نحوه ی درخواست دادن و اعمال کردن برای اپل کارت

دسترسی سریع

براي صحبت با مدیر سایت
!کليک کنيد
قوانين نويسندگي در سایت ما
!کليک کنيد
کمک مالي و نقدي جهت بهبود سايت
!کليک کنيد
حمایت بنری از سایت
!کليک کنيد
براي پرسيدن سوالات خود با اين شماره تماس بگيريد: (----------------)
تبليغات ...

برای سفارش تبلیغات کلیک کنید برای سفارش تبلیغات کلیک کنید
نویسنده : میکائیل نیک اندیش | بازدید : 57

<strong>نحوه</strong> ی <strong>درخواست</strong> <strong>دادن</strong> و <strong>اعمال</strong> <strong>کردن</strong> <strong>برای</strong> اپل <strong>کارت</strong>

در این پست اموزشی ، قصد داریم تا به شما کاربران عزیز نشان دهیم که چگونه در کوتاه ترین زمان ممکن به درخواست دادن و اعمال کردن اپل کارت برای خود بپردازید و همچنین اینکه در اخر چگونه اپل کارت را در اپل واچ ، ایپد و مک خود اضافه کنید . به همین منظور، پیشنهاد می کنیم برای اطلاعات و اموزش تکمیلی در ادامه با جاست تک همراه باشید .

اما همانطور که مطلع می باشید باید بگوییم که در اوایل سال ۲۰۱۹ شرکت اپل عرضه و راه اندازی اولین کارت اعتباری خود را اعلام کرده بود . همچنین باید گفتکه این کارت اعتباری از سوی این کمپانی بطور مناسب اپل کارت (Apple Card) نامیده شده است و از طرفی اپل کارت همچون یک کارت اعتباری عادی عمل می کند و این کارت Daily Cash یا همان پول نقد روزانه را ارائه می دهد و علاوه بر ارائه دادن یک کارت فیزیکی بخوبی در برنامه ی Wallet شما برای Apple Pay قرار می گیرد.

حال با تمام این تفاسیر باید بگوییم که اگر در زمانیکه شما درحال خواندن این پست اموزشی ما می باشید اما قابلیت اپل کارت بطور رسمی از سوی اپل عرضه نشده است ، پیشنهاد می کنیم که به نکته ی زیر حتما توجه کنید . در غیراین صورت از بررسی نکته ی زیر منصرف شوید .

یک نکته ی حرفه ای و کاربردی : حتما شما هم مطلع می باشید که شرکت اپل در زمان معرفی اپل کارت اعلام کرده بود که این قابلیت در تابستان ۲۰۱۹ دردسترس قرار خواهد گرفت . اما در همین راستا باید بگوییم که همچنان تاریخ دقیقی برای انتشار این قابلیت از سوی اپل مشخص نشده است اما باید گفتکه تعدادی از کاربران درحال حاضر توانسته اند با دریافت دعوت نامه ای در ایمیل خود قادر باشند هم اکنون از این قابلیت استفاده کنند . بنابراین بعنوان یک نکته کاربردی به شما کاربران عزیز می گوییم که شما می توانید برای مطلع شدن از اینکه چه زمانی این کارت دردسترس می باشد ، در وب سایت اپل ثبت نام کنید و همچنین این ثبت نام باعث می شود تا برخی از کاربران اننخاب شده یک ایمیل دعوت نامه را به منظور درخواست و اعمال کردن برای اپل کارت را بزودی یعنی زودتر از هر کس دیگری دریافت کنند. بنابراین برای انجام اینکار می بایست به صفحه ی اپل کارت در وب سایت اپل مراجعه کرده و برروی لینک Notify Me در قسمت بالا و سمت راست صفحه کلیک کنید و سپس ادرس ایمیل خود را وارد کنید . لازم به ذکر است که تعدادی از کاربران تایید کرده اند که وارد کردن ادرس ایمیل خود علاوه بر اینکه برای مطلع شدن یک روش خوب و مناسبی می باشد برای دریافت یک دعوت نامه ان هم بزودی یعنی زودتر از هر کس دیگری مناسب تر است . بنابراین این شانس وجود دارد که پس از وارد کردن ادرس ایمیل خود، شما یک دعوت نامه را طی یک چند روز دریافت کنید .

