ازاپل</strong> نیلوبلاگ ازمیزبان</strong> نیلوبلاگ ازرویدادی</strong> نیلوبلاگ در ازتاریخ</strong> نیلوبلاگ ازدوم</strong> نیلوبلاگ ازدسامبر</strong> نیلوبلاگ به ازمنظور</strong> نیلوبلاگ ازتکریم</strong> نیلوبلاگ و ازگرامی</strong> نیلوبلاگ ازداشتن</strong> نیلوبلاگ ازاپلیکیشن</strong> نیلوبلاگ ها و ازبازی</strong> نیلوبلاگ ازهای</strong> نیلوبلاگ ازبرگزیده</strong> نیلوبلاگ ازسال</strong> نیلوبلاگ 2019 می ازباشد</strong> نیلوبلاگ

در یک حرکت پیش بینی نشده و ناگهانی شرکت اپل میزبانی خودش از رویدادی در تاریخ دوم دسامبر ان هم برای تکریم و گرامی داشتن اپلیکیشن ها و بازی های برگزیده سال از۲۰۱۹ نیلوبلاگ را اعلام کرده است. به همین منظور، پیشنهاد می کنیم برای اطلاعات تکمیلی در ادامه با جاست تک همراه باشید.

اما بطور کلی باید بگوییم که انتظاراتی وجود داشتند که شرکت اپل پیش از پایان یافتن سال ۲۰۱۹ بخصوص در ماه اکتبر گذشته برای معرفی سخت افزار های جدید میزبان یک رویداد مجددی باشد. اما ظاهرا در رابطه با این امر بنظر می رسد که چنین رویدادی در ماه دسامبر اتفاق خواهد افتاد و تمرکز ان برروی نرم افزار ها می باشد.

در حقیقت بگذارید اینطور بگوییم که اپل در روز دوشنبه ۱۸ نوامبر دعوت نامه هایی را برای رسانه های برگزیده به منظور دیداری در شهر نیویورک ان هم در یک رویدادی برای (تکریم و گرامی داشتن اپلیکیشن ها و بازی های برگزیده خودشان در سال ۲۰۱۹) را ارسال کرده است. همچنین گفتنی است که دعوت نامه های این رویداد شامل یک ایکون از برنامه ی اپ استور با روکش طلا و همراه با متن اضافه شده به ان با مضمون (Loved by millions. Created by the best) می باشد.

و اما در اینجا شما می توانید توییت منتشر شده از Lance Ulanoff را در رابطه با این دعوت نامه ها را مشاهده کنید:

از طرفی هم براساس انچکه بنظر می رسد باید گفتکه این اتفاق یک رویداد بسیار کوچکی خواهد بود و در این رویداد محتمل نمی باشد که ما بتوانیم به هرگونه موارد معرفی شده و اطلاعیه های بزرگی خارج از ان دست پیدا کنیم. چرا که همانطور که توسط خود دعوت نامه ها نشان داده شده است باید بگوییم که این رویداد به معنای ارائه ی توجهات فراوان به بسیاری از اپلیکیشن های موجود در فروشگاه دیجیتالی اپل می باشد.

ولیکن احتمال وجود موارد معرفی شده و اطلاعیه هایی هم در این رویداد غیرممکن نمی باشند. چرا که شاید اپل برخی از توسعه دهندگان بزرگ نامی را داشته است که درحال کار کردن برروی اپلیکیشن های جدیدی بوده اند و ان اپلیکیشن ها را برای راه اندازی در سال جدید برنامه ریزی کرده اند و حال این کمپانی خواستار اندکی زمان برروی استیج به منظور معرفی انها می باشد.

البته بیاید فراموش نکنیم که اپل بطور معمول یک تنوعی از اپلیکیشن ها را در گردهمایی های سالانه خودش با عنوان Best of اعلام می کند. بنابراین این کمپانی بیش از حد ممکن است که اینکار را مجددا امسال هم انجام دهد اما مطمئناً بنظر می رسد که ما یک رویداد کاملی را در این دوره ی زمانی شاهد خواهیم بود.

جاست تک را در کانال تلگرام دنبال کنید : https://telegram.me/justtechامتیاز بدهید :

| امتیاز : NAN
موضوع : | بازدید : 18
برچسب ها :

تاريخ : پنجشنبه 7 آذر 1398 | 11:34 | نویسنده : میکائیل نیک اندیش |
.: Weblog Themes By VatanSkin :.