نحوه ی بررسی کردن میزان پیشرفت بازیابی و بازگرداندن نسخه ی بکاپ موجود در ایکلود به ایفون یا ایپد

دسترسی سریع

براي صحبت با مدیر سایت
!کليک کنيد
قوانين نويسندگي در سایت ما
!کليک کنيد
کمک مالي و نقدي جهت بهبود سايت
!کليک کنيد
حمایت بنری از سایت
!کليک کنيد
براي پرسيدن سوالات خود با اين شماره تماس بگيريد: (----------------)
تبليغات ...

برای سفارش تبلیغات کلیک کنید برای سفارش تبلیغات کلیک کنید
نویسنده : میکائیل نیک اندیش | بازدید : 76

در این پست اموزشی ، قصد داریم تا به شما کاربران عزیز نشان دهیم که چگونه در صورت نیاز به بررسی میزان پیشرفت بازیابی نسخه ی بکاپ موجود در ایکلود به ایفون یا ایپد بپردازید . به همین منظور، پیشنهاد می کنیم برای اموزش تکمیلی در ادامه جاست تک همراه باشید .

ایا شما هم مانند بسیاری از کاربران دیگر از اینکه چه مدت زمانی طول خواهد کشید تا فرایند بازیابی و بازگرداندن یک نسخه ی بکاپ موجود در ایکلود به یک ایفون یا ایپد کامل شود ، متعجب هستید ؟ در واقع باید بگوییم که بازیابی و بازگرداندن یک ایفون یا ایپد از یک نسخه ی بکاپ موجود در ایکلود می تواند بسته به اندازه ی حجم نسخه ی بکاپ موجود در ایکلود و همچنین سرعت اتصال اینترنتی که دیوایس مبتنی بر iOS به ان متصل شده است ، یک مدت زمانی را طول بکشد .

اموزش : نحوه ی حذف کردن بکاپ های ایکلود در iOS 11 و نسخه های پس از ان

بنابراین اگر شما هم خواستار بررسی کردن میزان پیشرفت از بازیابی و بازگرداندن یک نسخه ی بکاپ موجود در ایکلود هستید ، می توانید اینکار را در نسخه های جدید iOS به اسانی انجام دهید .

و اما نحوه ی بررسی کردن میزان پیشرفت بازیابی و بازگرداندن نسخه ی بکاپ موجود در ایکلود به ایفون یا ایپد :

  1. ابتدا می بایست برنامه ی Settings را در iOS باز کنید .
  2. سپس می بایست برروی نام خود در قسمت بالای برنامه ی Settings تپ کنید .
  3. حال می بایست برروی iCloud تپ کنید .
  4. اکنون می بایست برروی iCloud Backup تپ کنید .
  5. در نهایت می بایست اطلاعات مربوط به داده هایی که در فرایند بازیابی و بازگرداندن یک نسخه ی بکاپ موجود در ایکلود باقی مانده است را ان هم در زیر گزینه ی Stop به منظور بدست اوردن یک تصور از اینکه چه مدت زمانی این بازیابی و بازگرداندن طول خواهد کشید را پیدا کنید . (مانند تصویر زیر)

در نظر داشته باشید که اطلاعات مربوط به داده هایی که باقی مانده است بصورت مگابایت (MB) یا گیگابایت (GB) نشان داده خواهند شد .

بنابراین در این امر بهتر است که اجازه دهید تا فرایند بازیابی و بازگرداندن نسخه ی بکاپ موجود در ایکلود تکمیل شود ، حتی اگرچه این امر ممکن است که بسیار طولانی باشد. چرا که عدم اجازه دادن به بازیابی و بازگرداندن ان هم توسط ایکلود به منظور کامل شدن فرایند بکاپ می تواند منجر به از دست دادن داده ها بطور دائم شود .

از طرفی هر چند که توصیه نمی شود اما بصورت اختیاری شما می توانید یک بازیابی و بازگرداندن نسخه ی بکاپ را توسط ایکلود در یک دیوایس مبتنی بر iOS متوقف کنید. چرا که متوقف کردن بازیابی و بازگرداندن یک نسخه ی بکاپ موجود در ایکلود می تواند منجر به از دست دادن داده ها شود و بنابراین انجام اینکار توصیه نمی شود مگر انکه یک دلیل متقاعد کننده برای انجام اینکار وجود داشته باشد .

اموزش : نحوه ی فعال سازی قابلیت Messages in iCloud در ایفون یا ایپد

اما لازم به ذکر است که درحالیکه فرایند بازیابی و بازگرداندن نسخه ی بکاپ موجود در ایکلود درحال انجام می باشد ، شما ممکن است که بطور قابل توجهی عمر باتری ناچیزی را در ایفون یا ایپد ان هم همانطوری که دیوایس در فعالیت پس زمینه در حال ریستور کردن می باشد را متوجه شوید و همچنین دانلود شدن داده ها انرژی بیشتری را از حد معمول استفاده می کند . بنابراین اجازه دادن به کامل شدن فرایند بازیابی و بازگرداندن نسخه ی بکاپ موجود در ایکلود انتظار می رود تا عملکرد باتری دیوایس را به حالت عادی بازگرداند .

از سوی دیگر توجه داشته باشید که نسخه های بسیار قدیمی تر از iOS از چنین ویژگی پشتیبانی نمی کنند .

اموزش : نحوه ی اپگرید یا دانگرید طرح فضای ذخیره سازی ایکلود خود

اما در مقایسه باید بگوییم که بررسی کردن میزان پیشرفت ریستور در یک بازیابی و بازگرداندن نسخه ی بکاپ موجود در ایتونز به یک ایفون یا ایپد بسیار واضح تر می باشد، چرا که پنجره ی ایتونز از یک نشانگر پیشرفت بهره می برد که پیشرفت فعلی را نشان می دهد و اینکه چقدر طول می کشد تا این امر تکمیل شود .

جاست تک را در کانال تلگرام دنبال کنید : https://telegram.me/justtech


برچسب‌ها :

دوشنبه 10 تير 1398 - 23:04
قدرت گرفته از نیلوبلاگ