<a href='https://fa.wikipedia.org/wiki/سرانجام'>سرانجام</a> watchOS 6.1 <a href='https://fa.wikipedia.org/wiki/پشتیبانی'>پشتیبانی</a> از <a href='https://fa.wikipedia.org/wiki/ایرپاد'>ایرپاد</a> پرو، اپل واچ سری 1 و سری 2 را <a href='https://fa.wikipedia.org/wiki/اضافه'>اضافه</a> کرد

در نهایت باید گفتکه اپل نسخه ی watchOS 6.1 را در روز ۲۹ اکتبر عرضه و منتشر کرده است. به همین منظور، پیشنهاد می کنیم برای اطلاعات تکمیلی در ادامه با جاست تک همراه باشید.

بطور کلی اینطور باید بگوییم که شرکت اپل کاملا برای مدتی می باشد که درحال کار کردن برروی بروزرسانی بعدی خود ان هم برای خطوط اپل واچ هایش بوده است و در همین راستا برای هفته های متوالی نسخه های بتای توسعه دهندگان از watchOS 6.1 را منتشر کرده بود. اما هم اکنون باید گفتکه پس از کلی انتظار کشیدن عرضه ی نسخه عمومی در نهایت اینجا قرار دارد.

به همین منظور  قابل ذکر است که اپل بطور رسمی watchOS 6.1 را برای عموم عرضه و منتشر کرده است. همچنین همانطور که برای این دوره یکسان می باشد باید گفتکه این نرم افزار سیستمی جدید یک بروزرسانی رایگان برای دیوایس های پشتیبانی شده از اپل واچ بشمار می اید . بنابراین در نظر داشته باشید که این بروزرسانی هم اکنون برای دانلود و نصب دردسترس می باشد.

بنابراین قابل توجه است که برای نصب این نرم افزار سیستمی جدید شما می بایست از برخی چیزها مطمئن شوید ان هم اینکه اول از همه در اپل واچ می بایست حداقل ۵۰ درصد از طول عمر باتری ان باقی مانده باشد. همچنین اپل واچ می بایست به شارژرش متصل بوده باشد. از سوی دیگر نیز اپل واچ می بایست جفت شده و در داخل محدوده ای از ایفونتان قرار داشته باشد. در نتیجه زمانیکه موارد مورد نیاز محقق شده است شما قادر به دانلود و نصب این بروزرسانی خواهید بود.

اما تا انجاییکه چه چیز هایی جدید می باشند باید بگوییم که موارد جدید کم می باشند. در واقع این امر بدان معنا می باشد که با وجود این بروزرسانی اپل پشتیبانی برای نشان جدید ایرپاد پرو های خود را همراه با watchOS 6.1 اضافه کرده است. همچنین این نرم افزار سیستمی جدید watchOS 6 را به اپل واچ سری ۱ و سری ۲ اورده است. ولیکن فراموش نکنید که نخستین اپل واچ یا همان اپل واچ سری ۰ برای چنین بروزرسانی واجد شرایط نمی باشند، چرا که پشتیبانی برای ان ساعت همراه با watchOS 4.3.2 پایان یافته است.

از سوی دیگر قابل ذکر است که درحالیکه watchOS 6 همراه با خود بسیاری از ویژگی های جدید اضافه شده و قابل توجهی را اورده بود اما watchOS 6.1 بطور خاص برای پچ کردن هرگونه باگ های ماندگار در این نرم افزار سیستمی طراحی شده است و عملکرد کلی را برای این خطوط از اسمارت واچ ها افزایش داده است.

اما با اینحال در چنین واقعه ای بعید نیست که اپل هرگونه ویژگی های جدیدی را به این ترکیب اضافه کرده باشد که در چنین شرایطی باید بگوییم که در صورت وجود تغییرات جدید ما این پست را مطابق با ان بروزرسانی خواهیم کرد.

بنابراین بعنوان سخن اخر باید بگوییم که هم اکنون watchOS 6.1 دردسترس می باشد.

جاست تک را در کانال تلگرام دنبال کنید : https://telegram.me/justtechامتیاز بدهید :

| امتیاز : NAN
موضوع : | بازدید : 33
برچسب ها :

تاريخ : پنجشنبه 9 آبان 1398 | 13:49 | نویسنده : میکائیل نیک اندیش |
.: Weblog Themes By VatanSkin :.