هم اکنون ابزار جیلبریک Checkra1n tv برای اپل تی وی (نسل چهارم) دردسترس می باشد

دسترسی سریع

براي صحبت با مدیر سایت
!کليک کنيد
قوانين نويسندگي در سایت ما
!کليک کنيد
کمک مالي و نقدي جهت بهبود سايت
!کليک کنيد
حمایت بنری از سایت
!کليک کنيد
براي پرسيدن سوالات خود با اين شماره تماس بگيريد: (----------------)
تبليغات ...

برای سفارش تبلیغات کلیک کنید برای سفارش تبلیغات کلیک کنید
نویسنده : میکائیل نیک اندیش | بازدید : 47

هم <strong><a href='/'>اکنون</a></strong> <strong><a href='/'>جیلبریک</a></strong> Checkra1n tv برای اپل تی وی (نسل <strong><a href='/'>چهارم</a></strong>) <strong><a href='/'>دردسترس</a></strong> می باشد

در یک حرکت پیش بینی نشده ای باید گفتکه ابزار جیلبریک Checkra1n tv برای نسل چهارم اپل تی وی ها دردسترس می باشد. به همین منظور، پیشنهاد می کنیم برای اطلاعات تکمیلی در ادامه با جاست تک همراه باشید.

بطور کلی باید بگوییم که بیشترین اخبار منتشر شده از این هفته ی گذشته تماما در مورد ابزار جیلبریک نوظهور checkra1n ان هم برای بعضی از دیوایس های مبتنی بر iOS که تحت تاثیر توسط اکسپلویت بوتروم checkm8 واقع بشمار می امدند، بوده است، اما ایا کسی در مورد پیشرفت از پشتیبانی برای اپل تی وی متعجب بوده است؟ بنابراین اگر شما به این سوال (بله) پاسخ دادید سپس باید گفتکه دیگر جای تعجبی ندارد.

چرا که هم اکنون در رابطه با این امر باید بگوییم که بنظر می رسد که یک انشعاب رسمی از ابزار جیلبریک checkra1n که برای این موضوع checkra1n tv لقب گرفته است، وجود دارد که بصورت خیلی زیرکانه بعنوان یک نسخه بتای عمومی در وب سایت رسمی تیم checkra1n ان هم در غروب روز چهارشنبه منتشر شده است. البته این اخبار اولین بار توسط مغز متفکر جیلبریک اپل تی وی یعنی @nitoTV در توییتر به اشتراک گذاشته شده بود.

هم اکنون جیلبریک Checkra1n tv برای اپل تی وی (نسل چهارم) دردسترس می باشد

همچنین قابل ذکر است که ما با دنبال کردن این لینک به وب سایت رسمی تیم checkra1n رسیدیم که حقیقتا در ان ما یک وب سایت موقتی را یافتیم که بسیار شبیه به تصویر زیر بنظر می رسید.

هم اکنون جیلبریک Checkra1n tv برای اپل تی وی (نسل چهارم) دردسترس می باشد

البته باید بگوییم که این سایت زیبا و شکیل نمی باشد اما این وب سایت را می توان یک سایت کاربردی بشمار اورد و تا زمانیکه تیم checkra1n این صفحه ی رسمی را برای بازتاب کردن ابزار جیلبریک جدید اپل تی وی بروزرسانی کند، هدف خودش را ارائه خواهد داد.

همچنین گفتنی است که یک نکته ی جالب ان است که ابزار جیلبریک checkra1n tv همراه با نسخه ی ۰.۹.۳.۲ عرضه شده است که با شماره نسخه از اخرین نسخه ی بتای ابزار جیلبریک checkra1n برای دیوایس های مبتنی بر iOS مطابقت دارد. از طرفی ما انتظار داریم که این نسخه ها در بین دو انشعاب می توانند بصورت همگام باقی بمانند زیرا تیم checkra1n بروزرسانی ها را به شکل امری و دستوری منتشر می کنند.

اما از انچکه ما می توانیم جمع اوری کنیم ان است که در زمان نوشتن این پست خبری ظاهرا ابزار جیلبریک checkra1n tv تنها از اپل تی وی (نسل چهارم) پشتیبانی می کند. بنابراین کسانیکه همراه با اپل تی وی ۴K می باشند می بایست یک کمی بیشتر صبر کنند تا در مدت زمان طولانی تر بتواند حالت DFU Mode که یک کار بزرگی می باشد که احتمالا یک کابل سفارشی برای دسترسی به اتصال لایتنینگ پنهان ضرروی خواهد بود، حاصل شود.

از سوی دیگر یک نکته ی مهمی که توسط nitoTV به اشتراک گذاشته شده است این می باشد که برخی از موارد همچنان به بروزرسانی شدن به منظور عملکرد صحیح در tvOS 13.x نیاز دارند. علاوه براین nitoTV توصیه می کند که کسانیکه درحال حاضر همراه با جیلبریک موجود در دستگاه خود همراه می باشند بهتر است در نسخه ی نرم افزاری که انها هستند ان هم فعلا در چنین لحظه ای باقی بمانند. اما اگر شما همواره خواستار تغییر و سوییچ به جیلبریک checkra1n tv از دیگر جیلبریک ها هستید، شما برای اطمینان از یک انتقال هموار باید ریستور rootFS خواستار باشید.

در نهایت باید گفتکه اگر شما پیش از این صاحب یک اپل تی وی (نسل چهارم) نمی باشید درحال حاضر این دستگاه با قیمت ۱۴۹ دلار در امازون دردسترس می باشد.

جاست تک را در کانال تلگرام دنبال کنید : https://telegram.me/justtech


برچسب‌ها :

چهارشنبه 29 آبان 1398 - 3:43
قدرت گرفته از نیلوبلاگ

اطلاعیه جدید نیلوبلاگ

برای شرکت در مسابقه ویژه بهترین وبلاگ برای کاربران جدید
به صفحه ثبت نام مراجعه کنید

عضویت