چگونه مشاهده کنید که دوستانتان به چه چیزی در اپل موزیک گوش می دهند؟

دسترسی سریع

براي صحبت با مدیر سایت
!کليک کنيد
قوانين نويسندگي در سایت ما
!کليک کنيد
کمک مالي و نقدي جهت بهبود سايت
!کليک کنيد
حمایت بنری از سایت
!کليک کنيد
براي پرسيدن سوالات خود با اين شماره تماس بگيريد: (----------------)
تبليغات ...

برای سفارش تبلیغات کلیک کنید برای سفارش تبلیغات کلیک کنید
نویسنده : میکائیل نیک اندیش | بازدید : 57

<strong>چگونه</strong> <strong>مشاهده</strong> <strong>کنید</strong> که <strong>دوستانتان</strong> به چه <strong>چیزی</strong> در اپل <strong>موزیک</strong> گوش می <strong>دهند؟</strong>

در این پست اموزشی، قصد داریم تا به شما کاربران عزیز نشان دهیم که چگونه در صورت تمایل به مشاهده و دیدن اینکه دوستانتان به چه چیزی در اپل موزیک گوش می دهند، پبردازید. به همین منظور، پیشنهاد می کنیم برای اموزش تکمیلی در ادامه با جاست تک همراه باشید.

در حقیقت باید بگوییم که یکی از بهترین روش ها برای یافتن موزیک جدید ان است که بفهمید و پی ببرید که دیگران به چه چیزی گوش می دهند. به همین منظور چه کسی بهتر از دوستتان تا بتواند شما را به چیزی که ممکن است دوست داشته باشید، برساند و تبدیل کند.

بنابراین همراه با اپل موزیک شما می توانید به اسانی انچه را که دوستانتان درحال گوش دادن به ان هستند را در هر دو دستگاه های مبتنی بر iOS و مک مشاهده کنید که در اینجا ما به شما نحوه ی انجام دادن ان را نشان خواهیم داد.

و اما پروفایل خود را ایجاد کرده و دوستان را در اپل موزیک پیدا کنید:

پیش از هر چیز لازم به ذکر است که برای شروع کار شما می بایست پروفایل خود را راه اندازی کرده تا سپس شما بتوانید دوستان را پیدا کنید. بنابراین برنامه ی Music را در ایفون، ایپد و یا مک خود باز کرده و سپس مراحل زیر را دنبال کنید.

  1. ابتدا می بایست تب For You را در قسمت پایین از سیستم عامل iOS و یا در قسمت سمت چپ از سیستم عامل مک انتخاب کنید.
  2. سپس می بایست برروی عکس پروفایل خود در قسمت بالا و سمت راست صفحه تپ و یا کلیک کنید. لازم به ذکر است که اگر شما همچنان یک عکس ندارید این امر بصورت یک ایکون نمایش داده خواهد شد.
  3. اکنون در سیستم عامل iOS می بایست See What Friends Are Listening To را انتخاب کرده و سپس برروی Get Started تپ کنید. اما در سیستم عامل مک تنها می بایست برروی Get Started در صفحه ی پاپ اپ و ظاهر شده Music + Friends کلیک کنید.*چگونه مشاهده کنید که دوستانتان به چه چیزی در اپل موزیک گوش می دهند؟
  4. حال می بایست نام خود و سپس نام کاربری خود را تایید کنید یا یک نام جدیدی را وارد کنید و اگر شما تمایل داشتید یک عکس اضافه کنید.*
  5. پس از ان می بایست برروی Continue to Find Contacts تپ و یا کلیک کنید.
  6. سپس شما می توانید به فیسبوک وصل شوید که برای این امر می بایست گزینه ی Connect Facebook را انتخاب کنید، یا یک دوستی را برای فالو کردن انتخاب کنید که برای انجام چنین عملی می بایست در بخش CONTACTS SHARING MUSIC گزینه ی Follow را برای شخص مورد نظر انتخاب کنید و یا از سوی دیگر یک شخصی را دعوت کنید که برای این امر می بایست در بخش CONTACTS ON APPLE MUSIC گزینه ی Invite را برای شخص مورد نظر انتخاب کنید. همچنین متناوبا از سوی دیگر شما می توانید Next را انتخاب کرده و به مرحله ی بعدی بروید.*
  7. اکنون می بایست از بین گزینه های Everyone یا People You Approve یکی را بعنوان اینکه چه کسی می تواند شما را فالو کند، انتخاب کنید و همچنین اگر شما تمایل داشتید در بخش FRIEND RECOMMENDATIONS گزینه های مربوط به پیشنهادات دوستی را انتخاب کنید. سپس برروی Next تپ و یا کلیک کنید.*چگونه مشاهده کنید که دوستانتان به چه چیزی در اپل موزیک گوش می دهند؟
  8. حال بطور اختیاری شما می توانید پلی لیست هایی را برای به اشتراک گذاشتن انتخاب کنید. سپس برروی Next تپ و یا کلیک کنید.
  9. در نهایت می بایست در صورت وجود بروزرسانی هایی را که شما خواستار دریافت کردنش می باشید را انتخاب کنید و سپس برروی Done تپ و یا کلیک کنید.چگونه مشاهده کنید که دوستانتان به چه چیزی در اپل موزیک گوش می دهند؟

در ان هنگام شما می بایست به صفحه ی پروفایل خود برسید. در نتیجه از انجا شما می توانید تنظیمات خود را ویرایش کرده، پروفایل خود را به اشتراک بگذارید و یا دوستان بیشتری را پیدا کنید.

در پایان قابل ذکر است که در هر زمانیکه شما می خواهید تا مشاهده کنید که دوستان اپل موزیکتان درحال گوش دادن به چه چیزی هستند تنها می بایست پروفایل خود را باز کرده و سپس برروی نام و عکسشان در قسمت پایین و زیر Following تپ و یا کلیک کنید.

چگونه مشاهده کنید که دوستانتان به چه چیزی در اپل موزیک گوش می دهند؟

اموزش: ایا اپل موزیک تمامی اهنگ های شما را حذف کرده است؟ این روش را امتحان کنید!

اموزش: چگونه اهنگ ها را در همان سطح مشابه از حجم صدا در اپل موزیک پخش کنیم؟

اموزش: چگونه موزیک ها را بوسیله ی متنشان در برنامه ی Music اپل برروی ایفون و ایپد جستجو کنیم؟

جاست تک را در کانال تلگرام دنبال کنید : https://telegram.me/justtech


برچسب‌ها :

شنبه 7 دی 1398 - 1:59
قدرت گرفته از نیلوبلاگ