ابزار جیلبریک Chimera به نسخه ی ۱.۲.۸ همراه با پشتیبانی از دیوایس هایی که درحال اجرای iOS 12.4 می باشند، بروزرسانی شد | بلاگ

ابزار جیلبریک Chimera به نسخه ی ۱.۲.۸ همراه با پشتیبانی از دیوایس هایی که درحال اجرای iOS 12.4 می باشند، بروزرسانی شد

ساخت وبلاگ

آخرین مطالب

امکانات وب

شمارنده

<strong>ابزار</strong> <strong>جیلبریک</strong> Chimera به <strong>نسخه</strong> ی 1.2.8 <strong>همراه</strong> با <strong>پشتیبانی</strong> از <strong>دیوایس</strong> <strong>هایی</strong> که <strong>درحال</strong> <strong>اجرای</strong> iOS 12.4 می <strong>باشند،</strong> <strong>بروزرسانی</strong> شد

سرانجام تیم الکترا هم جدیدترین نسخه ی Chimera را بطور رسمی برای عموم ان هم همراه با پشتیبانی از جیلبریک iOS 12.4 منتشر کرده است . به همین منظور، پیشنهاد می کنیم برای اطلاعات تکمیلی در ادامه با جاست تک همراه باشید.

بطور کلی باید بگوییم که تیم الکترا ابزار جیلبریک Chimera را به نسخه ی ۱.۲.۸ و پس از ان به نسخه ی ۱.۳.۳ برای عموم در غروب یکشنبه همراه با پشتیبانی از iOS 12.4 در دیوایس های A7-A11 که iOS 12.4 برروی انها نصب می باشد را عرضه کرده است و از طرفی این امر یک حرکتی بشمار می اید که بسیار نزدیک و اینه وار با ان چیزی می باشد که توسط Pwn20wnd همراه با ابزار جیلبریک unc0ver در صبح یکشنبه ایجاد شده است .

از سوی دیگر باید گفتکه تیم الکترا این بروزرسانی را درست دقایقی پیش از طریق توییتر اعلام کرده بود .

ابزار جیلبریک Chimera به نسخه ی 1.2.8 همراه با پشتیبانی از دیوایس هایی که درحال اجرای iOS 12.4 می باشند، بروزرسانی شد

بروزرسانی ۱ : ابزار جیلبریک Chimera به نسخه ی ۱.۲.۸ همراه با پشتیبانی از دیوایس های A9-A11 که درحال اجرای iOS 12.4 می باشند، بروزرسانی شد.

بروزرسانی ۲ : نسخه ی ۱.۲.۹ از ابزار جیلبریک Chimera همراه با رفع باگ ها و بهبود قابلیت استفاده منتشر شد.

بروزرسانی ۳ : نسخه ی ۱.۳.۰ از ابزار جیلبریک Chimera با اضافه کردن پشتیبانی از دیوایس های A8 که درحال اجرای iOS 12.4 می باشند ، عرضه شد.

بروزرسانی ۴ : نسخه ی ۱.۳.۳ از ابزار جیلبریک Chimera همراه با پشتیبانی برای دیوایس های A7-A8(X) که درحال اجرای iOS 12.4 می باشند ، عرضه شد.

همچنین تیم الکترا اشاره می کند که میزان موفقیت جیلبریک در iOS 12.4 نسبت به ان چیزی که در نسخه های پیشین از iOS دیده شده است ، پایین تر می باشد اما این امر نشان می دهد که اگر اکسپلویت Sock Puppet یکبار در iOS 12.4 با عدم موفقیت مواجه شود دران صورت کاربران می توانند برای بار دوم و فرصتی دوباره بدون نیاز به ریبوت کردن مجددا ان را امتحان کنند. بنابراین همانطور که این امر بنظر می رسد باید گفتکه چنین عملی بطور کلی موفقیت بزرگی بشمار می اید .

در نتیجه درحالیکه این امر بسیار عالی بشمار می اید و کاربران هم اکنون دو ابزار جیلبریک محور از iOS 12.4 را برای انتخاب در خودشان دارند ، اما شایان ذکر است که در زمان نوشتن این پست Chimera تنها از دیوایس های A7-A11 که درحال اجرای iOS 12.4 می باشند ، پشتیبانی می کند و همچنین این درحالی می باشد که unc0ver هم از دیوایس های A7-A11 که درحال اجرای iOS 12.4 می باشند ، پشتیبانی می کند . بنابراین با توجه به این نکته باید گفتکه unc0ver و Chimera هر دو درحال حاضر با اکثر دیوایس ها سازگار می باشند . اما با اینحال هیچ یک از این ابزار ها از دیوایس های A12(X) که درحال اجرای iOS 12.4 می باشند، پشتیبانی نمی کنند .

بنابراین مانند تمامی نسخه های پیشین از ابزار جیلبریک Chimera که توسط تیم الکترا توسعه یافته است باید گفتکه نسخه ی ۱.۲.۸ تنها Sileo و Substitute را برای مدیریت پکیج ها و عمل کردن توییک ها ان هم بجای سیدیا و Cydia Substrate نصب می کند اما این درحالی می باشد که مورد دومی یعنی سیدیا و Cydia Substrate توسط unc0ver استفاده می شوند .

اکنون اگر شما هم علاقمند به جیلبریک کردن دیوایس های سازگار iOS 12.4 خود با نسخه ی ۱.۲.۸ از ابزار جیلبریک Chimera هستید ، سپس شما می توانید ان را از وب سایت رسمی Chimera که توسط تیم الکترا توسعه یافته است ، دانلود کنید .

اما یک جمله ی هشدار امیز برای کاربران اپل کارت : بطور کلی باید بگوییم که داشتن یک دیوایس جیلبریک در رابطه با اپل کارت خود با شرایط این سرویس مخالف می باشد و ممکن است که منجر به بسته شدن حساب اپل کارت شما شود . بنابراین این هشدار ا فراموش نکنید .

جاست تک را در کانال تلگرام دنبال کنید : https://telegram.me/justtech

میکائیل نیک اندیش pinez...
ما را در سایت میکائیل نیک اندیش pinez دنبال می کنید

نویسنده : میکائیل نیک اندیش بازدید : 33 تاريخ : چهارشنبه 30 مرداد 1398 ساعت: 18:30