هم اکنون اپل موزیک در یک برنامه ی وب رسمی دردسترس می باشد | بلاگ

هم اکنون اپل موزیک در یک برنامه ی وب رسمی دردسترس می باشد

ساخت وبلاگ

آخرین مطالب

امکانات وب

شمارنده

هم <strong>اکنون</strong> اپل <strong>موزیک</strong> در یک <strong>برنامه</strong> ی وب <strong>رسمی</strong> <strong>دردسترس</strong> می <strong>باشد</strong>

سرانجام شرکت اپل برنامه ی وب رسمی از سرویس اپل موزیک را بصورت بتا دردسترس همگان قرار داده است. به همین منظور، پیشنهاد می کنیم برای اطلاعات تکمیلی در ادامه با جاست تک همراه باشید .

اما همانطور که می دانید سرویس اپل موزیک یکی از سوداورترین اشتراک های اپل می باشد و این کمپانی پیش از این سرویس اپل موزیک را برروی iOS و اندروید دردسترس قرار داده بود و هم اکنون این سرویس بطور مستقیم برروی وب نیز دردسترس می باشد.

بنابراین طبق گفته های TechCrunch باید گفتکه در هفته ای که گذشت شرکت اپل سرویس اپل موزیک را برروی وب همچون یک نسخه بتای عمومی راه اندازی کرده است . در واقع از لحاظ فنی قابل ذکر است که یک نسخه ی بسیار اساسی از اپل موزیک برروی وب وجود دارد اما این تجربه ی جدید به معنای ایجاد یک تجربه ی بسیار بهتر از گوش دادن به موزیک ان هم از طریق اپل موزیک بشمار می اید.

از طرفی هم باید گفتکه تمامی هسته های عملکرد اصلی موجود می باشند . چرا که مشترکین به لایبری ، رادیو و جستجو های خودشان دسترسی دارند و شما می توانید با اطمینان از اینکه سوییچ مربوط به قابلیت Sync Library را فعال کرده اید ، مطمئن شوید که لایبریتان در وب هم نیز دردسترس می باشد .

از سوی دیگر قرار داشتن ادیتوریال از اپل موزیک نیز در برنامه ی جدید وب دردسترس می باشد . در واقع این بدان معنا می باشد که پلی لیست های اصلاح شده و همچنین بخش For You وجود دارند. بنابراین این امر اساسا یک تجربه ی استاندارد اپل موزیک بدون نیاز به متکی بودن بر یک توسعه دهنده ی جانبی ان هم برای بدست اوردن همان توزیع می باشد .

بنابراین این امر باعث خواهد شد تا اپل موزیک حتی بطور گسترده تر برای کاربران دردسترس قرار بگیرد و این امر ممکن است که یک دلیل اصلی شده باشد که چرا برخی از کاربران بالقوه به سرویس استریم موزیک اپل مهاجرت نکرده اند . با اینحال سرویس اپل موزیک برروی وب همچنان در یک نسخه بتای عمومی می باشد ، بنابراین تجربه ی کلی ممکن است که یک کمی در پیرامون حاشیه ها باشد . اما همچنانکه زمان جلو می رود باید گفتکه مسلما اپل ان را اصلاح خواهد کرد .

لازم به ذکر است که اپل به دنبال دریافت بازخورد از کاربران می باشد بنابراین اگر شما نسخه برنامه ی وب از اپل موزیک را امتحان کرده اید، اجازه دهید این کمپانی بداند که این سرویس موزیک برروی وب چگونه پیش می رود . بنابراین انها می توانند هرگونه مشکلاتی را که پیش امده است ، رفع کنند .

در نهایت باید بگوییم که شما می توانید برنامه ی وب جدید را در beta.apple.music.com بیابید .

جاست تک را در کانال تلگرام دنبال کنید : https://telegram.me/justtech

میکائیل نیک اندیش pinez...
ما را در سایت میکائیل نیک اندیش pinez دنبال می کنید

نویسنده : میکائیل نیک اندیش بازدید : 24 تاريخ : سه شنبه 19 شهريور 1398 ساعت: 14:24