • حضور به صورت شخصی یا حضور یک وکیل با وکالت نامه معتبر
  • تکمیل فرم درخواست
  • ارائه کارت های شناسایی معتبر نظیر شناسنامه، کارت ملی یا گواهی نامه رانندگی
  • در صورتی که وکیل شخص به مرکز مورد نظر مراجعه کرده باشد باید اصل وکالتنامه را نیز ارائه دهد. در این وکالتنامه باید صراحتا امکان اخذ ریز مکالمات تلفن همراه به همراه شماره آن ذکر شده باشد.

در این روش می توانید ریز مکالمات ۳ روز اخیر را به صورت پرینت شده دریافت نمایید. در مواقعی که صاحب قبلی یک سیمکارت درخواست دریافت ریز مکالمات مربوط یبه خود را داشته باشد، باید مالک جدید آن سیمکارت هم در مرکز مورد نظر حضور داشته باشد. در نهایت، پس از انجام موفقیت آمیز اخذ ریز مکالمات یک پیامک تایید به شماره مورد نظر ارسال خواهد شد.

ریز مکالمات قبض همراه اول از طریق پیامک کوتاه

برای دریافت ریز مکالمات همراه اول از طریق SMS شما می توانید با راسال پیامک به شماره ۹۹۰۰۰۹ اطلاعات مختلف مربوط به شماره همراه اول خود را ردیافت کنید. این اطلاعات شامل قبض پایان دوره، کارکرد میان دروه، جزئیات کارمزد خدمات استفاده شده، راهنمای رومینگ و قبض چاپی و دیگر موارد می باشد. جهت استفاده از این امکان می توانید از جدول زیر استفاده کنید.

دریافت ریز مکالمات همراه اول از طریق sms

نکته ای که باید به آن اشاره کرد این است که این اطلاعات در دسته بندی های مختلفی مثل آبونمان، پیام کوتاه و مکالمه به مشترک ارائه می شوند. بنابراین در این صورت می توان ریز مکالمات صورت گرفته را نیز مشاهده نمود.

در صورت نیاز می توانید روش های استعلام مانده بسته اینترنت گوشی های همراه را در انزل وب مطالعه نمایید.

دریافت ریز مکالمات همراه اول اینترنتی

یکی دیگر از راه های دریافت ریز مکالمات شماره همراه اول ، مراجعه به سایت همراه اول است. در این سایت می توانید به انواع خدمات ارائه شده از سوی همراه اول دست یابید. برای این کار ابتدا باید با استفاده از شماره تلفن همراه و رمز عبوری که قبلا برای آن انتخاب کرده اید (می توانید یک حساب کاربری جدید هم ایجاد کنید) وارد پنل کاربری خود در سایت همراه اول شوید.

ریز مکالمات قبض همراه اول

در این صفحه می توانید از منوی کناری و از طریق گزینه شارژ من به گزینه ریز مکالمات دسترسی پیدا کنید.

استعلام ریز مکالمات همراه اول

با انتخاب این گزینه دو انتخاب پیش روی شما قرار خواهد گرفت. شما می توانید درخواست ارائه گزارشی کامل از ریز مکالمات خود را داشته بشاید. همچنین می توانید تنها به خلاصه ای از کارکرد شماره همراه خود اکتفا نمایید.

گرفتن ریز مکالمات همراه اول اعتباری

در صورت انتخاب گزینه گزارش کامل، باید حتما یک رمز عبور دوم داشته باشید. با وارد کردن این رمز می توانید به ریز مکالمات خود دسترسی داشته باشید و اقدام به پرینت تماس های همراه اول کنید.

نحوه دریافت پرینت همراه اول اعتباری

اما اگر خلاصه کارکرد را انتخاب کرده باشید برای نیازی به رمز دوم نخواهید داشت. در اینجا فقط باید بازه زمانی مورد نظر خود را مشخص کرده و از لیست انتخاب نوع گزارش، تماس را انتخاب نمایید.

دریافت ریز مکالمات همراه اول به صورت غیر حضوری

گرفتن ریز مکالمات از همراه اول من

شیوه دریافت ریز مکالمات از طریق اپلیکیشن همراه اول نیز دقیقا مانند نحوه کار با سایت است و پس از نصب و ورود به برنامه باید از طریق گزینه بخش صورت حساب من و سپس گزینه ریز مکالمات برنامه اقدام به دریافت ریز مکالمات همراه اول به صورت غیر حضوری کنید.

گرفتن ریز مکالمات از همراه اول من

روش های استعلام باقیمانده شارژ سیم کارت ها را نیز می توانید در انزل وب مطالعه نمایید.

نظرات و پیشنهادات شما؟

امروز در انزل وب طریقه استعلام ریز مکالمات همراه اول را توضیح دادیم. اگر در خصوص دریافت ریز قبض خط دائمی یا اعتباری همراه اول به صورت حضوری و غیر حضوری نظر و پیشنهادی دارید آن را  در بخش دیدگاه این پست با ما در میان بگذارید.


برچسب‌ها :

دوشنبه 10 تير 1398 - 23:04
قدرت گرفته از نیلوبلاگ