اپل به <a href='https://fa.wikipedia.org/wiki/کاربران'>کاربران</a> <a href='https://fa.wikipedia.org/wiki/ایفون'>ایفون</a> 5 <a href='https://fa.wikipedia.org/wiki/هشدار'>هشدار</a> داده است تا به iOS 10.3.4 ASAP <a href='https://fa.wikipedia.org/wiki/بروزرسانی'>بروزرسانی</a> کنند

اپل در یک بیانه ای به کاربران ایفون ۵ خود گوش زد و هشدار داده است که هرچه سریعتر برای ادامه داشتن دسترسی خود به قابلیت های موجود در ایفونشان به iOS 10.3.4 بروزرسانی کنند. به همین منظور، پیشنهاد می کنیم برای اطلاعات تکمیلی در ادامه با جاست تک همراه باشید.

در حقیقت اگر شما یک کاربر ایفون ۵ هستید و همینطور شما همچنان تلفن خود را به iOS 10.3.4 بروزرسانی نکرده اید، باید بگوییم که زمان ان درحال اتمام شدن و روبه پایان می باشد. چرا که اپل گفته است که حداقل اگر شما می خواهید تا با ایفون ۵ خودتان به کار کردن با اپ استور، ایکلود، ایمیل و مرور کردن وب ادامه دهید شما می بایست پیش از نیمه شب سوم نوامبر ۲۰۱۹ چنین کاری را انجام دهید. به این معنا که پیش از تاریخ اعلام شده ایفون ۵ خود را به اخرین نسخه یعنی iOS 10.3.4 بروزرسانی کنید.

و اما باید بگوییم که اپل این موضوع و مسئله را در یک سند پشتیبانی شده توضیح داده است:

در واقع این امر به دلیل بازگرداندن مشکل و مسئله ی مربوط به زمان GPS می باشد که از سوی دیگر تولید کنندگان در تاریخ ۶ اوریل ۲۰۱۹ شروع به اثر گذاشتن برروی محصولات دارای GPS کرده است. بنابراین دیوایس های متاثر اپل درست تا پیش از ساعت ۱۲:۰۰a.m UTC ان هم در تاریخ ۳ نوامبر ۲۰۱۹ تحت تاثیر قرار نمی گیرند.

البته لازم به ذکر است که رفع باگ GPG اولین بار توسط اپل در ماه جولای بصورت یک بروزرسانی عرضه شده بود و بعنوان یک بروزرسانی OTA از ان زمان به بعد دردسترس بوده است. همچنین مطابق با گفته های ۹to5Mac باید بگوییم که کاربران ایفون ۵ که پیش از این به جدیدترین نسخه ی منتشر شده بروزرسانی نکرده اند هم اکنون همراه با ارائه ی یک ارسال هشدار تمام صفحه ان هم برای انجام چنین بروزرسانی مواجه می شوند.

همچنین قابل ذکر است که مشکل و مسئله ی مربوط به GPS نیز برروی ایفون ۴s، ایپد ۲، نسل سوم ایپد (ایپدی همراه با صفحه نمایش رتینا) و نسل چهارم ایپد تاثیر می گذارد اما باید گفتکه ان دسته از دیوایس های بروزرسانی نشده ان هم در مهلت مقرر شده به سادگی کار کردن با اپلیکیشن ها و سرویس های مرتبط با GPS را متوقف خواهند کرد. البته این درحالی می باشد که کاربران ایفون ۵ مشکلات قابل توجه تری را متحمل خواهند شد.

اما در پایان باید بگوییم که اگر ایفون ۵ شما پیش از مهلت مقرر شده بروزرسانی نشود، شما می بایست از یک سیستم مک یا PC مجهز شده با ایتونز به ترتیب برای دانلود و نصب بروزرسانی iOS 10.3.4 ان هم به منظور ادامه به کار کردن استفاده کنید.

جاست تک را در کانال تلگرام دنبال کنید : https://telegram.me/justtechامتیاز بدهید :

| امتیاز : NAN
موضوع : | بازدید : 29
برچسب ها :

تاريخ : پنجشنبه 9 آبان 1398 | 13:49 | نویسنده : میکائیل نیک اندیش |
.: Weblog Themes By VatanSkin :.