تصاویر پس زمینه هفته : دانلود تصاویر پس زمینه برای ایفون، اپید و دسکتاپ از رویداد اپل (By innovation only)

دسترسی سریع

براي صحبت با مدیر سایت
!کليک کنيد
قوانين نويسندگي در سایت ما
!کليک کنيد
کمک مالي و نقدي جهت بهبود سايت
!کليک کنيد
حمایت بنری از سایت
!کليک کنيد
براي پرسيدن سوالات خود با اين شماره تماس بگيريد: (----------------)
تبليغات ...

برای سفارش تبلیغات کلیک کنید برای سفارش تبلیغات کلیک کنید
نویسنده : میکائیل نیک اندیش | بازدید : 87

<strong><strong>تصاویر</strong></strong> پس <strong><strong>زمینه</strong></strong> <strong>هفته</strong> : <strong>دانلود</strong> تصاویر پس زمینه <strong>برای</strong> <strong>ایفون،</strong> <strong>اپید</strong> و <strong>دسکتاپ</strong> از <strong>رویداد</strong> اپل (By innovation only)

طبق وعده ای که داده بودیم تا هر هفته در روز دوشنبه ، تصاویر پس زمینه برای شما کاربران عزیز عرضه کنیم ، این هفته قصد داریم مجموعه تصاویر پس زمینه از رویداد اپل (By innovation only) را برای دیوایس های شما در وب سایت جاست تک عرضه کنیم. به همین منظور ، پیشنهاد می کنیم برای مشاهده و دریافت این تصاویر پس زمینه در ادامه با جاست تک همراه باشید.

از این پس قصد داریم ، هر هفته در روز دوشنبه تصاویری زیبا را با عنوان تصاویر هفته برای دیوایس های شما در وب سایت جاست تک عرضه کنیم . در واقع ، هدف اصلی ما ان است که بتوانیم تصاویری باورنکردنی و زیبا را از فضای اینترنت جمع اوری کرده و ان ها را برای شما کاربران عزیز در وب سایت قرار دهیم . این تصاویر که معمولا با اخرین نسخه از سیستم عامل اپل سازگار می باشند ، گاهی مختص دیوایس هایی همچون ایفون ، ایپد و یا مک می باشند . همچنین، از این پس می توانید هر هفته با دنبال کردن این تصاویر ، به تصاویر پس زمینه ی دیوایس خود رنگ و بویی تازه ببخشید تا از تصاویر تکراری و بی کیفیت راحت شوید .

اما همانطور که در جریان می باشید و در جاست تک به ان اشاره کرده بودیم باید گفتکه اپل بطور رسمی برگزاری یک رویداد رسانه ای در تاریخ ۱۰ سپتامبر را اعلام کرده است . از طرفی پیش بینی می شود که در این رویداد شرکت اپل تمامی نسخه های جدید و مربوط به ایفون های ۲۰۱۹ را احتمالا در کنار بروزرسانی های انجام شده برای اپل واچ و ایپد عرضه کند . اما با تمام این تفاسیر باید بگوییم که طبق سنت ، ما از اینکه تصاویر پس زمینه ی رویداد ایفون ۱۱ را برای دانلود اماده می کنیم، هیجان زده هستیم . البته لازم به ذکر است که این مجموعه از تصاویر قرار داده شده در زیر الهام گرفته شده از دعوت نامه رسمی اپل می باشد .

همچنین تصاویر پس زمینه ی ما از رویداد ایفون ۱۱ را می توان ادای احترامی به حداقل دعوت نامه های ارسال شده برای رسانه ها در روز پنجشنبه هفته گذشته بشمار اورد . چرا که این دعوت نامه به سادگی شامل یک ظاهر شیشه ای همراه لوگوی مرسوم رنگین کمانی اپل می باشد . اکنون اگر شما در حال خواندن این توضیحات هستید، باید گفتکه برخی معتقدند که این دعوت نامه نشان دهنده ی یک تولد دوباره از لوگوی رنگین کمانی اپل به معنای (یکپارچه سازی با سیستم عامل) می باشد که شایعه شده است در مدل های ایفون ۱۱ این امر ظاهر خواهد شد . علاوه براین قابل ذکر است که رنگ بنفش کم رنگ ممکن است با پیش بینی های قبلی مبنی بر جایگزینی با رنگ های ابی و Coral در ایفون Xr مطابقت داشته باشد .

قابل ذکر است که ، برای ذخیره کردن این تصاویر پس زمینه در دیوایس خود ، ابتدا می بایست با توجه به دیوایستان برروی کلمه ی (ایفون یا ایپد یا مک) که مربوط به تصویر پس زمینه ی مورد نظر شما می باشد ، تپ و یا کلیک کرده و سپس ان را در یک تب جدید باز کنید و تا لود شدن کامل ان صبر کنید و سپس ان را در Camera Roll خود ذخیره کرده و ان تصویر را برای پس زمینه ی دیوایس خود تنظیم کنید .

  1. دانلود : ایفون   |   ایپد   |   دسکتاپ تصاویر پس زمینه هفته : دانلود تصاویر پس زمینه برای ایفون، اپید و دسکتاپ از رویداد اپل (By innovation only)
  2. دانلود : ایفون   |   ایپد   |   دسکتاپ تصاویر پس زمینه هفته : دانلود تصاویر پس زمینه برای ایفون، اپید و دسکتاپ از رویداد اپل (By innovation only)
  3. دانلود : ایفون   |   ایپد   |   دسکتاپ تصاویر پس زمینه هفته : دانلود تصاویر پس زمینه برای ایفون، اپید و دسکتاپ از رویداد اپل (By innovation only)
  4. دانلود : ایفون   |   ایپد   |   دسکتاپ تصاویر پس زمینه هفته : دانلود تصاویر پس زمینه برای ایفون، اپید و دسکتاپ از رویداد اپل (By innovation only)
  5. دانلود : ایفون تصاویر پس زمینه هفته : دانلود تصاویر پس زمینه برای ایفون، اپید و دسکتاپ از رویداد اپل (By innovation only)
  6. دانلود : ایفون تصاویر پس زمینه هفته : دانلود تصاویر پس زمینه برای ایفون، اپید و دسکتاپ از رویداد اپل (By innovation only)
  7. دانلود : ایفون تصاویر پس زمینه هفته : دانلود تصاویر پس زمینه برای ایفون، اپید و دسکتاپ از رویداد اپل (By innovation only)
  8. دانلود : ایفون   |   ایپد   |   دسکتاپ تصاویر پس زمینه هفته : دانلود تصاویر پس زمینه برای ایفون، اپید و دسکتاپ از رویداد اپل (By innovation only)
  9. دانلود : ایفون   |   ایپد   |   دسکتاپ تصاویر پس زمینه هفته : دانلود تصاویر پس زمینه برای ایفون، اپید و دسکتاپ از رویداد اپل (By innovation only)

جاست تک را در کانال تلگرام دنبال کنید : https://telegram.me/justtech


برچسب‌ها :

چهارشنبه 13 شهريور 1398 - 13:56
قدرت گرفته از نیلوبلاگ