اپل امکان ساین به برخی از نسخه های قدیمی تر از iOS را به دنبال عرضه ی iOS 13.1.2 متوقف کرده است

دسترسی سریع

براي صحبت با مدیر سایت
!کليک کنيد
قوانين نويسندگي در سایت ما
!کليک کنيد
کمک مالي و نقدي جهت بهبود سايت
!کليک کنيد
حمایت بنری از سایت
!کليک کنيد
براي پرسيدن سوالات خود با اين شماره تماس بگيريد: (----------------)
تبليغات ...

برای سفارش تبلیغات کلیک کنید برای سفارش تبلیغات کلیک کنید
نویسنده : میکائیل نیک اندیش | بازدید : 44

اپل <strong>امکان</strong> <strong>ساین</strong> به <strong>برخی</strong> از <strong>نسخه</strong> های <strong>قدیمی</strong> تر از iOS را به <strong>دنبال</strong> <strong>عرضه</strong> ی iOS 13.1.2 <strong>متوقف</strong> <strong>کرده</strong> است

متاسفانه باید بگوییم که شرکت اپل از روز جمعه امکان ساین به برخی از نسخه های قدیمی تر از iOS را برای تمامی دیوایس های خود ان هم به دنبال عرضه ی iOS 13.1.2 برای همیشه غیرممکن کرده است. به همین منظور، پیشنهاد می کنیم برای اطلاعات تکمیلی در ادامه با جاست تک همراه باشید.

در واقع فعلا در این لحظه باید بگوییم که همراه با یک استثنا نادر شرکت اپل انچه را که این کمپانی می بایست معمولا پس از دنبال کردن یک عرضه ی عمومی جدید از یک بروزرسانی نرم افزاری iOS را تکمیل کند ، انجام داده است و ان مورد توقف امکان ساین به نسخه های قدیمی تر می باشد.

در حقیقت شرکت اپل معمولا امکان ساین به نسخه های قدیمی تر از سیستم عامل موبایل را در یک تلاش برای اطمینان از اینکه کاربران درحال اجرای جدیدترین نسخه از سیستم عامل این شرکت می باشند را متوقف می کند. بنابراین به دنبال عرضه ی عمومی از iOS 13.1.2 در اوایل این ماه هم باید گفتکه بروز چنین اتفاقی در این زمان قطعا هیچ تفاوتی نخواهد داشت.

در نتیجه شرکت اپل رسما امکان ساین به یک چندین نسخه های گوناگون قدیمی تر از سیستم عامل iOS را به دنبال جدیدترین بروزرسانی نرم افزاری iOS متوقف کرده است. از طرفی همانطور که در روز جمعه توسط MacRumors اشاره شده است باید بگوییم که این کمپانی هم اکنون دیگر iOS 12.4.1 و iOS 13.0 و iOS 13.1.1 را ساین نمی کند. با اینحال این کمپانی درحال حاضر همچنان iOS 13.1 را ساین می کند اما این امر می تواند در اینده ای نزدیک تغییر کند.

از سوی دیگر قابل ذکر است که اپل iOS 13.0 را در اواسط ماه سپتامبر عرضه کرده بود و سپس به سرعت این نرم افزار سیستمی را به iOS 13.1 ان هم به منظور رفع چندین باگ های متفاوت و مشکلات موجود در عملکرد را بروزرسانی کرد. البته این امر سریعا همراه با iOS 13.1.1 دنبال شد و سپس درست پیش از اواخر ماه سپتامبر اپل iOS 13.1.2 را برای عموم عرضه کرده است.

بنابراین این امر ما را بروز قرار می دهد . اما با اینحال شرکت اپل درحال حاضر یک نسخه دیگری از iOS را در این مسیر در اختیار دارد چرا که این کمپانی درحال حاضر درحال تست و ازمایش نسخه بتای iOS 13.2 می باشد و ما می بایست شاهد یک عرضه ی عمومی در اینده ای نه چندان دور از ان باشیم.

در پایان باید گفتکه مانند همیشه شما می توانید نسخه هایی از iOS را که برای دیوایس خود ساین می شوند را از وب سایت همواره کاربردی IPSW.me ردیابی کنید.

جاست تک را در کانال تلگرام دنبال کنید : https://telegram.me/justtech


برچسب‌ها :

سه شنبه 16 مهر 1398 - 19:27
قدرت گرفته از نیلوبلاگ