تصاویر پس زمینه هفته : دانلود تصاویر پس زمینه برای ایفون و ایپد از تصاویر پس زمینه iOS 13 در رنگ های گوناگون | بلاگ

تصاویر پس زمینه هفته : دانلود تصاویر پس زمینه برای ایفون و ایپد از تصاویر پس زمینه iOS 13 در رنگ های گوناگون

ساخت وبلاگ

آخرین مطالب

امکانات وب

شمارنده

طبق وعده ای که داده بودیم تا هر هفته در روز دوشنبه ، تصاویر پس زمینه برای شما کاربران عزیز عرضه کنیم ، این هفته قصد داریم مجموعه تصاویر پس زمینه از تصاویر پس زمینه iOS 13 در رنگ های گوناگون را برای دیوایس های شما در وب سایت جاست تک عرضه کنیم . به همین منظور ، پیشنهاد می کنیم برای مشاهده و دریافت این تصاویر پس زمینه در ادامه با جاست تک همراه باشید.

از این پس قصد داریم ، هر هفته در روز دوشنبه تصاویری زیبا را با عنوان تصاویر هفته برای دیوایس های شما در وب سایت جاست تک عرضه کنیم . در واقع ، هدف اصلی ما ان است که بتوانیم تصاویری باورنکردنی و زیبا را از فضای اینترنت جمع اوری کرده و ان ها را برای شما کاربران عزیز در وب سایت قرار دهیم . این تصاویر که معمولا با اخرین نسخه از سیستم عامل اپل سازگار می باشند ، گاهی مختص دیوایس هایی همچون ایفون ، ایپد و یا مک می باشند . همچنین، از این پس می توانید هر هفته با دنبال کردن این تصاویر ، به تصاویر پس زمینه ی دیوایس خود رنگ و بویی تازه ببخشید تا از تصاویر تکراری و بی کیفیت راحت شوید .

اما همانطور که می دانید ما به سرعت درحال نزدیک شدن به عرضه ی نسخه گلد مستر از iOS 13 هستیم که با عرضه ی ایفون های جدید در دهم سپتامبر هماهنگ می باشد . از طرفی تصاویر پس زمینه ی پیشفرض در این سیستم عامل جدید الهام بخش هنرمندان انلاین برای ایجاد تصاویر پس زمینه ی خودشان ان هم براساس تصوراتی مشابه شده است . به همین منظور در تصاویر پس زمینه ی هفتگی امروزمان باید بگوییم که شما می توانید تصاویری را در ژانر تصاویر پس زمینه ی iOS 13 دنبال کنید که امکان انتخاب رنگ های پررنگ تری را نسبت به انهایی که ما در نسخه ی پیشفرض منتشر شده مشاهده کرده ایم، ارائه می دهند .

قابل ذکر است که ، برای ذخیره کردن این تصاویر پس زمینه در دیوایس خود ، ابتدا می بایست با توجه به دیوایستان برروی کلمه ی (ایفون یا ایپد یا مک) که مربوط به تصویر پس زمینه ی مورد نظر شما می باشد ، تپ و یا کلیک کرده و سپس ان را در یک تب جدید باز کنید و تا لود شدن کامل ان صبر کنید و سپس ان را در Camera Roll خود ذخیره کرده و ان تصویر را برای پس زمینه ی دیوایس خود تنظیم کنید .

  1. دانلود : ایفون   |   ایپد
  2. دانلود : ایفون   |   ایپد
  3. دانلود : ایفون   |   ایپد
  4. دانلود : ایفون   |   ایپد
  5. دانلود : ایفون   |   ایپد
  6. دانلود : ایفون   |   ایپد

جاست تک را در کانال تلگرام دنبال کنید : https://telegram.me/justtech

میکائیل نیک اندیش pinez...
ما را در سایت میکائیل نیک اندیش pinez دنبال می کنید

نویسنده : میکائیل نیک اندیش بازدید : 44 تاريخ : سه شنبه 29 مرداد 1398 ساعت: 13:09