اپل هفتمین نسخه های بتای iOS 13 و tvOS 13 و watchOS 6 و iPadOS را برای توسعه دهندگان منتشر کرد

دسترسی سریع

براي صحبت با مدیر سایت
!کليک کنيد
قوانين نويسندگي در سایت ما
!کليک کنيد
کمک مالي و نقدي جهت بهبود سايت
!کليک کنيد
حمایت بنری از سایت
!کليک کنيد
براي پرسيدن سوالات خود با اين شماره تماس بگيريد: (----------------)
تبليغات ...

برای سفارش تبلیغات کلیک کنید برای سفارش تبلیغات کلیک کنید
نویسنده : میکائیل نیک اندیش | بازدید : 56

اپل دومین <strong>نسخه</strong> های <strong>بتای</strong> iOS 13 و tvOS 13 و watchOS 6 و macOS Catalina و iPadOS را <strong>برای</strong> <strong>توسعه</strong> <strong>دهندگان</strong> <strong>منتشر</strong> کرد

پس از گذشت بیش از دو ماه از برگزاری کنفرانس WWDC 2019 اپل ، این شرکت هفتمین نسخه های بتای iOS 13 و tvOS 13 و watchOS 6 و iPadOS را برای توسعه دهندگان منتشر کرده است. به همین منظور، پیشنهاد می کنیم برای اطلاعات تکمیلی در ادامه با جاست تک همراه باشید.

اما همانطور که اشاره شد باید بگوییم که شرکت اپل در این هفته جدیدترین نسخه های بتای iOS 13 و iPadOS و watchOS 6 و tvOS 13 را برای توسعه دهندگان منتشر کرده است .

در واقع شرکت اپل در روز پنجشنبه بطور رسمی هفتمین نسخه های بتای iOS 13 و tvOS 13 و watchOS 6 و iPadOS را برای توسعه دهندگان عرضه کرده است.

بنابراین برای توسعه دهندگان ثبت شده باید بگوییم که نصب جدیدترین نسخه بتای iOS 13 به مراجعه کردن به مرکز توسعه دهندگان اپل و دانلود کردن پروفایل مربوطه نیاز است. در نتیجه پس از انجام دادن این امر توسعه دهندگان می توانند این بروزرسانی را از طریق OTA پس از انکه پروفایل مربوطه نصب شده باشد و ایفون و یا ایپد ریستارت شده باشد، دانلود کنند. همچنین این فرایند برای بروزرسانی کردن به جدیدترین نسخه بتای iPadOS یکسان و مشابه می باشد .

اما با تمام این تفاسیر در نظر داشته باشید که بروزرسانی iOS 13 در مقیاس خود بزرگ می باشد و یک ویژگی های جدید متنوعی را ارائه می دهد . بعنوان مثال باید بگوییم که iOS 13 شامل عناصر جدیدی همچون یک نوع حالت Dark Mode جدید، تغییرات در CarPlay، طراحی مجدد برنامه ی Photos ، قابلیت Sign In with Apple برای یک فرایند ورود بیشتر در سراسر وب و اپلیکیشن ها در کنار بسیاری از موارد دیگر می باشد .

در همین حال باید گفتکه iPadOS برای خطوط مشخصی از ایپد ها ساخته شده است و ویژگی های قدرتمند بیشتری را برای صفحه نمایش های بزرگتر از جمله قابلیت های مولتی تسکینگ جدیدی را ارئه می دهد . اما در یک مقیاس وسیعتر باید گفتکه این دو سیستم عامل نسبتا مشابه می باشند.

اما از سوی دیگر watchOS 6 یک بروزرسانی بزرگ برای اسمارت واچ های اپل بشمار می اید . در حقیقت watchOS 6 امکاناتی همچون یک اپ استور تماما جدید را برای کاربران اورده است که این امر باعث می شود تا دانلود اپلیکیشن ها برای اپل واچ بطور مستقیم برروی این ساعت هوشمند بجای انکه متکی به ایفون باشد ، امکان پذیر شود . همچنین واچ فیس های جدید قرار داده شده و همینطور قابلیتی برای حذف کردن برخی از اپلیکیشن های پیشفرض نیز وجود دارند .

بنابراین برای بروزرسانی به watchOS 6 باید بگوییم که توسعه دهندگان می بایست مطمئن شوند که اپل واچ به شارژرش متصل می باشد و حداقل ۵۰ درصد شارژ باتری دارد و همچنین در داخل محدوده و متصل شده به ایفون قرار دارد .

در همین حال tvOS 13 ویژگی هایی همچون پشتیبانی از چندین پروفایل را در میان سایر ویژگی های جدید اضافه شده را به همراه دارد . از سوی دیگر باید گفتکه بروزرسانی کردن به اخرین نسخه بتای tvOS 13 شامل نصب شدن پروفایل از طریق Xcode می باشد .

در نهایت قابل ذکر است که اگر هرگونه ویژگی های جدید ایجاد شده و کشف شده ای در داخل اخرین نسخه های بتای توسعه دهندگان وجود داشته باشند ، ما این پست را براساس ان بروزرسانی خواهیم کرد .

و اما چه چیز هایی در هفتمین نسخه بتای توسعه دهندگان watchOS 6 جدید می باشند :

  • در هفتمین نسخه بتای watchOS 6 باید بگوییم که شرکت اپل برنامه ی Find My Friends را با یک برنامه ی جدید Find People جایگزین کرده است . لازم به ذکر است که این برنامه به کاربران برای پیدا کردن دیوایس های خودشان اجازه نمی دهد.

در پایان باید بگوییم که اگر شما تمایل به دانستن جزئیات بیشتری در این نسخه های بتای جدید دارید ، می توانید پست های ما را از رویداد WWDC 2019 که شامل تمامی جزئیات جدید در هر یک از این سیستم عامل ها می باشند را بررسی کنید .

جاست تک را در کانال تلگرام دنبال کنید : https://telegram.me/justtech


برچسب‌ها :

يکشنبه 27 مرداد 1398 - 17:48
قدرت گرفته از نیلوبلاگ