در این صورت چه شما در این گروه زود هنگام قرار بگیرید و شانس استفاده از اپل کارت را زودتر داشته باشید و یا یک شخصی هستید که حاضرید یک کمی بیشتر و طولانی تر صبر کنید ، باید بگوییم که شما در اینجا می توانید نحوه ی درخواست دادن و اعمال کردن برای اپل کارت را ان هم در زمانیکه شما اماده هستید ، فرابگیرید .

و اما الزامات برای اپل کارت :

همچون اکثر هر کارت اعتباری در این روز ها شما می بایست الزامات معینی را برای تایید رعایت کنید . به همین منظور در اینجا می توانید یک مجموعه ی معتبر برای مشاهده ی اینکه ایا شما واجد شرایط هستید را دریافت کنید . بنابراین شما می بایست شرایط زیر را داشته باشید .

 • می بایست سن ۱۸ سال یا بالاتر را داشته باشید.
 • درحال حاضر می بایست یک شهروند امریکایی یا ساکن قانونی امریکا همراه با یک ادرس فیزیکی و نه یک P.O. Box باشید.
 • می بایست صاحب یک ایفون سازگار با iOS 12.4 و یا نسخه های پس از ان باشید.
 • می بایست از احراز هویت دو مرحله ای استفاده کنید.
 • می بایست به ایکلود همراه با اپل ایدی خود وارد شده باشید.
 • می بایست به تایید کردن هویت خود همراه با یک گواهینامه رانندگی یا شناسه دولتی صادر شده تمایل داشته باشید.

و اما نحوه ی درخواست دادن و اعمال کردن برای اپل کارت:

بنابراین اگر که شما واجد شرایط هستید و برای درخواست دادن و اعمال کردن اماده هستید باید بگوییم که در اینجا می توانید مراحل موجود را مشاهده کنید که پشت سر گذاشتن این مراحل تنها یک چند دقیقه طول می کشد .

 1. ابتدا می بایست برنامه ی Wallet را در ایفون خود باز کرده و سپس برروی علامت به اضافه + در قسمت بالا و سمت راست صفحه تپ کنید .
 2. حال می بایست برروی Continue تپ کرده و سپس در زیر قسمت Card Type می بایست Apple Card را انتخاب کنید.
 3. اکنون می بایست برای خواندن نرخ ها و شرایط موجود برروی Rates and Terms تپ کرده و سپس بعد از اتمام خواندن برروی Continue تپ کنید .نحوه ی درخواست دادن و اعمال کردن برای اپل کارت
 4. پس از ان می بایست اطلاعات اصلی خود را مانند نام و نام خانوادگی، تاریخ تولد و شماره تلفن را تایید و تکمیل کنید و سپس برروی Next تپ کنید .
 5. حال می بایست ادرس مسکونی خود را تایید و تکمیل کنید و سپس برروی Next تپ کنید .
 6. اکنون می بایست کشور محل اقامت خود را تایید کنید و سپس چهار رقم اخر شماره امنیت اجتماعی خود را وارد کرده و برروی Next تپ کنید .نحوه ی درخواست دادن و اعمال کردن برای اپل کارت
 7. سپس می بایست درامد سالانه خود را وارد کرده و پس از ان برروی Next تپ کنید . همچنین شما می توانید درصورت لزوم برروی لینک What does annual income include ان هم برای کسب اطلاعات بیشتر تپ کنید .
 8. حال می بایست شرایط و ضوابط اپل کارت (Apple Card Terms and Conditions) را خوانده و سپس برروی Agree تپ کنید .نحوه ی درخواست دادن و اعمال کردن برای اپل کارت
 9. اکنون اگر برای تایید هویت شما درخواست شد ، می بایست گواهینامه رانندگی یا شناسه عکس دولتی صادر شده خود را اماده کرده و برروی Continue تپ کنید . سپس می بایست دوربین ایفون خود را برای اسکن جلوی کارتتان قرار دهید و برروی Continue تپ کنید و پس از ان می بایست اجازه دهید تا دوربین ایفون پشت کارت شما را هم اسکن بگیرد و مجددا برروی Continue تپ کنید .نحوه ی درخواست دادن و اعمال کردن برای اپل کارت
 10. حال پس از لحظه ای شما یک نمایی از اپل کارت همراه با حدود اعتبار و APR خود دریافت خواهید کرد . سپس اگر شما با این موارد موافق هستید و خواستار چنین کارتی می باشید ، می بایست برروی Accept Apple Card تپ کنید .
 11. اکنون شما می توانید برای قرار دادن این کارت ان هم بصورت پیشفرض برای Apple Pay خود انتخاب کنید و یا ان را بعدا تنظیم کنید . بنابراین انتخاب خود را انجام داده و سپس زمانیکه شما صفحه ی Card Added را مشاهده کردید می بایست برروی Continue تپ کنید .نحوه ی درخواست دادن و اعمال کردن برای اپل کارت
 12. در نهایت شما یک گزینه ای را برای دریافت یک کارت فیزیکی که می توانید از ان در فروشگاه ها و رستوران ها استفاده کنید را مشاهده خواهید کرد. بنابراین اگر شما به داشتن کارت فیزیکی تمایل دارید می بایست برروی Continue تپ کنید و در غیراین صورت برروی No Thanks تپ کنید . لازم به ذکر است که اگر شما تصمیم دارید تا این کارت فیزیکی را دریافت کنید ، در ان صورت از شما خواسته می شود تا ادرس پستی خود را تأیید کنید و برروی Confirm تپ کنید .نحوه ی درخواست دادن و اعمال کردن برای اپل کارت

