<strong>ادوبی</strong> <strong>اپلیکیشن</strong> فوتوشاپ را برای ایپد <strong>منتشر</strong> و Illustrator را <strong>معرفی</strong> کرده است

سرانجام پس از انتظار های بسیار فراوان شرکت ادوبی اپلیکیشن Adobe Photoshop را برای ایپد در کنار بسیاری از خبر های هیجان انگیز دیگر عرضه و منتشر کرده است. به همین منظور، پیشنهاد می کنیم برای اطلاعات تکمیلی در ادامه با جاست تک همراه باشید.

بطور کلی باید بگوییم که یک سال از ان زمانیکه ادوبی برای اولین بار پیش نمایشی را از یک نسخه ی فتوشاپ که درحال اجرا برروی یک ایپد ان هم در کنفرانس Adobe MAX خودشان در لس انجلس بود و همینطور برای عرضه ی این اپلیکیشن در یک زمانی از سال ۲۰۱۹ وعده داده بودند، می گذرد. اما هم اکنون باید گفتکه این نرم افزار برای دانلود از اپ استور دردسترس می باشد. در حقیقت این نرم افزار برای دانلود رایگان است ولیکن باز کردن قفل و استفاده کردن از ان به یک اشتراک فعال Creative Cloud نیازمند می باشد.

از طرفی در نظر داشته باشید که ادوبی این عرضه و انتشار را در یک پست وبلاگ ان هم همراه با قرار دادن سایر اطلاعیه های انجام شده در کنفرانس Adobe MAX 2019 را توضیح داده است.

(در حقیقت این اولین نسخه ی بازگو شده از فتوشاپ در ایپد ان هم با عرضه شدنش از روز (۴ نوامبر ۲۰۱۹) می باشد که برروی هسته ی کامپوزیت کردن و اساس روتوش کردن و همینطور پوشش دادن انجام وظایف تمرکز دارد. از سوی دیگر این نرم افزار به شما اجازه می دهد تا بطور کامل فایل های PSD را باز کرده و به ویرایش کردنش در چنین مسیری بپردازید و در صورتیکه شما تمایل داشتید به پروژهتان در نسخه ی دسکتاپ از فتوشاپ پایان دهید.)

اما در کل همانطور که ادوبی نشان می دهد باید بگوییم که این نرم افزار یک نسخه ی جایگزین کامل و ویژه برای نسخه ی دسکتاپ از فتوشاپ نمی باشد. اما این عرضه و انتشار کاربران را قادر می سازد تا به باز کردن و ویرایش کردن فایل های PSD، یا مشاهده و ویرایش کردن لایه ها و یا با استفاده کردن از بسیاری از ابزار های یکسان همچون نسخه ی دسکتاپ به ایجاد کردن موارد مورد نظر بپردازید. البته فراموش نکنید که این نرم افزار برای رابط کاربری لمسی ایپد مجددا طراحی و تنظیم شده است و همینطور از اپل پنسل بطور کامل پشتیبانی می شود. ولیکن قابل توجه است که نرم افزار فتوشاپ از دیوایس هایی همچون ایپد ایر ۲، ایپد مینی ۴، نسل پنجم ایپد و تمامی ایپد پرو ها پشتیبانی می کند.

البته در نظر داشته باشید که ادوبی یک صفحه ی جدیدی را از محصول فتوشاپ خود برای ایپد را همراه با بسیاری از جزئیات دیگر پست کرده است.

اما همچنین باید بگوییم که ادوبی عرضه ی اپلیکیشن جدیدی از ایپد را همراه با یک میزبانی از سایر اطلاعیه های زمان بندی شده برای شروع را بواسطه ی کنفرانس Adobe MAX 2019 خودش اعلام کرده است که این کنفرانس در روز دوشنبه در سانفرانسیسکو برگزار شده بود. در نتیجه از جمله دیگر اعلامیه ها این واژه است که یک نسخه از Illustrator درحال امدن به ایپد در سال ۲۰۲۰ می باشد.

بنابراین مطابق با گفته های ادوبی باید بگوییم که Illustrator برای ایپد (نتنها باعث می شود تا قدرت و دقت از برنامه ی Illustrator همواره همراهتان باشد بلکه این نرم افزار نیز با رابط کاربری مجدد طراحی شده اش در یک چنین مسیری باعث می شود تا این اپلیکیشن ساده تر و شهودی تر برای استفاده بشمار اید.)

اما از دیگر اطلاعیه های انجام شده شامل برنامه ی Photoshop Camera می باشد که یک اپلیکیشن جدید دوربین موبایل است که به شما اجازه می دهد تا افکت های خلاقی را برای عکس ها اعمال کنید. همچنین برنامه ی Adobe Aero یک ابزار جدید واقعیت افزوده (AR) می باشد.

دانلود: دانلود نرم افزار Adobe Photoshop برای ایپد

جاست تک را در کانال تلگرام دنبال کنید : https://telegram.me/justtechامتیاز بدهید :

| امتیاز : NAN
موضوع : | بازدید : 20
برچسب ها :

تاريخ : چهارشنبه 22 آبان 1398 | 3:41 | نویسنده : میکائیل نیک اندیش |
.: Weblog Themes By VatanSkin :.