هم اکنون شما می توانید یک ایموجی را برروی کیس شارژ ایرپاد و ایرپاد پرو خود حک کنید

دسترسی سریع

براي صحبت با مدیر سایت
!کليک کنيد
قوانين نويسندگي در سایت ما
!کليک کنيد
کمک مالي و نقدي جهت بهبود سايت
!کليک کنيد
حمایت بنری از سایت
!کليک کنيد
براي پرسيدن سوالات خود با اين شماره تماس بگيريد: (----------------)
تبليغات ...

برای سفارش تبلیغات کلیک کنید برای سفارش تبلیغات کلیک کنید
نویسنده : میکائیل نیک اندیش | بازدید : 29

هم <strong>اکنون</strong> شما می <strong>توانید</strong> یک <strong>ایموجی</strong> را <strong>برروی</strong> کیس <strong>شارژ</strong> <strong><strong>ایرپاد</strong></strong> و ایرپاد پرو خود حک <strong>کنید</strong>

در روز سوم ژانویه شرکت اپل برای اولین بار امکان حک کردن و قرار دادن یک ایموجی را برروی کیس شارژ ایرپاد و ایرپاد پرو کاربر را اضافه کرده است. به همین منظور، پیشنهاد می کنیم برای اطلاعات تکمیلی در ادامه با جاست تک همراه باشید.

بطور کلی باید بگوییم که حکاکی یک گزینه ای برای کمک به شخصی سازی کردن دیوایس های اپل ان هم برای مدت زمانی نه چندان دور وجود داشته است و هم اکنون این کمپانی قصد دارد تا گزینه های مختلفی را دنبال کند.

در حقیقت قابل ذکر است که اپل گزینه های حکاکی را برای خطوط ایرپاد ها ان هم برای کیس شارژشان از زمانیکه نسل دوم ایرپاد ها اغاز به عرضه شده بودند، معرفی کرده بود. اما باید گفتکه در صورتیکه شما تمایل داشته باشید هم اکنون می توانید یک ایموجی را برروی کیس شارژ خود حک کنید. همچنین این گزینه ی جدید نیز شامل گزینه های مربوط به متن بزرگتر هم می شود.

بنابراین باید گفتکه یک بنر جدید در فروشگاه انلاین اپل که اولین بار توسط وب سایت ۹to5Mac کشف شده بود، وجود دارد که در ان بنر خوانده می شود که (گزینه های حکاکی شخصی جدید ان هم از A تا ایموجی هم اکنون دردسترس می باشند). در نتیجه می توان گفتکه این امر به بعضی از گزینه های جدید برای مشتریانی که خواستار حکاکی کردن برروی کیس شارژ ایرپاد خودشان ان هم برای برخی از گزینه های سفارشی سازی دیگر هستند، سیگنال می دهد.

همچنین قابل ذکر است که برای رسیدن به قسمت حکاکی در فروشگاه انلاین اپل شما می بایست ایرپادی را که می خواهید بخرید را انتخاب کرده و سپس گزینه ی Add Engraving را که شما در پایین صفحه مشاهده خواهید کرد را انتخاب کنید. با اینحال یک اخطار وجود دارد ان هم اینکه شما فقط نمی توانید هر ایموجی را که شما خواستار حک کردنش می باشید را برای کیس شارژتان انتخاب کنید. (اما بله، شما می توانید یک اسب شاخ دار را حک و قرار دهید).

هم اکنون شما می توانید یک ایموجی را برروی کیس شارژ ایرپاد و ایرپاد پرو خود حک کنید

با این اوصاف در نظر داشته باشید که تنها یک تعداد گزینه های انتخابی برای برگزیدن از انجا وجود دارد. همچنین مطابق با گزارش اصلی باید بگوییم که اپل بیش از ۳۰ گزینه را قرار داده است که از جمله می توان به اکثر گزینه های محبوب همچون مدفوع، شبح، گربه، ضربه ی مشت و… اشاره کرد.

از سوی دیگر در نظر داشته باشید که گزینه ی جدید حکاکی در تمامی مناطق و کشور ها دردسترس نمی باشد. در حقیقت بنظر می رسد که گزینه ی حکاکی در امریکا، ژاپن، کانادا، استرالیا و انگلیس و چند مورد دیگر دردسترس می باشد. همچنین گزینه ی حکاکی برای ایرپاد نسل دوم و ایرپاد پرو دردسترس می باشد.

جاست تک را در کانال تلگرام دنبال کنید : https://telegram.me/justtech


برچسب‌ها :

دوشنبه 16 دی 1398 - 22:37
قدرت گرفته از نیلوبلاگ