تیم کوک – اپل برای مبارزه با ایدز از طریق همکاری و مشارکت با Product(RED) مبلغ ۲۲۰ میلیون دلار را جمع اوری کرده است

دسترسی سریع

براي صحبت با مدیر سایت
!کليک کنيد
قوانين نويسندگي در سایت ما
!کليک کنيد
کمک مالي و نقدي جهت بهبود سايت
!کليک کنيد
حمایت بنری از سایت
!کليک کنيد
براي پرسيدن سوالات خود با اين شماره تماس بگيريد: (----------------)
تبليغات ...

برای سفارش تبلیغات کلیک کنید برای سفارش تبلیغات کلیک کنید
نویسنده : میکائیل نیک اندیش | بازدید : 45

تیم کوک - اپل <strong>برای</strong> <strong>مبارزه</strong> با <strong>ایدز</strong> از <strong>طریق</strong> <strong>همکاری</strong> و <strong>مشارکت</strong> Product(RED) <strong>مبلغ</strong> 220 <strong>میلیون</strong> <strong>دلار</strong> را جمع <strong>اوری</strong> <strong>کرده</strong> است

در روز اول دسامبر تیم کوک مدیر عامل شرکت اپل یک پستی را در توییتر ان هم در رابطه با روز جهانی ایدز منتشر کرده است که در ان به همکاری و کمک های انجام شده از سوی کمپانی اپل برای مبارزه با ایدز نیز اشاره کرده است. به همین منظور، پیشنهاد می کنیم برای اطلاعات تکمیلی در ادامه با جاست تک همراه باشید.

بطور کلی باید بگوییم که اولین روز دسامبر روز جهانی ایدز می باشد که بعنوان یک رویداد سالانه توسط سازمان بهداشت جهانی (WHO) مشخص شده است و این امر به منظور ارتقای اگاهی مردم از همه گیر بودن ایدز اختصاص یافته است. اما در همین راستا تیم کوک مدیر عامل شرکت اپل در رابطه با این رویداد همراه با انتشار یک پستی در توییتر ضمن تأیید همکاری و مشارکت طولانی مدت اپل با برند Product(RED) که هم اکنون در سیزدهمین سال خود می باشد برای جمع اوری پول به منظور مبارزه با ایدز در افریقا اشاره کرده است. همچنین کوک می گوید که تلاش های اپل تا به امروز ۲۲۰ میلیون دلار را جمع اوری کرده است.

و اما تیم کوک توضیح داده است که:

در حقیقت در روز جهانی ایدز ما سیزدهمین سال همکاری و مشارکت خودمان را با RED@ به منظور مبارزه با ایدز در افریقا را به ثبت رسانده ایم. چرا که از سال ۲۰۰۶ مشتریانمان به ما در جمع اوری ۲۲۰ میلیون دلار کمک کرده اند. همچنین از سال ۲۰۰۴ مرگ و میر ناشی از ایدز تا بیش از نیمی کاهش یافته است. بنابراین با یکدیگر ما می توانیم به یک نسلی عاری از ایدز دست پیدا کنیم. (https://t.co/h4wnIDGAmq)

از طرفی لازم به ذکر است که لینک صفحات Product(RED) از سوی اپل به تمامی محصولات و لوازم های جانبی این کمپانی ان هم در ارتباط با چنین برندی ایجاد شده است. در واقع ان محصولات شامل ایفون ۱۱، ایفون Xr، ایپاد تاچ، Beats Solo3 و اسپیکر های پرتابل +Beats Pill همراه با بند های اپل واچ، قاب های ایفون، iPad Smart Covers و کیف های چرمی در رنگ قرمز می باشند. بنابراین یک بخشی از درامد حاصل شده از فروش هر یک از این دیوایس ها به سمت منابع مالی برای پیش گیری از ایدز/HIV می رسد.

اما علاوه براین ها قابل ذکر است که شرکت اپل یک ترویج ویژه ای را تا پایان روز دوشنبه، دوم دسامبر ارائه داده است ان هم به این صورتکه هر خرید انجام شده توسط اپل پی در یک اپل استور، یا در سایت apple.com، یا در اپلیکیشن Apple Store یک دلار را به صندوق جهانی اهدا خواهد کرد (که تقریبا می بایست از این طریق حدود یک میلیون دلار جمع اوری شود).

جاست تک را در کانال تلگرام دنبال کنید : https://telegram.me/justtech


برچسب‌ها :

دوشنبه 18 آذر 1398 - 21:36
قدرت گرفته از نیلوبلاگ

اطلاعیه جدید نیلوبلاگ

برای شرکت در مسابقه ویژه بهترین وبلاگ برای کاربران جدید
به صفحه ثبت نام مراجعه کنید

عضویت