و اما چگونه اپل کارت را در سایر دیوایس های خود اضافه کنیم :

شما می توانید اپل کارت را در سایر دیوایس های خود اضافه کنید ان هم در صورتیکه شما در ان دیوایس ها همراه با یک اپل ایدی یکسانی وارد شده باشید که ان اپل ایدی می بایست در ایکلود برروی ایفونی که شما به منظور اعمال کردن برای اپل کارت استفاده کرده اید ، وارد شده باشد .

و اما اضافه کردن اپل کارت در اپل واچ :

 1. ابتدا می بایست برنامه ی Watch را برروی ایفون خود باز کرده و سپس به تب My Watch مراجعه کنید . لازم به ذکر است که اگر شما چندین ساعت دارید، می بایست پیش از هر چیزی یکی را انتخاب کنید .
 2. حال می بایست برروی Wallet & Apple Pay تپ کنید .
 3. اکنون می بایست در زیر قسمت Other Cards On Your Phone برروی Add در مقابل اپل کارت تپ کنید .
 4. همچنین اگر شما می خواهید تا اپل کارت خود را بعنوان کارت پرداخت پیشفرض برای Apple Pay قرار دهید ، می بایست برروی Use as Default Card تپ کنید.

و اما اضافه کردن اپل کارت در ایپد :

 1. ابتدا می بایست به Settings > Wallet & Apple Pay مراجعه کنید .
 2. اکنون شما می بایست در زیر قسمت Other Cards on Your iPad اپل کارت را مشاهده کنید .
 3. بنابراین برروی Add تپ کنید .

و اما اضافه کردن اپل کارت در مک :

 1. ابتدا می بایست به System Preferences مراجعه کرده و سپس Wallet & Apple Pay را انتخاب کنید .
 2. حال می بایست برروی گزینه ی به اضافه + کلیک کنید .
 3. اکنون می بایست اپل کارت را انتخاب کرده و سپس Next را انتخاب کنید و پس از ان مراحل را برروی صفحه نمایش خود دنبال کنید .

شما برای اضافه کردن اپل کارت به Wallet به یک مدل مک همراه با تاچ ایدی نیاز دارید . اما اگر شما یک مدل مک بدون قابلیت تاچ ایدی دارید ، می توانید برای تکمیل خرید های خود در ایفون و یا اپل واچ واجد شرایطتان گزینه ی Allow Payments on Mac را فعال کنید .

 • در ایفون خود به Settings مراجعه کرده و سپس برروی Wallet & Apple Pay تپ کنید و پس از ان Allow Payments on Mac را فعال کنید .

اموزش : چگونه تراکنش های Apple Cash خود را در ایفون مشاهده کنیم ؟

اموزش : نحوه ی راه اندازی و ارسال پول بوسیله ی Apple Cash

اموزش : نحوه ی لغو سریع یک پرداختی که شما بوسیله ی Apple Cash ان را ایجاد کرده اید

جاست تک را در کانال تلگرام دنبال کنید : https://telegram.me/justtech


برچسب‌ها :

دوشنبه 28 مرداد 1398 - 13:46
قدرت گرفته از نیلوبلاگ