اما Smart Battery Case اپل برای ایفون ۱۱، ایفون ۱۱ پرو و ایفون ۱۱ پرو مکس دارای دکمه ی دوربین می باشد

دسترسی سریع

براي صحبت با مدیر سایت
!کليک کنيد
قوانين نويسندگي در سایت ما
!کليک کنيد
کمک مالي و نقدي جهت بهبود سايت
!کليک کنيد
حمایت بنری از سایت
!کليک کنيد
براي پرسيدن سوالات خود با اين شماره تماس بگيريد: (----------------)
تبليغات ...

برای سفارش تبلیغات کلیک کنید برای سفارش تبلیغات کلیک کنید
نویسنده : میکائیل نیک اندیش | بازدید : 55

سرانجام شرکت اپل قاب مجهز به باتری هوشمند خودش را برای خطوط ایفون,,, های ۱۱ معرفی و عرضه کرده است. به همین منظور، پیشنهاد می کنیم برای اطلاعات تکمیلی در ادامه با جاست تک همراه باشید.

همانطور که در جریان می باشید باید گفتکه یکی از مداوم ترین شایعات انجام شده برای ماه های اخیر این بوده است که هم اکنون شرکت اپل درحال کار کردن برروی یک Smart Battery Case ان هم برای گوشی های ایفون,,, ۱۱ و ایفون,,, ۱۱ پرو می باشد. در همین راستا باید بگوییم که در اینجا ما یک مورد دیگری از پیوستن یک شایعه به حقیقت را داریم.

چرا که در روز چهارشنبه شرکت اپل بطور رسمی یک نوع جدیدی از Smart Battery Case را برای ایفون,,, ۱۱، ایفون,,, ۱۱ پرو و ایفون,,, ۱۱ پرو مکس عرضه کرده است. همچنین هر یک از این قاب های هوشمند جدید شامل پشتیبانی از شارژ بی سیم می باشند که این امر می بایست یک استقبال مضاعف برای این لوازم جانبی جدید را به همراه داشته باشد.

البته در همین راستا باید بگوییم که اپل در سال گذشته در نظر داشت تا یک کمی به یک نقض و تغییر طراحی برای خطوط Smart Battery Case های خودش بپردازد ولیکن این کمپانی تصمیم گیری خود را به منظور عرضه ی این لوازم جانبی ان هم همراه با یک نقض و تغییر طراحی در انها را برای ایفون,,, Xr، ایفون,,, Xs یا ایفون,,, Xs مکس کنار گذاشت. البته در رابطه با این امر بنظر می رسد که هم اکنون این کمپانی تصمیم گرفته است تا این نقض و تغییر طراحی را به این خطوط از قاب ها ان هم برای نسل جدید ایفون,,, های ۱۱ بازگرداند.

اما تا انجاییکه چه چیز های جدیدی در فهرست Smart Battery Case اورده شده است باید بگوییم که اپل می گوید که شما می توانید تا ۵۰ درصد طول عمر باتری بیشتری را ان هم در حین استفاده کردن از این قاب را بدست اورید. البته از امکانات Smart Battery Case می توان به یک سطح سیلیکون نرم رنگی در قسمت خارجی اش و همچنین ایجاد شرایط نگه داشتن راحت ان و همینطور استفاده از ان بصورت روزانه اشاره کرد. ولیکن این قاب نیز دارای, یک دکمه ی اختصاص یافته دوربین, می باشد که می تواند برنامه ی دوربین, پیشفرض را چه در زمانیکه دستگاه قفل باشد یا نباشد، باز کند.

و اما در اینجا می توانید نحوه ی توصیفات اپل از ویژگی های (Smart Battery Case) را مشاهده کنید:

این قاب دارای, یک دکمه ی دوربین, اختصاص یافته می باشد که می تواند برنامه ی دوربین, را چه در زمانیکه ایفون قفل باشد یا قفل نباشد، باز کند. همچنین یک فشار دادن سریع این دکمه باعث می شود تا یک عکس گرفته شود و یک فشار دادن طولانی تر باعث می شود تا ویدئوی QuickTake گرفته شود. البته در نظر داشته باشید که این امر برای دوربین, سلفی هم عمل می کند.

