هم اکنون سریال درام جرم و جنایی واقعی Truth Be Told برای استریم در +Apple TV دردسترس می باشد

دسترسی سریع

براي صحبت با مدیر سایت
!کليک کنيد
قوانين نويسندگي در سایت ما
!کليک کنيد
کمک مالي و نقدي جهت بهبود سايت
!کليک کنيد
حمایت بنری از سایت
!کليک کنيد
براي پرسيدن سوالات خود با اين شماره تماس بگيريد: (----------------)
تبليغات ...

برای سفارش تبلیغات کلیک کنید برای سفارش تبلیغات کلیک کنید
نویسنده : میکائیل نیک اندیش | بازدید : 62

هم <strong>اکنون</strong> <strong>سریال</strong> <strong>درام</strong> جرم و <strong>جنایی</strong> <strong>واقعی</strong> Truth Be Told <strong>برای</strong> <strong>استریم</strong> در +Apple TV <strong>دردسترس</strong> می <strong>باشد</strong>

سرانجام همانطور که شرکت اپل وعده داده بود باید گفتکه سریال درام و جنایی خود را با نام Truth Be Told در سرویس استریم +Apple TV عرضه و منتشر کرده است. به همین منظور، پیشنهاد می کنیم برای اطلاعات تکمیلی در ادامه با جاست تک همراه باشید.

بطور کلی باید بگوییم که سریال Truth Be Told یک مجموعه ی جرم و جنایی جدید از سوی اپل می باشد که در سرویس استریم ویدئویی اصلی این کمپانی موسوم به +Apple TV ان هم در روز جمعه ششم دسامبر عرضه و منتشر شده است. بنابراین سه قسمت اول ان از روز جمعه ۶ دسامبر ۲۰۱۹ دردسترس همگان قرار گرفته است.

خبر: هم اکنون فیلم اصلی +Apple TV با نام Hala برای استریم دردسترس می باشد

همچنین این سریال درام جرم و جنایی واقعی براساس رمان Are You Sleeping اثر Kathleen Barber می باشد که قرار است همراه با مجموعه قسمت های جدید در هر جمعه منتشر شود. از سوی دیگر لازم به ذکر است که این غول تکنولوژی نیز در روز جمعه ششم دسامبر هشتمین قسمت از سریال های The Morning Show و See و For All Mankind را در کنار چهارمین قسمت از سریال Servant منتشر کرده است.

اما در این نمایش Octavia Spencer در نقش پادکستر Poppy Parnell بازی می کند که شواهد جدیدی را برای بازگشایی مجدد یک پرونده قتل پیدا کرده است که باعث ایجاد یک حس ملی در او شده است. از طرفی ستاره ی سریال Breaking Bad یعنی Aaron Paul در نقش Warren Cave می باشد و او مردی است که Poppy Parnell ممکن است که به اشتباه کمک کرده باشد تا در پشت میله ها قرار بگیرد. از طرفی مطابق با توضیحات اپل در رابطه با این نمایش باید بگوییم که (تحقیق و بررسی های Poppy Parnell نگرانی های مبرمی را در مورد حریم خصوصی، رسانه ها و نژاد ها سوق می دهد.)

و اما در اینجا می توانید تریلر رسمی برای سریال Truth Be Told که در زیر قرار داده شده است را تماشا کنید:

.

اهنگ: Mme Rieux اثر Algiers

البته در یک نگاه نخستین از ویژگی های سریال Truth Be Told باید بگوییم که اپل پیش از انکه اولین سه قسمت از این نمایش را در اوایل ماه دسامبر به اشتراک بگذارد، بنظر می رسید که اعضای بازیگران و کارکنان از معرفی کردن این سریال جدید بواسطه ی اپل هیجان زده هستند.

.

لازم به ذکر است که سریال Truth Be Told توسط Nichelle Tramble Spellman ساخته شده است.

اما گذشته از بازیگران Octavia Spencer و Aaron Paul باید گفتکه ستارگان این سریال به بازیگرانی دیگر همچون Lizzy Caplan و Elizabeth Perkins و Michael Beach و Mekhi Phifer و Tracie Thoms و Haneefah Wood و Ron Cephas Jones محدود و منحصر می شود.

جاست تک را در کانال تلگرام دنبال کنید : https://telegram.me/justtech


برچسب‌ها :

دوشنبه 18 آذر 1398 - 21:36
قدرت گرفته از نیلوبلاگ

اطلاعیه جدید نیلوبلاگ

برای شرکت در مسابقه ویژه بهترین وبلاگ برای کاربران جدید
به صفحه ثبت نام مراجعه کنید

عضویت