iOS 13.3 در هوم پاد به اعضای خانواده اجازه می دهد تا درخواست های شخصی را کنترل کنند

دسترسی سریع

براي صحبت با مدیر سایت
!کليک کنيد
قوانين نويسندگي در سایت ما
!کليک کنيد
کمک مالي و نقدي جهت بهبود سايت
!کليک کنيد
حمایت بنری از سایت
!کليک کنيد
براي پرسيدن سوالات خود با اين شماره تماس بگيريد: (----------------)
تبليغات ...

برای سفارش تبلیغات کلیک کنید برای سفارش تبلیغات کلیک کنید
نویسنده : میکائیل نیک اندیش | بازدید : 54

iOS 13.3 در هوم پاد به <strong>اعضای</strong> <strong>خانواده</strong> <strong>اجازه</strong> می دهد تا <strong>درخواست</strong> های <strong>شخصی</strong> را <strong>کنترل</strong> <strong>کنند</strong>

سرانجام اپل امکانی را فراهم کرده است تا iOS 13.3 در هوم پاد به اعضای خانواده اجازه دهد درخواست های شخصی را کنترل کنند. به همین منظور، پیشنهاد می کنیم برای اطلاعات تکمیلی در ادامه با جاست تک همراه باشید.

بطور کلی باید بگوییم که شرکت اپل در روز دهم دسامبر نرم افزار سیستمی iOS 13.3 را برای اسپیکر های بی سیم هوم پاد سیری محور خود منتشر کرده است.

و اما نحوه ی نصب iOS 13.3 برای هوم پاد:

برای نصب یک بروزرسانی OTA می بایست مطمئن باشید که هم دیوایس مبتنی بر iOS شما و هم هوم پاد در شبکه ی محلی یکسانی قرار دارند و سپس برنامه ی Home را برروی ایفون، اپید و یا مک خود باز کنید. اکنون می بایست برروی ایکون خانه در گوشه ی بالا و سمت چپ در سیستم عامل iOS تپ کنید و پس از ان Software Update را در زیر عنوان Speakers & TVs انتخاب کنید و یا می بایست برروی اسپیکر خود راست کلیک کرده و Settings را از منوی پاپ اپ ظاهر شده در سیستم عامل macOS انتخاب کنید.

اموزش: چگونه نرم افزار را برروی هوم پاد خود بروزرسانی کنیم ؟

در ان صورت اگر یک نرم افزار سیستمی جدید دردسترسی برای هوم پاد وجود داشته باشد از شما برای نصب ان درخواست خوهد شد بطوریکه می بایست دستور العمل های موجود برروی صفحه نمایش را به منظور تکمیل شدن این فرایند دنبال کنید.

و اما تغییرات iOS 13.3 برای هوم پاد:

در حقیقت iOS 13.3 برای هوم پاد رفع باگ ها و بهبودات را شامل موارد زیر فراهم می کند.

  • قابلیت هوم پاد برای تشخیص صدای پروفایل از اعضای خانواده را بهبود بخشیده است.
  • به اعضای فردی خانواده اجازه می دهد تا درخواست های شخصی را فعال یا غیرفعال کنند.
  • یک مشکلی که می توانست مانع پخش موزیک از ادامه یافتن برروی یک جفت استریو ان هم پس از یک تماس تلفنی شود، رفع شده است.

برای اطلاعات بیشتر در مورد بروزرسانی های نرم افزاری هوم پاد می بایست به وب سایت اپل مراجعه کنید.

و اما یک بررسی اجمالی سریع از ویژگی های جدید:

ایجاد یک درخواست شخصی بوسیله ی سیری در هوم پاد نمی توانست ساده تر از این باشد مگر اینکه سایر اعضای خانواده شما برای استفاده از اسپیکر بی سیمتان نیز دچار مشکل شده باشند. در نتیجه در چنین وضعیتی شما می بایست ویژگی Personal Requests را به منظور ارسال پیام ها، ایجاد یاداوری ها و… بوسیله ی صدای خود فعال کنید.

با این اوصاف از انجاییکه هم اکنون هوم پاد می تواند صدا های متفاوت را تشخیص دهد باید گفتکه ویژگی Personal Requests با Reminders و Notes و Calendar و… در ایکلود ان هم برای هر یک از اعضای خانواده کار می کند. البته پیش از iOS 13.3 تنظیم کننده خانواده مجبور بود تا Personal Requests یا همان درخواست های شخصی را برای هر کاربر اسپیکر در برنامه ی Home قرار دهد.

اموزش: نحوه ی استفاده از سیری در هوم پاد برای ترجمه کردن

اما همراه با چنین بروزرسانی باید گفتکه این وضعیت دیگر اینگونه نیست. چرا که هم اکنون هر یک از اعضای فردی خانواده می تواند Personal Requests را در برنامه ی Home بطوریکه شما مجبور نباشید، فعال و یا غیرفعال کند.

در پایان باید بگوییم که همراه با تشخیص پیشرفته ی صدا توسط سیری اپل ادعا می کند که این قابلیت در هوم پاد برای تشخیص دادن صدای پروفایل از اعضای خانواده بهبود یافته است و استفاده کردن از Personal Requests در این اسپیکر می بایست حتی به لطف بروزرسانی جدید iOS 13.3 بهتر باشد.

جاست تک را در کانال تلگرام دنبال کنید : https://telegram.me/justtech


برچسب‌ها :

يکشنبه 1 دی 1398 - 15:52
قدرت گرفته از نیلوبلاگ