اپل نسخه ی جدیدی از watchOS 5.3.2 را برای اپل واچ سری ۴ منتشر کرده است | بلاگ

اپل نسخه ی جدیدی از watchOS 5.3.2 را برای اپل واچ سری ۴ منتشر کرده است

ساخت وبلاگ

آخرین مطالب

امکانات وب

شمارنده

اپل بصورت کاملا بی سروصدا یک نسخه ی جدید از watchOS 5.3.2 را برای کاربران اپل واچ سری ۴ ان هم به منظور رفع باگ ها و… عرضه و منتشر کرده است. به همین منظور، پیشنهاد می کنیم برای اطلاعات تکمیلی در ادامه با جاست تک همراه باشید.

در واقع با یک عقب گرد به ماه سپتامبر باید بگوییم که در زمانیکه شرکت اپل نسخه های نرم افزاری جدیدی را بصورت یک نصف و نیمه و غیر منظم منتشر کرده بود، این کمپانی نیز سعی داشت تا بروزرسانی هایی را هم برای نسخه های قدیمی تر از هر دو سیستم عامل های iOS و watchOS را منتشر کند.

اما هم اکنون باید گفتکه این کمپانی کوپرتینویی درحال پیگیری کردن همراه با یک بروزرسانی دیگر برای دومین بار می باشد . چرا که شرکت اپل در روز چهارشنبه بطور رسمی یک نسخه ی جدید از watchOS 5.3.2 را منتشر کرده است و این نسخه بطور خاص برای اپل واچ سری ۴ منظور شده است . همچنین این بروزرسانی برای صاحبان مدل های قدیمی تر ایفون که نمی توانند به iOS 13 بروزرسانی کنند در نظر گرفته شده است که بدان معنا می باشد که انها همچنان به استفاده از اپل واچ سری ۴ خودشان در کنار یک ایفون قدیمی تر قادر خواهند بود.

از سوی دیگر قابل ذکر است که نخستین انتشار اپل از watchOS 5.3.2 برای اپل واچ سری ۱ و سری ۲ و سری ۳ منظور شده بود.

البته لازم به ذکر است که اکثر سری مدل های اپل واچ برای ارتقا به watchOS 6 قادر می باشند که باید گفتکه watchOS 6 اخرین نسخه از سیستم عامل اسمارت واچ های اپل تا به امروز بشمار می اید. با اینحال برای اجرای ان نرم افزار سیستمی شما به یک ایفونی نیاز دارید که نیز بتواند iOS 13 را اجرا کند. از طرفی این امر یک لیست بسیار طولانی می باشد اما مطمئنا برخی از صاحبان ایفون تصمیم گرفته اند تا گوشی های قدیمی خودشان را بجای ارتقا دادن نگه دارند .

بنابراین بعنوان مثال اگر شما صاحب یک ایفون ۵s و ایفون ۶ هستید باید گفتکه شما نمی توانید یک بروزرسانی رسمی برای iOS 13 را دریافت کنید و به همین منظور اپل iOS 12.4.2 را برای ان گوشی ها و … منتشر کرده است. در نتیجه همراه با نصب بودن iOS 12.4.2 و watchOS 5.3.2 برروی چنین دیوایس هایی باید گفتکه صاحبان انها همچنان به استفاده از ایفون و اپل واچ جفت شده خودشان ان هم بدون هیچگونه مشکلات بزرگی قادر می باشند.

در پایان باید بگوییم که این بروزرسانی ها شامل بهبودات در عملکرد و همچنین رفع باگ ها می باشند. بنابراین هم اکنون watchOS 5.3.2 برای اپل واچ سری ۴ دردسترس می باشد.

جاست تک را در کانال تلگرام دنبال کنید : https://telegram.me/justtech

میکائیل نیک اندیش pinez...
ما را در سایت میکائیل نیک اندیش pinez دنبال می کنید

نویسنده : میکائیل نیک اندیش بازدید : 9 تاريخ : يکشنبه 21 مهر 1398 ساعت: 5:06