هم اکنون Sileo برای جیلبریک checkra1n دردسترس می باشد

دسترسی سریع

براي صحبت با مدیر سایت
!کليک کنيد
قوانين نويسندگي در سایت ما
!کليک کنيد
کمک مالي و نقدي جهت بهبود سايت
!کليک کنيد
حمایت بنری از سایت
!کليک کنيد
براي پرسيدن سوالات خود با اين شماره تماس بگيريد: (----------------)
تبليغات ...

برای سفارش تبلیغات کلیک کنید برای سفارش تبلیغات کلیک کنید
نویسنده : میکائیل نیک اندیش | بازدید : 33

هم <strong>اکنون</strong> Sileo <strong>برای</strong> <strong>جیلبریک</strong> checkra1n <strong>دردسترس</strong> می <strong>باشد</strong>

سرانجام پکیج مدیریت Sileo برای جیلبریک checkra1n عرضه و دردسترس قرار گرفته است. به همین منظور، پیشنهاد می کنیم برای اطلاعات تکمیلی در ادامه با جاست تک همراه باشید.

در حقیقت باید بگوییم که تنها یک چند روز پیش بود که تیم Sileo اعلام کرده بود که در اینده ای نزدیک پکیج مدیریت Sileo را برای iOS 13 یعنی در جیلبریک جدید checkra1n که این جیلبریک متکی بر اکسپلویت بوتروم checkm8 می باشد را عرضه و منتشر خواهد کرد. حال قابل ذکر است که در اوایل صبح روز بیست و پنجم دسامبر یعنی در این روز های کریسمس تیم Sileo به ارائه دادن ان قول و وعده عمل کرده است.

اموزش: نحوه ی دریافت Sileo در جیلبریک checkra1n

بنابراین در یک اعلامیه ای که درست در صبح روز ۲۵ دسامبر به اشتراک گذاشته شده است باید اشاره کنیم که تیم Sileo گفته بود که کاربران می توانند یک مخزن سفارشی را به برنامه ی سیدیای خودشان در جیلبریک checkra1n ان هم به منظور یافتن هر چیزی که انها برای نصب Sileo در دیوایس ازاد شده مبتنی بر iOS 13 خودشان نیاز دارند را اضافه کنند.

هم اکنون Sileo برای جیلبریک checkra1n دردسترس می باشد

در نتیجه همانطور که برای این امر بنظر می رسد باید بگوییم که در چنین زمانی (یعنی در زمان نوشتن این پست) تیم Sileo ارائه ی پکیج مدیریت Sileo را به منظور نصب و راه اندازی از طریق برنامه ی بومی checkra1n Loader انتخاب نکرده است که با توجه به اینکه تا چه میزان برنامه ی checkra1n Loader همراه با این جیلبریک ادغام شده و یکپارچه می باشد، می توان این موضوع را یک امر ازار دهنده بشمار اورد. در عوض جیلبریک کنندگان می بایست از مخزن زیر در سیدیا استفاده کنند.

repo.getsileo.app

البته با این وجود باید دید که ایا این امر در اینده ای نزدیک تغییر خواهد کرد یا خیر و اما شخصاً ما ترجیح می دهیم که پکیج مدیریت Sileo بصورت بومی از طریق برنامه ی checkra1n Loader یعنی مغایر با یک مخزن سیدیا ارائه داده می شد.

اما در زمان نوشتن این پست باید بگوییم که یکی دیگر از موارد قابل توجه و ازار دهنده ان است که نصب و راه اندازی Sileo قویا سیدیا را حذف می کند. بنابراین کاربران نمی توانند از این امر امتناع کنند و شاید حیرت انگیزتر ان است که بنظر نمی رسد تا یک روش سرراست و مستقیم در جهت بازگرداندن سیدیا وجود داشته باشد. از طرفی به محض نصب و راه اندازی Sileo برنامه ی لانچر checkra1n گزینه ای را برای بازگشت به سیدیا را نمایش نمی دهد و ما همچنان نمی دانیم که ایا یک بروزرسانی برای جیلبریک checkra1n این امر را در اینده تغییر خواهد داد یا خیر. بنابراین اگرچه بسیار ناخوشایند می باشد اما کاربران می توانند همواره دیوایسشان را ریستور کرده و سپس ان را مجددا بوسیله ی checkra1n به منظور بازگرداندن سیدیا جیلبریک کنند.

ولیکن در یک نکته ی مثبت دیگر باید بگوییم که Sileo خود دارای مزایایی بیش از سیدیا می باشد که از جمله ی انها می توان به یک فریمورک سریع مبتنی بر Swift، پشتیبانی از دارک مود بومی و یک رابط کاربری زیبا و تازه اشاره کرد.

همچنین در رابطه با این امر باید توجه داشته باشید که این اولین باری است که Sileo برروی یک ابزار جیلبریکی دردسترس قرار گرفته است که توسط تیم الکترا تالیف و تصنیف نشده است. در حقیقت پیش از این باید گفتکه چنین پکیج مدیریتی تنها برروی جیلبریک Chimera و Electra دردسترس بوده است و یک راه حل رسمی برای این پکیج مدیریت در جیلبریک unc0ver هرگز نتوانسته است علیرغم وعده ها و قول های داده شده برای انجام ان به تحقق بپیوندد.

در پایان باید بگوییم که ما قویا پیشنهاد می کنیم که بجای اجرای این پکیج بهتر است تا یکپارچه شدن Sileo در برنامه ی checkra1n Loader برای جیلبریک checkra1n منتظر بمانید اما ما نیز درک می کنیم که برخی از جیلبریک کنندگان فقط عاشق Sileo در مقایسه با سیدیا می باشند. به همین دلیل به شما اخطار داده ایم تا برای چنین اقدامی مطلع باشید.

جاست تک را در کانال تلگرام دنبال کنید : https://telegram.me/justtech


برچسب‌ها :

دوشنبه 16 دی 1398 - 22:37
قدرت گرفته از نیلوبلاگ