در یک عمل پیش بینی نشده ای باید گفتکه اپل به منظور رفع باگ ها و همچنین بهبودات عملکرد نسخه ی جدیدی از iOS و iPadOS را ,منتشر, کرده است. به همین منظور، پیشنهاد می کنیم برای اطلاعات تکمیلی در ادامه با جاست تک ,همراه, باشید.

درحالیکه این مورد برای هر هفته چنین نبوده است اما باید بگوییم که این امر اغازی برای لمس کردن ان می باشد چون که ما درحال رسیدن به چنین بروزرسانی های نرم افزاری در فواصل بسیار منظم و عادی می باشیم. بنابراین بهتر است که هم اکنون به iOS 13.2.3 سلام بگویید.

در حقیقت اینطور باید گفتکه در روز دوشنبه ۱۸ نوامبر ۲۰۱۹ شرکت اپل iOS 13.2.3 و iPadOS 13.2.3 را عرضه و ,منتشر, کرده است. همچنین در نظر داشته باشید که شماره نسخه ی موجود ان هم درست در جلوی ان احتمالا به شما خواهد گفتکه این امر یک بروزرسانی نرم افزاری جزئی می باشد. به این ترتیب قابل ذکر است که این برزورسانی نرم افزاری به احتمال بسیار زیاد هرگونه قابلیت های جدید ظاهری روبه جلو و بزرگی را به این ترکیب ان هم برای کاربران نهایی اضافه نخواهد کرد. اما با اینحال چنین برزورسانی نرم افزاری احتمالا به پچ کردن ,مشکلات, پشت صحنه و به طریق دیگر به بهبود بخشیدن عملکرد کلی از نرم افزار را ادامه خواهد داد.

بنابراین هم اکنون iOS 13.2.3 و iPadOS 13.2.3 بصورت یک بروزرسانی رایگان OTA دردسترس می باشند. همچنین گذشته از هرگونه پچ های جزئی و بهبودات انجام شده باید بگوییم که اگر هر چیز جدیدی در این برزورسانی نرم افزاری جدید کشف شده باشند، ما این پست را مطابق با ان بروزرسانی خواهیم کرد.

و اما تا انجاییکه چه چیز هایی جدید می باشند باید گفتکه در اینجا شما می توانید تغییرات رسمی در iOS 13.2.3 و iPadOS 13.2.3 را مشاهده کنید که رفع باگ هایی برای برنامه ی Mail و Messages و رفع شدن دانلود های پس زمینه و… را ذکر می کند:

iOS 13.2.3 شامل رفع باگ ها و بهبودات برای ایفون شما می باشد. در حقیقت این بروزرسانی:
.
یک مشکلی که در سیستم جستجو و جستجو در داخل برنامه های Mail و Files و Notes وجود داشته است که ممکن بود عمل نکنند، رفع شده است
نشانی های یک مشکلی که عکس ها، لینک ها و سایر پیوست ها ممکن بود در نمای جزئیات Messages نمایش داده نشوند، رفع شده است
یک مشکلی که می توانست مانع اپلیکیشن ها از دانلود شدن محتوا در پس زمینه شود، رفع شده است
مشکلی که ممکن بود مانع Mail از اوردن پیام های جدید و قرار دادن موارد انجام نشده و همچنین نقل قول کردن محتوای پیام اصلی در حساب های Exchange شود، رفع شده است
.

ولیکن برای کسانیکه پیگیری می کنند باید بگوییم که این دومین بروزرسانی برای iOS 13.2 در این ماه می باشد. چرا که در هفتم نوامبر ۲۰۱۹ شرکت اپل iOS 13.2.2 را برای عموم ,منتشر, کرده بود. بطوریکه ان بروزرسانی برروی رفع کردن ,مشکلات, ,همراه, با مدیریت حافظه ی تهاجمی RAM و رفرش شدن پس زمینه ی اپلیکیشن ها تمرکز داشت. با این اوصاف در نظر داشته باشید که اگر اپل مصمم به یک اندکی تغییرات بیشتر و مورد نیاز برای کاربران در این پیرامون بوده باشد، باید گفتکه ممکن است که iOS 13.2.3 همان کار را انجام دهد.

البته در همین حال اپل پیش از این درحال تست و ازمایش کردن نسخه بتایی از بروزرسانی بعدی و تا اندکی بزرگتر برای iOS 13 می باشد. چرا که این کمپانی سومین نسخه بتای توسعه دهندگان از iOS 13.3 را در تاریخ ۲۰ نوامبر ۲۰۱۹ ,همراه, با tvOS 13.3 و watchOS 6.1.1 به منظور یک اقدام مناسب عرضه کرده است.

بنابراین مانند هر یک از بروزرسانی های نرم افراری اپل می توانید iOS 13.2.3 و iPadOS 13.2.3 را از طریق روش OTA و یا با دانلود فایل متناسب با دیوایس خود ان را نصب کنید تا با نصب ان بتوانید از اخرین بهبود های انجام شده در iOS و iPadOS بهرمند شوید .

