اپل iOS 13.2.2 و iPadOS 13.2.2 را <a href='https://fa.wikipedia.org/wiki/همراه'>همراه</a> با رفع مشکل برای رفرش شدن پس <a href='https://fa.wikipedia.org/wiki/زمینه'>زمینه</a> <a href='https://fa.wikipedia.org/wiki/منتشر'>منتشر</a> کرده است

در یک حرکت پیش بینی نشده ای باید گفتکه شرکت اپل برای رفع باگ ها و همچنین بهبودات عملکرد نسخه ی جدیدی از iOS و iPadOS را منتشر کرده است. به همین منظور، پیشنهاد می کنیم برای اطلاعات تکمیلی در ادامه با جاست تک همراه باشید.

بطور کلی باید بگوییم که اپل درست همراه با بروزرسانی نرم افزاری بعدی خود برای iOS 13 درحال حرکت می باشد و ان را به نسخه ی ۱۳.۲.۲ رسانده است.

در حقیقت شرکت اپل در روز پنجشنبه بطور رسمی iOS 13.2.2 و iPadOS 13.2.2 را برای عموم منتشر کرده است. از طرفی همانطور که برای این دوره یکسان می باشد باید گفتکه این بروزرسانی رایگان است و هم اکنون برای دانلود و نصب شدن دردسترس می باشد. اما تا انجاییکه چه چیز هایی جدید می باشند قابل ذکر است که این شماره ی نسخه از بروزرسانی نشان می دهد که چنین انتشاری از سوی اپل یک بروزرسانی جزئی در مقیاسی بزرگ از موارد می باشد. به این ترتیب این امر احتمال دارد که این بروزرسانی نرم افزاری جدید هیچگونه ویژگی های جدید بزرگی را برای کاربر نهایی به همراه نداشته باشد.

بنابراین هر انچکه در این بروزرسانی نرم افزاری خواهد شد بهبودات کلی نرم افزار و رفع شدن باگ ها ان هم با هدف پیشرفت کلی در این نرم افزار سیستمی می باشد. علاوه براین در نظر داشته باشید که ما مطلع هستیم که iOS 13.2.2 شکایات پیشین در سراسر مدیریت تهاجمی در حافظه ی رم برروی iOS 13.2 را نیز رفع کرده است. با اینحال اگر هرگونه موارد کشف شده جدید و بزرگ ایجاد شده ای در این بروزرسانی نرم افزاری اخیر وجود داشته باشند ما این پست را مطابق با ان بروزرسانی خواهیم کرد.

و اما در اینجا می توانید تغییرات رسمی برای iOS 13.2.2 و iPadOS 13.2.2 را مشاهده کنید:

در واقع iOS 13.2.2 شامل رفع باگ ها و بهبودات برای ایفون شما می باشد.
.
این بروزرسانی یک مشکلی که را می توانست باعث شود تا اپلیکیشن ها برخلاف انتظار درحین اجرا شدن از پس زمینه خارج شوند را رفع کرده است
این بروزرسانی یک مشکلی را که ایفون می توانست بطور موقت سرویس سلولار را پس از یک تماس تلفنی از دست بدهد را رفع کرده است 
این بروزرسانی نشانی های یک مشکلی را که داده های سلولار می توانست بطور موقت دردسترس نباشند را رفع کرده است
این بروزرسانی یک مشکلی را که باعث می شد تا پاسخ هایی را برای پیام های ایمیل رمز گذاری شده S/MIME ان هم در بین حساب های Exchange ایجاد کند را رفع کرده است
این بروزرسانی یک مشکلی را که Kerberos درحال استفاده از سرویس ورود به سیستم واحد در سافاری می باشد و می توانست یک احراز هویت سریعی را ارائه دهد را رفع کرده است
این بروزرسانی یک مشکلی را که می توانست شارژ شدن در لوازم جانبی YubiKey را قطع کند، رفع کرده است
.

همچنین لازم به ذکر است که اپل نیز مطابق با iOS 13.2.2 سعی کرده است تا iPadOS 13.2.2 را عرضه و منتشر کند.

اما با تمام این تفاسیر در نظر داشته باشید که اپل یک ویژگی های جدید و متنوعی را همراه با iOS 13.2 اضافه کرده است که از جمله ی انها می توان به قابلیت Deep Fusion که تصاویر گرفته شده همراه با دوربین پیشفرض در ایفون ۱۱ و ایفون ۱۱ پرو را بهبود می بخشد، اشاره کرد. با اینحال شما می توانید تمامی قابلیت های جدید قرار داده شده در داخل این نسخه ی نرم افزاری از iOS را درست از اینجا دریافت کنید.

ولیکن با نگاهی به اینده باید گفتکه اپل درحال حاضر درحال تست کردن نسخه بتای iOS 13.3 و iPadOS 13.3 ان هم پیش از عرضه ی عمومی اش در اواخر سال ۲۰۱۹ میلادی می باشد. اما این درحالی می باشد که درحال حاضر iOS 13.2.2 برای رفع شدن باگ مدیریت حافظه ی رم ظاهر شده است که همچنین بنظر می رسد که نرم افزار سیستمی iOS 13.3 هم نیز این تغییرات را در خود اعمال کرده است. بنابراین چنین امری جالب خواهد بود تا ببینیم که در زمانیکه iOS 13.3 برای عموم عرضه می شود چگونه این نسخه همگان را تکان می دهد.

با اینحال در نظر داشته باشید که هم اکنون این نرم افزار سیستمی اشاره شده یعنی iOS 13.2.2 و iPadOS 13.2.2 نیز دردسترس می باشد.

