اپل <strong>نسخه</strong> ی <strong>گلدن</strong> <strong>مستر</strong> watchOS 6 را <strong>برای</strong> <strong>توسعه</strong> <strong>دهندگان</strong> <strong>منتشر</strong> کرد

در نهایت شرکت اپل نسخه ی گلدن مستر از watchOS 6 را هم برای توسعه دهندگان عرضه کرده است. به همین منظور، پیشنهاد می کنیم برای اطلاعات تکمیلی در ادامه با جاست تک همراه باشید.

بطور کلی باید بگوییم که نسخه ی بزرگ و بعدی از سیستم عامل اسمارت واچ های اپل بزودی عرضه خواهد شد چرا که این کمپانی نسخه ی نهایی گلدن مستر از سیستم عامل ساعت هوشمند خود را برای توسعه دهندگان منتشر کرده است .

بنابراین قابل ذکر می باشد که اپل نسخه ی گلدن مستر از watchOS 6 را برای توسعه دهندگان ان هم پیش از عرضه ی عمومی این سیستم عامل که قرار است در اواخر این ماه یعنی در روز پنجشنبه ۱۹ سپتامبر منتشر شود را عرضه کرده است . همچنین لازم به ذکر است که عمر این نسخه از سیستم عامل بیش از سه ماه از زمانیکه اپل اولین بار watchOS 6 را معرفی کرد ، می گذرد و از ان به بعد این کمپانی بطور منظم نسخه های بتایی را از این سیستم عامل عرضه و منتشر کرده است.

از طرفی در نظر داشته باشید که توسعه دهندگان ثبت شده به پروفایل پیکربندی مناسب نصب شده ای ان هم پیش از اینکه انها به بروزرسانی اپل واچ خود به نسخه ی گلدن مستر منتشر شده از watchOS 6 قادر باشند ، نیازمند خواهند بود. اما یکی دیگر از ان کار هایی که می بایست انجام شود این است که اپل واچ می بایست تا ۵۰ درصد یا بیشتر شارژ شود و به شارژر متصل باشد و همچنین متصل شده و در داخل محدوده ای از ایفون باشد . از سوی دیگر فراموش نکنید که این نرم افزار سیستمی جدید می تواند از طریق برنامه ی اختصاصی Watch در ایفون دانلود و نصب شود .

اما watchOS 6 یک بروزرسانی بزرگ برای سیستم عامل اسمارت واچ های اپل می باشد . چرا که اپل یک مجموعه از عناصر جدیدی را به این پلتفرم شامل یک اپ استور اختصاص یافته ای را اضافه کرده است که باعث می شود تا این سیستم عامل به دانلود اپلیکیشن ها ان هم برای اپل واچ بطور مستقیم بجای انکه مجبور و متکی به ایفون باشد ، امکان پذیر شود . همچنین واچ فیس های جدید قرار داده شده ای وجود دارند و از طرفی قابلیتی برای حذف برخی از برنامه های پیشفرض هم قرار داده شده است .

از طرفی لازم به ذکر است که watchOS 6 نیز دارای اپلیکیشن های جدید اختصاص یافته ای همچون Calculator ، Voice Memos و Audiobooks می باشد . همچنین یک اپلیکیشن جدید Noise نیز وجود دارد که به شما اجازه خواهد داد تا بدانید که ایا صدا های موجود در اطرافتان بسیار بلند می باشد یا خیر . از سوی دیگر برنامه های جدید متنوعی از جمله Cycle Tracking و … وجود دارند.

جاست تک را در کانال تلگرام دنبال کنید : https://telegram.me/justtechامتیاز بدهید :

| امتیاز : NAN
موضوع : | بازدید : 35
برچسب ها :

تاريخ : چهارشنبه 27 شهريور 1398 | 8:52 | نویسنده : میکائیل نیک اندیش |
.: Weblog Themes By VatanSkin :.