در این صورت و با تمام توضیحات داده شده در نظر داشته باشید که همیشه پیش از نصب هر بروزرسانی نرم افزاری یک نسخه ی پشتیبان از ایفون ، ایپد و یا ایپاد تاچ خود تهیه کنید . در واقع انجام اینکار از طریق ایکلود ، یا ایتونز (در ویندوز یا نسخه های macOS Mojavie و پیش از ان) و یا Finder (در macOS Catalina و نسخه های پس از ان) به اسانی انجام می شود . پس بیاد داشته باشید که بدون نسخه ی پشتیبان هیچگاه بروزرسانی نکنید، چرا که حتی با وجود یک بروزرسانی نرم افزاری کوچک برای iOS و iPadOS ممکن است که در بعضی از مواقع ,مشکلات,ی را در حین بروزرسانی بوجود اورد که باعث از دست رفتن اطلاعات دیوایس شما شود. به همین منظور تهیه ی یک نسخه پشتیبان باعث می شود تا در صورت بروز چنین اتفاقی بتوانید از ان استفاده کنید .

در همین حال همانطور که اشاره شد ، مجددا قابل ذکر است که کاربران ایفون، ایپد و ایپاد تاچ که دیوایس ان ها از iOS 13 و iPadOS 13 پشتیبانی می کند، می توانند از طریق روش OTA و با مراجعه به مسیر Settings app > General > Software Update و سپس انتخاب گزینه ی Download and Install دیوایس خود را به اخرین نسخه بروزرسانی کنند .

قابل ذکر است که اکثر دیوایس های ۶۴ بیتی می توانند به iOS 13 و iPadOS 13 بروزرسانی کنند که ساده ترین حالت ان بروزرسانی از طریق OTA می باشد.

  1. ابتدا می بایست از طریق ایکلود ، یا ایتونز (در ویندوز یا نسخه های macOS Mojavie و پیش از ان) و یا Finder (در macOS Catalina و نسخه های پس از ان) از دیوایس اپلی خود نسخه ی پشتیبان (Back UP) تهیه کنید .
  2. پس از تهیه نسخه ی پشتیبان از طریق دیوایس خود به مسیر Settings > General > Software Update مراجعه کنید.
  3. حال پس از انکه نسخه ی جدید توسط دیوایس شناسایی شد ، تنها کافیست گزینه ی Download & Install را بزنید تا بروزرسانی دانلود و پس از ان نصب شود .

همچنین قابل ذکر است که کاربران می توانند با اتصال دیوایس خود از طریق کابل USB به کامپیوتر و اجرای ایتونز (در ویندوز یا نسخه های macOS Mojavie و پیش از ان) یا Finder (در macOS Catalina و نسخه های پس از ان) دیوایس خود را بروزرسانی کنند. از طرفی می توانید با انتخاب و دانلود فریمور متناسب با دیوایس خود از طریق لینک های زیر اقدام به نصب ان از طریق ایتونز یا Finder کنید .

و اما لینک های دانلود iOS 13.2.3 و iPadOS 13.2.3:

: iPhone

iPhone 11 Pro

iPhone 11 Pro Max

iPhone 11

iPhone Xs

iPhone Xs Max (China)

iPhone Xs Max

iPhone Xr

iPhone X (GSM)

iPhone X (Global)

iPhone 8 (GSM)

iPhone 8 (Global)

(iPhone 8 Plus (GSM

iPhone 8 Plus (Global)

iPhone 7 (GSM)

iPhone 7 (Global)

(iPhone 7 Plus (GSM

iPhone 7 Plus (Global)

iPhone 6s

iPhone 6s Plus

iPhone SE

: iPad

iPad Pro 10.5 inch (Cellular)

iPad Pro 10.5 inch (Wi-Fi)

iPad Pro 3 11 inch (Wi-Fi)

iPad Pro 3 11 inch (Wi-Fi – ۱TB)

iPad Pro 3 11 inch (Cellular)

iPad Pro 3 11 inch (Cellular – ۱TB)

iPad Pro 3 12.9 inch (Wi-Fi)

iPad Pro 3 12.9 inch (Wi-Fi – ۱TB)

iPad Pro 3 12.9 inch (Cellular)

iPad Pro 3 12.9 inch (Cellular – ۱TB)

iPad Pro 2 12.9 inch (Cellular)

iPad Pro 2 12.9 inch (Wi-Fi)

iPad Pro 12.9 inch (Cellular)

iPad Pro 12.9 inch (Wi-Fi)

iPad Pro 9.7 inch (Cellular)

iPad Pro 9.7 inch (Wi-Fi)

iPad 5 (Cellular)

iPad 5 (Wi-Fi)

iPad 6 (Cellular)

iPad 6 (Wi-Fi)

iPad 7 (Cellular)

iPad 7 (Wi-Fi)

iPad Air 2 (Cellular)

iPad Air 2 (Wi-Fi)

iPad Mini 4 (Cellular)

iPad Mini 4 (Wi-Fi)

iPad Mini 5 (Cellular)

iPad Mini 5 (Wi-Fi)

iPad Air 3 (Cellular)

iPad Air 3 (Wi-Fi)

: iPod

iPod Touch 7th gen

جاست تک را در کانال تلگرام دنبال کنید : https://telegram.me/justtechامتیاز بدهید :

| امتیاز : NAN
موضوع : | بازدید : 13
برچسب ها :

تاريخ : شنبه 9 آذر 1398 | 14:57 | نویسنده : میکائیل نیک اندیش |
.: Weblog Themes By VatanSkin :.