بنابراین مانند هر یک از بروزرسانی های نرم افراری اپل می توانید iOS 13.2.2 و iPadOS 13.2.2 را از طریق روش OTA و یا با دانلود فایل متناسب با دیوایس خود ان را نصب کنید تا با نصب ان بتوانید از اخرین بهبود های انجام شده در iOS و iPadOS بهرمند شوید .

در این صورت و با تمام توضیحات داده شده در نظر داشته باشید که همیشه پیش از نصب هر بروزرسانی نرم افزاری یک نسخه ی پشتیبان از ایفون ، ایپد و یا ایپاد تاچ خود تهیه کنید . در واقع انجام اینکار از طریق ایکلود ، یا ایتونز (در ویندوز یا نسخه های macOS Mojavie و پیش از ان) و یا Finder (در macOS Catalina و نسخه های پس از ان) به اسانی انجام می شود . پس بیاد داشته باشید که بدون نسخه ی پشتیبان هیچگاه بروزرسانی نکنید، چرا که حتی با وجود یک بروزرسانی نرم افزاری کوچک برای iOS و iPadOS ممکن است که در بعضی از مواقع مشکلاتی را در حین بروزرسانی بوجود اورد که باعث از دست رفتن اطلاعات دیوایس شما شود. به همین منظور تهیه ی یک نسخه پشتیبان باعث می شود تا در صورت بروز چنین اتفاقی بتوانید از ان استفاده کنید .

در همین حال همانطور که اشاره شد ، مجددا قابل ذکر است که کاربران ایفون، ایپد و ایپاد تاچ که دیوایس ان ها از iOS 13 و iPadOS 13 پشتیبانی می کند، می توانند از طریق روش OTA و با مراجعه به مسیر Settings app > General > Software Update و سپس انتخاب گزینه ی Download and Install دیوایس خود را به اخرین نسخه بروزرسانی کنند .

قابل ذکر است که اکثر دیوایس های ۶۴ بیتی می توانند به iOS 13 و iPadOS 13 بروزرسانی کنند که ساده ترین حالت ان بروزرسانی از طریق OTA می باشد.

  1. ابتدا می بایست از طریق ایکلود ، یا ایتونز (در ویندوز یا نسخه های macOS Mojavie و پیش از ان) و یا Finder (در macOS Catalina و نسخه های پس از ان) از دیوایس اپلی خود نسخه ی پشتیبان (Back UP) تهیه کنید .
  2. پس از تهیه نسخه ی پشتیبان از طریق دیوایس خود به مسیر Settings > General > Software Update مراجعه کنید.
  3. حال پس از انکه نسخه ی جدید توسط دیوایس شناسایی شد ، تنها کافیست گزینه ی Download & Install را بزنید تا بروزرسانی دانلود و پس از ان نصب شود .

همچنین قابل ذکر است که کاربران می توانند با اتصال دیوایس خود از طریق کابل USB به کامپیوتر و اجرای ایتونز (در ویندوز یا نسخه های macOS Mojavie و پیش از ان) یا Finder (در macOS Catalina و نسخه های پس از ان) دیوایس خود را بروزرسانی کنند. از طرفی می توانید با انتخاب و دانلود فریمور متناسب با دیوایس خود از طریق لینک های زیر اقدام به نصب ان از طریق ایتونز یا Finder کنید .

و اما لینک های دانلود iOS 13.2.2 و iPadOS 13.2.2 :

: iPhone

iPhone 11 Pro

iPhone 11 Pro Max

iPhone 11

iPhone Xs

iPhone Xs Max (China)

iPhone Xs Max

iPhone Xr

iPhone X (GSM)

iPhone X (Global)

iPhone 8 (GSM)

iPhone 8 (Global)

(iPhone 8 Plus (GSM

iPhone 8 Plus (Global)

iPhone 7 (GSM)

iPhone 7 (Global)

(iPhone 7 Plus (GSM

iPhone 7 Plus (Global)

iPhone 6s

iPhone 6s Plus

iPhone SE

: iPad

iPad Pro 10.5 inch (Cellular)

iPad Pro 10.5 inch (Wi-Fi)

iPad Pro 3 11 inch (Wi-Fi)

iPad Pro 3 11 inch (Wi-Fi – ۱TB)

iPad Pro 3 11 inch (Cellular)

iPad Pro 3 11 inch (Cellular – ۱TB)

iPad Pro 3 12.9 inch (Wi-Fi)

iPad Pro 3 12.9 inch (Wi-Fi – ۱TB)

iPad Pro 3 12.9 inch (Cellular)

iPad Pro 3 12.9 inch (Cellular – ۱TB)

iPad Pro 2 12.9 inch (Cellular)

iPad Pro 2 12.9 inch (Wi-Fi)

iPad Pro 12.9 inch (Cellular)

iPad Pro 12.9 inch (Wi-Fi)

iPad Pro 9.7 inch (Cellular)

iPad Pro 9.7 inch (Wi-Fi)

iPad 5 (Cellular)

iPad 5 (Wi-Fi)

iPad 6 (Cellular)

iPad 6 (Wi-Fi)

iPad 7 (Cellular)

iPad 7 (Wi-Fi)

iPad Air 2 (Cellular)

iPad Air 2 (Wi-Fi)

iPad Mini 4 (Cellular)

iPad Mini 4 (Wi-Fi)

iPad Mini 5 (Cellular)

iPad Mini 5 (Wi-Fi)

iPad Air 3 (Cellular)

iPad Air 3 (Wi-Fi)

: iPod

iPod Touch 7th gen

جاست تک را در کانال تلگرام دنبال کنید : https://telegram.me/justtechامتیاز بدهید :

| امتیاز : NAN
موضوع : | بازدید : 19
برچسب ها :

تاريخ : يکشنبه 19 آبان 1398 | 21:33 | نویسنده : میکائیل نیک اندیش |
.: Weblog Themes By VatanSkin :.