با تمام این تفاسیر بیاد داشته باشید که شما به شارژ کردن ایفون و Smart Battery Case ان هم بصورت بی سیم به لطف گواهی Qi موجود در ان قادر خواهید بود. البته این قاب نیز می تواند از طریق یک اتصال سیمی هم شارژ شود.

همچنین گفتنی است که Smart Battery Case در یک تنوعی از رنگ ها همچون (صورتی، سفید و مشکی) دردسترس می باشد و هزینه اش ۱۲۹ دلار می باشد.

از طرفی احتمالا می بایست اپل راهنمای خودش را به منظور قرار دادن Smart Battery Case جدید برای ایفون ۱۱، ایفون ۱۱ پرو و ایفون ۱۱ پرو مکس بروزرسانی کند.

  • X-Rays نشان می دهد که چگونه دکمه ی دوربین, اختصاص یافته در Smart Battery Case جدید برای خطوط ایفون های ۱۱ عمل می کند:

همانطور که گفته شد شرکت اپل بطور رسمی خطوط Smart Battery Case خودش را برای ایفون ۱۱، ایفون ۱۱ پرو و ایفون ۱۱ پرو مکس ان هم در اواسط این ماه یعنی ۲۰ ماه نوامبر ۲۰۱۹ عرضه کرده است. از طرفی این اتفاق به خودی خودش یک خبر می باشد اما اپل یک سوپرایزی را در فروشگاه ها ان هم برای جدیدترین لوازم جانبی خودش داشته است و ان سوپرایز یک دکمه ی دوربین, اختصاص یافته می باشد.

اما این سوپرایز ممکن است که عجیب و غریب باشد زیرا همانطور که شما خوب می دانید باید گفتکه خطوط ایفون ها هرگز یک دکمه ی دوربین, اختصاص یافته و ویژه ای را نداشته است و این امر قطعا یک ویژگی موجود و فعلی در جدیدترین مدل های ایفون ها هم نمی باشد. اما به هر صورت این امر مانع اپل از قرار دادن یک دکمه ی دوربین, اختصاص یافته برروی Smart Battery Case های جدید هم نشده است و هم اکنون به همین دلیل افراد بسیاری در iFixit و Creative Electron تیم شده اند تا کشف کنند و بدانند که چگونه این امر عمل می کند

در همین راستا برای رسیدن به انجا Creative Electron سعی کرده است تا Smart Battery Case جدید را در زیر یک X-Rays به منظور بدست اوردن یک نگاه نزدیکتر از اجزای داخلی ان قاب ان هم بدون مجبور بدون به از هم جدا کردن اجزای داخلی اش قرار دهند. در نتیجه X-Rays نشان داده است که یک برد مدار کوچک در داخل این کیس وجود دارد که به یک مدار باریک و انعطاف پذیر متصل شده است که با اتصال به دکمه ی دوربین, به اخر می رسد. بنابراین این برد مدار به ان چیزی که پورت لایتنینگ Chin خوانده می شود و در انتهای این کیس قرار دارد به دکمه ی دوربین وصل می شود.

و اما در اینجا می توانید نگاهی نزدیکتر و نهایی از اجزای داخلی Smart Battery Case داشته باشید:

در نتیجه در رابطه با این امر باید بگوییم که همه چیز بسیار جالب می باشند. چرا که مطابق با گفته های اپل قابل ذکر است که Smart Battery Case می تواند تا ۵۰ درصد طول عمر باتری بیشتری را برای ایفون ۱۱ یا ایفون ۱۱ پرو شما اضافه کند. اما صادقانه باید گفتکه دکمه ی دوربین اختصاص یافته یک قابلیت اضافه شده خوب می باشد که باعث می شود تا این کیس تنها یک کمی ارزشمندتر در چشم هایمان باشد. همچنین ما فکر نمی کنیم که اپل بخواهد تا یک ایفونی را همراه با یک دکمه ی دوربین اختصاص یافته ان هم در هر زمانی یعنی بزودی زود عرضه کند (چرا که پیش از این هم باز شدن دوربین به اندازه ی کافی از لاک اسکرین سریع بوده است). اما داشتن این گزینه در یک لوازم جانبی اختیاری بسیار کاربردی بنظر می اید.

