بروزرسانی tvOS 13.3 بخش Up Next برنامه ی Apple TV را بازگردانده است و همچنین در اینجا می توانید نحوه ی فعال کردنش را مشاهده کنید

دسترسی سریع

براي صحبت با مدیر سایت
!کليک کنيد
قوانين نويسندگي در سایت ما
!کليک کنيد
کمک مالي و نقدي جهت بهبود سايت
!کليک کنيد
حمایت بنری از سایت
!کليک کنيد
براي پرسيدن سوالات خود با اين شماره تماس بگيريد: (----------------)
تبليغات ...

برای سفارش تبلیغات کلیک کنید برای سفارش تبلیغات کلیک کنید
نویسنده : میکائیل نیک اندیش | بازدید : 57

هم اکنون اپل نسخه ی tvOS 13.3 را در روز ۱۰ دسامبر همراه با عملکرد کلی و بهبودات پایداری عرضه و منتشر کرده است. به همین منظور، پیشنهاد می کنیم برای اطلاعات تکمیلی در ادامه با جاست تک همراه باشید.

بطور کلی باید بگوییم که شرکت اپل در روز سه شنبه دهم دسامبر یک بروزرسانی را برای tvOS یا همان سیستم عاملی که منحصربفرد برای ستاپ باکس های اپل تی وی نسل چهارم و پنجم این شرکت که موسوم به Apple TV HD و Apple TV 4K می باشند را منتشر کرده است. بنابراین هم اکنون بصورت رایگان بروزرسانی tvOS 13.3 برای دانلود دردسترس می باشد.

از طرفی باید گفتکه tvOS 13.3 حدود یک ماه و نیم پس از tvOS 13.2 از راه رسیده است. از سوی دیگر این سیستم عامل ستاپ باکس معمولا بصورت هماهنگ و یکپارچه همراه با همتای iOS خود عرضه و بروزرسانی می شود. همچنین اپل در اسناد پشتیبانی انلاین خود اشاره کرده است که این نسخه ی جدید از tvOS (شامل عملکرد کلی و بهبودات پایداری می باشد.)

اما قابل ذکر است که درحالیکه این امر توسط اپل در اسناد پشتیبانی شایان ذکر نبوده است ولیکن باید گفتکه یک تغییر در رابط کاربری برنامه ی Apple TV ان هم در انتشار این نسخه ی جدید وجود دارد که به کاربرانی که یک تغییر معرفی شده همراه با tvOS 13 را دوست نداشته اند، کمک خواهد کرد. در حقیقت اپل از بخش Top Shelf برنامه ی Apple TV به منظور نمایان کردن نمایش های تلوزیونی و فیلم هایی که این شرکت خواستار تبلیغ کردنشان بوده است را در کنار اینکه چه شما این امر را دوست داشته باشید یا نداشته باشید استفاده می کرده است.

ولیکن هم اکنون این کنترل به شما واگذار و بازگردانده شده است. چرا که tvOS 13.3 به شما اجازه می دهد تا موارد Top Shelf را به Up Next تغییر دهید که این امر صف محتوا از نمایش هایی را که شما پیش از این تا نیمه تماشا کرده اید یا می بایست قسمت بعدی را تماشا کنید را نمایان می کند. همچنین در همین راستا در اینجا شما می توانید نحوه ی بازگشت به روشی را که قبلاً عمل می کرده است را مشاهده کنید.

و اما ایجاد نمایش Up Next در برنامه ی Apple TV:

 1. ابتدا پیش از هر چیز می بایست Apple TV HD یا Apple TV 4K خود را به tvOS 13.3 بروزرسانی کنید.
  .
  اموزش: چگونه نسخه نرم افزاری در اپل تی وی خود را بروزرسانی کنیم ؟
  .
 2. حال می بایست برروی برنامه ی Settings کلیک کنید.
 3. سپس می بایست برروی Apps کلیک کنید.
 4. اکنون می بایست برروی برنامه ی TV کلیک کنید.
 5. سپس می بایست در زیر بخش Home Screen برروی Top Shelf کلیک کنید.

در پایان با کلیک کردن برروی ریموت در بین What to Watch و Up Next تغییر خواهید کرد.

جاست تک را در کانال تلگرام دنبال کنید : https://telegram.me/justtech


برچسب‌ها :

يکشنبه 1 دی 1398 - 15:52
قدرت گرفته از نیلوبلاگ