نحوه ی <a href='https://fa.wikipedia.org/wiki/دانلود'>دانلود</a> <a href='https://fa.wikipedia.org/wiki/نمایش'>نمایش</a> و <a href='https://fa.wikipedia.org/wiki/محتوا'>محتوا</a> های <a href='https://fa.wikipedia.org/wiki/موجود'>موجود</a> در +Apple TV به <a href='https://fa.wikipedia.org/wiki/منظور'>منظور</a> <a href='https://fa.wikipedia.org/wiki/تماشای'>تماشای</a> <a href='https://fa.wikipedia.org/wiki/افلاین'>افلاین</a>

در این پست اموزشی، قصد داریم تا به شما کاربران عزیز نشان دهیم که چگونه در صورت تمایل به دانلود نمایش و محتوا های موجود در سرویس استریم +Apple TV ان هم به منظور تماشای افلاین در برنامه ی TV بپردازید. به همین منظور، پیشنهاد می کنیم برای اموزش تکمیلی در ادامه با جاست تک همراه باشید.

در حقیقت همانطور که در جریان می باشید باید بگوییم که سرویس استریم و پخش +Apple TV به شما یک روش عالی برای تماشای مواردی جدید همراه با نمایش و محتوا های اصلی و همینطور کانال های مناسب خود را ارائه می دهد. از طرفی یکی دیگر از نکات مثبت این سرویس ان است که شما می توانید نمایش و محتوا ها را برای تماشای افلاین دانلود کنید. بنابراین اگر شما درحال مسافرت کردن هستید یا حقیقتا قصد دارید تا برای مدتی بدون اینترنت باشید باید گفتکه این امر بسیار عالی و فوق العاده بشمار می اید.

به همین منظور اگر شما درحال اماده شدن برای رفتن به یک جایی هستید که استریم و پخش یک گزینه و اختیار بشمار نمی اید، باید گفتکه در اینجا ما به شما نشان خواهیم داد که چگونه به دانلود کردن نمایش و محتوا های موجود در سرویس استریم +Apple TV ان هم برای تماشای افلاین بپردازید و اینکه از کجا به انها در زمانیکه شما این عمل را انجام می دهید دسترسی داشته باشید.

نکته: توجه داشته باشید که اگر شما به هر طریقی از داشتن اشتراک در سرویس استریم +Apple TV بهره می برید در ان صورت می توانید تمامی نمایش و محتوا های موجود در این سرویس استریم را ان هم برای تماشای افلاین در برنامه ی TV دانلود کنید اما برعکس اگر شما در سرویس استریم +Apple TV اشتراکی نداشته باشید در ان صورت تنها امکان دانلود تعداد بسیار محدودی از نمایش و محتوا های موجود در این سرویس استریم برایتان فراهم می باشد.

و اما دانلود برای مشاهده و تماشا کردن بصورت افلاین:

در حقیقت پیش از هر چیز می بایست برنامه ی TV را برروی سیستم مک و یا دیوایس مبتنی بر iOS یا iPadOS خود باز کرده و سپس برای یک نمایش و محتوای موجود در سرویس استریم +Apple TV که شما خواستار دانلودش می باشید به مرور کردن یا جستجو بپردازید.

در نتیجه اگر ان نمایش و محتوای مورد نظرتان در سرویس استریم +Apple TV برای دانلود دردسترس باشد شما گزینه ی Download را بصورت یک گزینه ی انتخابی در مک و یا یک ایکونی به شکل ابر همراه با یک فلشی در داخل ان که جهتش به سمت پایین می باشد را در ایفون یا ایپد مشاهده خواهید کرد.

از سوی دیگر لازم به ذکر است که شما ممکن است که به Pause کردن دانلودتان در حین پیش رفتنش نیاز داشته باشید. به همین منظور در سیستم مک می بایست برروی گزینه ی Download در نوار ابزار از برنامه ی TV کلیک کرده و سپس می بایست برروی گزینه ی Pause Downloads کلیک کنید. بنابراین پس از انکه شما برروی ان گزینه کلیک کردید باید گفتکه ان گزینه به Resume Downloads تغییر پیدا خواهد کرد ان هم بطوریکه شما می توانید دانلود را در هر زمانیکه اماده هستید، ادامه دهید.

ولیکن این درحالی می باشد که در ایفون یا ایپد می بایست تنها برروی گزینه ی Stop که ایکون ان شبیه به یک مربع ابی رنگ می باشد، تپ کنید. همچنین شما می توانید مجددا برروی ایکون دانلود ان هم در هر زمانیکه شما برای ادامه دادن دانلود اماده هستید، تپ کنید.

و اما دسترسی به دانلود های خود:

در این صورت پس از انکه شما یک نمایش و محتوایی را در هر کدام از دستگاه های خود دانلود کردید، شما ان نمایش و محتوا را در بخش Library از برنامه ی TV خواهید یافت. در نتیجه بسته به نوعش ان نمایش و محتوا ممکن است که در یکی از زیر منو های موجود همچون Movies یا TV Shows قرار داشته باشد.

در نهایت باید بگوییم که در زمانیکه شما برای تماشا کردن اماده هستید، تنها می بایست نمایش و محتوای خود را انتخاب کرده و از تماشای ان لذت ببرید.

اموزش : نحوه ی تنظیم و راه اندازی محدودیت ها در برنامه های Music و TV برروی مک

اموزش : نحوه ی ایجاد کردن و مدیریت کردن یک پلی لیست در برنامه ی Apple TV برروی مک

اموزش : نحوه ی راه اندازی و استفاده از اپل پنسل همراه با ایپد پرو

جاست تک را در کانال تلگرام دنبال کنید : https://telegram.me/justtechامتیاز بدهید :

| امتیاز : NAN
موضوع : | بازدید : 18
برچسب ها :

تاريخ : يکشنبه 19 آبان 1398 | 21:33 | نویسنده : میکائیل نیک اندیش |
.: Weblog Themes By VatanSkin :.