  • ایا Smart Battery Case برای خطوط ایفون های ۱۱ ارزشش را دارد؟

اما Smart Battery Case اپل برای ایفون 11، ایفون 11 پرو و ایفون 11 پرو مکس <strong>دارای</strong>, دکمه ی دوربین می باشد

همانطور که می دانید شرکت اپل طراحی Smart Battery Case خودش را برای سری ایفون های جدید ۱۱ بروزرسانی کرده است اما باید گفتکه این قاب مجهز به باتری هوشمند برای شما ۱۲۹ دلار هزینه قرار داده است. البته قاب Smart Battery Case برخی از ویژگی های جالبی را بدست اورده است و در رنگ های طراحی شده از راه رسیده است اما ایا این قاب ارزش پول دادن را دارد؟ به همین منظور پیشنهاد می کنیم که در ادامه ویدئوی موجود را که توسط وب سایت IDB ایجاد شده است را به منظور جزئیات بیشتر بررسی کنید.

اما در کل باید گفتکه مرتبا اذعان شده است که بسیاری از افراد وجود دارند که به ظرفیت باتری بیشتری نسبت به باتری ضعیف تلفن هایشان که می توانند انرژی را در خود نگه دارند، نیازمند می باشند به همین منظور اپل Smart Battery Case را ارائه داده است که یک قاب به نسبت بزرگ همراه با یک باتری داخلی می باشد که قدرت اضافی و بزرگی را ارائه می دهد. بنابراین این قاب جدید برای ایفون ۱۱ شامل برخی از ویژگی های جالب می باشد. بطوریکه این قاب دارای, بدنه ی بیرونی سیلیکونی بوده است که در یک چندین رنگ های طراحی شده و متفاوت عرضه شده است و همینطور قرار دادن و خارج کردن گوشی از ان اسان می باشد. همچنین در نظر داشته باشید که این قاب نیز اولین Smart Battery Case بشمار می اید که شامل یک دکمه ی دوربین مجزا به منظور اسانتر شدن شرایط برای گرفتن عکس ها می باشد.

زشسش

با این اوصاف قابل ذکر است که Smart Battery Case جدید برای ایفون ۱۱، ایفون ۱۱ پرو و ایفون ۱۱ پرو مکس تا ۵۰ درصد طول عمر باتری طولانی تری را ان هم در زمانیکه بطور کامل شارژ شده باشد، ارائه می دهد. همچنین زمانیکه ایفون درحال استفاده کردن از این کیس می باشد، ایفون وضعیت باتری Smart Battery Case را در لاک اسکرین خودش و در Notification Center نمایش خواهد داد. بنابراین این قاب هرگز یک معما در مورد اینکه چه میزان شارژ را شما مصرف کرده اید، نخواهد داشت.

همچنین این کیس می تواند بطور بی سیم با استفاده از صفحه های شارژ گواهی شده Qi شارژ شود و یا حتی برای شارژ شدن سریعتر شما می توانید از یک شارژ سازگار با USB-PD استفاده کنید. از طرفی این قاب نیز با کابل های لایتنینگ سازگار می باشد.

در پایان باید گفتکه هزینه کردن ۱۲۹ دلار برای یک قاب مجهز شده به باتری و یا… یک پول زیادی می باشد. به همین منظور تمامی یادداشت های ما و ویدئوی قرار داده شده به منظور جستجو برای یافتن اینکه ایا این قاب ارزشمند است یا خیر منتشر شده است تا شما بتوانید از اطلاعات ان استفاده کنید.

جاست تک را در کانال تلگرام دنبال کنید : https://telegram.me/justtech


برچسب‌ها :

دوشنبه 11 آذر 1398 - 12:08
قدرت گرفته از نیلوبلاگ

اطلاعیه جدید نیلوبلاگ

برای شرکت در مسابقه ویژه بهترین وبلاگ برای کاربران جدید
به صفحه ثبت نام مراجعه کنید

عضویت