تبلیغ جدید اپل برای تعطیلات با عنوان The Surprise که خانواده و ایپد را نشان می دهد

دسترسی سریع

براي صحبت با مدیر سایت
!کليک کنيد
قوانين نويسندگي در سایت ما
!کليک کنيد
کمک مالي و نقدي جهت بهبود سايت
!کليک کنيد
حمایت بنری از سایت
!کليک کنيد
براي پرسيدن سوالات خود با اين شماره تماس بگيريد: (----------------)
تبليغات ...

برای سفارش تبلیغات کلیک کنید برای سفارش تبلیغات کلیک کنید
نویسنده : میکائیل نیک اندیش | بازدید : 62

<strong>تبلیغ</strong>, جدید اپل برای <strong>تعطیلات</strong>, با <strong>عنوان</strong>, The Surprise که <strong>خانواده</strong>, و ایپد را نشان می دهد

اگر شما هم از دیدن تبلیغ,ات اثر گذار اپل لذت می برید باید بگوییم که در اینجا می توانید جدیدترین تبلیغ, این کمپانی با مضمون The Surprise را مشاهده کنید. به همین منظور، پیشنهاد می کنیم برای اطلاعات تکمیلی در ادامه با جاست تک همراه باشید.

در حقیقت مانند بسیاری از موارد دیگر و سایر کمپانی ها در رابطه با چنین موضوعی اینطور باید گفتکه شرکت اپل هم درحال اماده شدن برای تعطیلات, می باشد. بنابراین مطمئنا یک تبلیغ, جدید از سوی اپل با مضمون تعطیلات, ان هم به منظور کمک به ما در این مسیر نیاز می باشد.

همچنین قابل ذکر است که مقادیر تولید و ساخته شده در تبلیغ,ات اپل بطور معمول هیچ چیزی را به مسخره کردن نمی گیرد و درحالیکه این تبلیغ,ات ممکن است که به همان اندازه بمباتیک همچون سایرین نباشد ولیکن این تبلیغ,ات قطعا به اندازه کافی دلچسب و قلبی می باشند. اما با تمام این تفاسیر باید بگوییم که در این تبلیغ, ما یک خانواده, ی پرمشغله را در داخل یک ماشین بار و بندی شده خودشان همراه با رسیدن بچه های شلوغ و پر سروصدا به خانه ی دور پدر بزرگشان را می بینیم. در همین راستا تبلیغ, جدید اپل با عنوان, The Surprise سعی دارد تا در قالب اوردن یک ایپد نشان دهد که زمانیکه انها یک شخص عزیر از دست داده شده ای را بیاد می اورند، این دستگاه می تواند خانواده, را گرد هم بیاورد.

بعضی اوقات، بهترین هدایا می توانند از غیر منتظره ترین مکان ها بیایند.

لازم به ذکر است که این تبلیغ, شامل اهنگ Married Life ساخته Michael Giacchino ان هم از موسیقی متن انیمیشن سینمایی Up می باشد که اگر اغراق نکنیم این یک انتخاب مناسب برای اهنگ بشمار می اید.

و اما در اینجا می توانید این تبلیغ را مشاهده کنید:

در پایان باید بگوییم که این یک تبلیغ خوب دیگر از سوی اپل می باشد و این تبلیغ نشان می دهد که چگونه یک بخش از تکنولوژی می تواند همه ی ما را در یک لحظه مناسب جمع کند.

جاست تک را در کانال تلگرام دنبال کنید : https://telegram.me/justtech


برچسب‌ها :

دوشنبه 11 آذر 1398 - 12:08
قدرت گرفته از نیلوبلاگ

اطلاعیه جدید نیلوبلاگ

برای شرکت در مسابقه ویژه بهترین وبلاگ برای کاربران جدید
به صفحه ثبت نام مراجعه کنید

عضویت