ابزار Unc0ver v3.5.0 برای پشتیبانی از iOS 12.4 منتشر شد | بلاگ

ابزار Unc0ver v3.5.0 برای پشتیبانی از iOS 12.4 منتشر شد

ساخت وبلاگ

آخرین مطالب

امکانات وب

شمارنده

<strong>ابزار</strong> Unc0ver v3.5.0 <strong>برای</strong> <strong>پشتیبانی</strong> از iOS 12.4، اخرین فریمور اپل <strong>منتشر</strong> شد

در یک خبری عالی و هیجان انگیز باید بگوییم که هم اکنون Pwn20wnd ابزار جیلبریک Unc0ver v3.5.0 را برای پشتیبانی از iOS 12.4 بروز و منتشر کرده است . به همین منظور، پیشنهاد می کنیم برای اطلاعات تکمیلی در ادامه با جاست تک همراه باشید.

اما در یک گردش رویداد پیش بینی نشده باید بگوییم که هکری همچون Pwn20wnd نسخه ی ۳.۵.۰ از ابزار جیلبریک Unc0ver را برای عموم در صبح یکشنبه همراه با پشتیبانی رسمی از iOS 12.4 که اخرین فریمور منتشر شده و دردسترس از اپل همراه با پشتیبانی از اپل کارت می باشد را عرضه کرده است .

لازم به ذکر است که Pwn20wnd این بروزرسانی را تنها یک چند دقیقه پیش از طریق توییتر اعلام کرده بود .

ابزار Unc0ver v3.5.0 برای پشتیبانی از iOS 12.4، اخرین فریمور اپل منتشر شد

از طرفی به استناد تغییرات رسمی انجام شده در مخزن گیت هاب Pwn20wnd باید گفتکه ابزار Unc0ver v3.5.0 شامل تغییرات زیر می باشد :

۰۸/۱۸/۲۰۱۹ – v3.5.0 برای استخراج همراه با تغییرات زیر منتشر شده است :

  • اضافه شدن پشتیبانی از iOS 12.4 برای اکسپلویت های Sock Puppet (A8-A11) و Sock Port (A7-A7X)

۰۸/۱۹/۲۰۱۹ – v3.5.1 برای استخراج همراه با تغییرات زیر منتشر شده است :

  • اضافه شدن بروزرسانی اکسپلویت ها توسط umanghere@
  • حذف اکسپلویت های SockPort و SockPort2
  • رفع بروزرسانی system-memory-reset به منظور رفع شدن ریبوت های تصادفی
  • اضافه شدن اپل به بخش اعتبارات برای توسعه یافتن

بنابراین باید گفتکه iOS 12.4 اخرین فریمور دردسترس برای تمامی دیوایس های موبایل اپل از جمله ایفون ها ، ایپد ها و ایپاد های تاچ می باشد و از همین رو این اخبار بزرگ برای هرکسی که یک علاقه ای به جیلبریک کردن داشته باشد ، خاص خواهد بود . چرا که این روز ها اغلب ما نمی توانیم بگوییم که یک جیلبریک درحال کار برای اخرین نسخه منتشر شده از iOS را دردسترس داریم .

در نتیجه از انچکه ما می توانیم جمع اوری کنیم این است که پشتیبانی جیلبریک نوظهور iOS 12.4 از طریق تلاش های انجام شده و صحیح در دو اکسپلویت Sock Puppet و Sock Port می اید . چرا که هکری همچون Jake James توضیح می دهد که اپل این اکسپلویت ها را در iOS 12.3 پچ و رفع کرده بود اما ظاهرا انها مجددا در iOS 12.4 به دلایلی نامعلوم از حالت پچ بودن خارج و دردسترس قرار گرفته اند . بنابراین این امر بدون شک یک اتفاق و سو تفاهم از سوی اپل بشمار می اید .

همچنین گفتنی است که ابزار Unc0ver v3.5.0 می تواند iOS 12.4 را در دیوایس های A7-A11 جیلبریک کند اما دیوایس های A12(X) همچنان در چنین زمانی محروم می باشند . از طرفی Pwn20wnd نیز افزوده است که درحالیکه جیلبریک برروی iOS 12.4 کار می کند اما میزان موفقیت پایین تر از نسخه های پیشین iOS می باشد .

از سوی دیگر شایان ذکر است که iOS 12.4 نیز پشتیبانی برای اپل کارت را با خود به همراه اورده است ، در واقع اپل کارت یک کارت اعتباری می باشد که می توان ان را از طریق برنامه ی Wallet برای استفاده همراه با اپل پی و یا بصورت یک کارت اعتباری مستقل درخواست کرد . در همین راستا اپل بصورت اشکارا گفته است که استفاده کردن از یک دیوایس جیلبریک شده در رابطه با اپل کارت خود ممکن است که منجر به خاتمه یافتن حساب کارت اعتباری برای دلایل امنیتی شود .

اما مانند همیشه شما می توانید اخرین نسخه از جیلبریک Unc0ver را از مخزن رسمی گیت هاب Pwn20wnd دانلود کنید .

جاست تک را در کانال تلگرام دنبال کنید : https://telegram.me/justtech

میکائیل نیک اندیش pinez...
ما را در سایت میکائیل نیک اندیش pinez دنبال می کنید

نویسنده : میکائیل نیک اندیش بازدید : 41 تاريخ : سه شنبه 29 مرداد 1398 ساعت: 13:09