نحوه ی مدیریت ایمیل های Junk و ناخواسته در iCloud Mail برای داشتن یک اینباکس تمیزتر

دسترسی سریع

براي صحبت با مدیر سایت
!کليک کنيد
قوانين نويسندگي در سایت ما
!کليک کنيد
کمک مالي و نقدي جهت بهبود سايت
!کليک کنيد
حمایت بنری از سایت
!کليک کنيد
براي پرسيدن سوالات خود با اين شماره تماس بگيريد: (----------------)
تبليغات ...

برای سفارش تبلیغات کلیک کنید برای سفارش تبلیغات کلیک کنید
نویسنده : میکائیل نیک اندیش | بازدید : 102

<strong>نحوه</strong> ی <strong>مدیریت</strong> <strong>ایمیل</strong> های Junk و <strong>ناخواسته</strong> در iCloud Mail <strong>برای</strong> <strong>داشتن</strong> یک <strong>اینباکس</strong> <strong>تمیزتر</strong>

اگر شما هم مانند بسیاری از کاربران دیگر از iCloud Mail استفاده می کنید و به دنبال روش های اصولی برای مدیریت ایمیل های Junk و ناخواسته خود در ان هستید، پیشنهاد می کنیم برای اموزش تکمیلی در ادامه جاست تک همراه باشید.

بطور کلی باید بگوییم که ایمیل های Junk و ناخواسته در همه جا می باشند و تقریبا بدتر از ایمیل های Junk و ناخواسته ان است که ما انها را در میل باکس های فیزیکی خودمان دریافت می کنیم . در همین راستا باید بگوییم که برخی از ایمیل ها بصورت خودکار علامت گذاری و مشخص می شوند زیرا انها به سادگی مانند ایمیل های Junk و ناخواسته بنظر می رسند . اما در طرف مقابل همه ی ما ایمیل هایی را دریافت می کنیم که ما خودمان برای اینکه انها ایمیل های Junk و ناخواسته ای هستند، تصمیم می گیریم .

اموزش : نحوه ی ایجاد یک نام مستعار برای ادرس ایمیل ایکلود خود

بنابراین اگر شما هم خواستار ان هستید تا از این پیام های ناخواسته و نامطلوب بهتر مراقبت کنید ، باید بگوییم که در اینجا شما می توانید نحوه ی مدیریت ایمیل های Junk و ناخواسته را در iCloud Mail مشاهده کنید .

و اما علامت گذاری و مشخص کردن ایمیل ها بعنوان Junk و ناخواسته در iCloud Mail :

اکنون در این امر لازم به ذکر است که علامت گذاری و مشخص کردن ایمیل ها بصورت Junk و ناخواسته ان هم در iCloud Mail نمی تواند برای شما کاربران عزیز از این اسان تر هم وجود داشته باشد. بنابراین به iCloud.com مراجعه کنید و سپس به حساب خود وارد شوید و پس از ان برروی ایکون Mail کلیک کنید .

  1. ابتدا پس از مراجعه به iCloud.com و وارد شدن در حساب خود و کلیک کردن برروی ایکون Mail می بایست ایمیلی را که شما می خواهید تا بعنوان Junk و ناخواسته مشخص شود را انتخاب کنید .
  2. حال می بایست ان ایمیل را به سمت فولدر Junk در سایدبار بکشید (یا اصطلاحا Drag کنید) .نحوه ی مدیریت ایمیل های Junk و ناخواسته در iCloud Mail برای داشتن یک اینباکس تمیزتر

بنابراین ان ایمیل به فولدر Junk انتقال پیدا خواهد کرد و همچنین تمامی ایمیل های اینده از ان فرستنده بطور خودکار به فولدر Junk خواهند رفت .

و اما لغو کردن علامت گذاری ایمیل ها بعنوان Junk و ناخواسته :

حال اگر شما یک اشتباهی را در علامت گذاری و مشخص کردن هرچیزی بعنوان ایمیل های Junk و ناخواسته انجام داده اید یا یک ایمیلی را در فولدر Junk خود پیدا کرده اید که به انجا تعلق ندارد ، باید بگوییم که شما می توانید علامت گذاری ان ایمیل را لغو کرده و ان را به فولدر Inbox انتقال دهید .

  1. ابتدا می بایست ایمیلی را که شما می خواهید تا علامت گذاری ان را بعنوان Junk لغو کرده انتخاب کنید .
  2. حال می بایست در گوشه ی بالا و سمت راست ایمیل برروی Not Junk کلیک کنید .
  3. اکنون شما یک پیام مختصری را در کنار گزینه ی Not Junk مشاهده خواهید کرد که این ایمیل به اینباکس شما انتقال پیدا کرده است .نحوه ی مدیریت ایمیل های Junk و ناخواسته در iCloud Mail برای داشتن یک اینباکس تمیزتر

و اما خالی کردن فولدر ایمیل های Junk و ناخواسته خود در ایکلود :

قابل ذکر است که فولدر Junk شما قابلیت پاک سازی شدن را خواهد داشت و همینطور پیام ها بطور خودکار در هر ۳۰ روز حذف می شوند. همچنین این امر در اینجا برای اشاره کردن به ان مهم می باشد ، چرا که شما می بایست فقط در صورتیکه یک ایمیل بصورت Junk و ناخواسته واقعا مشخص نشده باشد را در هربار از طریق این فولدر به مرور کردن بپردازید .

بنابراین اگر شما می خواهید تا از دست ایمیل های Junk و ناخواسته خودتان هرچه سریعتر بجای صبر کردن رها شوید ، می توانید یک چندین روش متفاوت را انجام دهید .

  • در روش اول می بایست ایمیل و یا ایمیل های مورد نظر خود را انتخاب کنید و سپس برروی ایکون سطل اشغال در بالای صفحه کلیک کنید .
  • در روش دوم می بایست ایمیل و یا ایمیل های مورد نظر خود را انتخاب کنید و سپس ان را به فولدر Trash در سایدبار بکشید (یا اصطلاحا Drag کنید) .
  • در روش سوم می بایست ایمیل و یا ایمیل های مورد نظر خود را انتخاب کنید و سپس کلید Delete را در کیبورد خود فشار دهید.

اموزش : چگونه رمز های عبور iCloud Keychain را در ایفون ، ایپد و مک مشاهده کنیم ؟

اموزش : چگونه با داشتن iCloud Photos از فضای ذخیره سازی کمتر در ایفون یا مک خود استفاده کنیم ؟

جاست تک را در کانال تلگرام دنبال کنید : https://telegram.me/justtech


برچسب‌ها :

پنجشنبه 13 تير 1398 - 18:48
قدرت گرفته از نیلوبلاگ