خبرگزاری Sensor Tower: هزینه های انجام شده در اپ استور جهانی برای روز کریسمس ۲۰۱۹ یک رکورد ۱۹۳ میلیون دلاری را از خود بجای گذاشته است

دسترسی سریع

براي صحبت با مدیر سایت
!کليک کنيد
قوانين نويسندگي در سایت ما
!کليک کنيد
کمک مالي و نقدي جهت بهبود سايت
!کليک کنيد
حمایت بنری از سایت
!کليک کنيد
براي پرسيدن سوالات خود با اين شماره تماس بگيريد: (----------------)
تبليغات ...

برای سفارش تبلیغات کلیک کنید برای سفارش تبلیغات کلیک کنید
نویسنده : میکائیل نیک اندیش | بازدید : 29

براساس گزارشات منتشر شده از سوی Sensor Tower ظاهرا یک رکورد ۱۹۳ میلیون دلاری برای هزینه های انجام شده در اپ استور ان هم در روز کریسمس ۲۰۱۹ وجود دارد. به همین منظور، پیشنهاد می کنیم برای اطلاعات تکمیلی در ادامه با جاست تک همراه باشید.

در حقیقت مطابق با یک گزارش جدید از سوی Sensor Tower باید بگوییم که هزینه های انجام شده توسط مصرف کننده در اپ استور جمعا یک رکورد ۱۹۳ میلیون دلاری را در روز کریسمس ۲۰۱۹ به همراه داشته است که بیانگر یک افزایش ۱۶ درصدی سالانه می باشد.

از طرفی قابل ذکر است که تقریبا ۸۴ میلیون دلار در فروشگاه گوگل پلی هزینه شده است که بیانگر رشد و افزایش ۲.۷ درصدی سالانه را به همراه دارد. اما در همین راستا باید گفتکه اپ استور اپل برای ۷۰ درصد از هزینه های انجام شده در بین دو پلتفرم محاسبه شده است که تا مبلغ ۲۷۷ میلیون دلار را با هم ترکیب می کند.

همچنین این مجموع بیانگر رشد ترکیبی سالانه از ۱۱.۳ درصد برای دو فروشگاه می باشد که نزدیک به ۲۴۹ میلیون دلار را بطور ترکیب شده ان هم در هزینه های انجام شده کاربر برای روز کریسمس سال ۲۰۱۸ را اورده بود.

از سوی دیگر Sensor Tower می گوید که این افزایش در هزینه های انجام شده تا حد زیادی به دلیل صاحبان دستگاه های موبایل جدید و افرادی که گیفت کارت های اپ استور را دریافت کرده بودند و همچنین همراه با بازی هایی که در خریداری محبوبترین ها می باشند، مربوط می شود.

در واقع اکثریت هزینه های انجام شده بوسیله ی موبایل ان هم در روز کریسمس تقریبا معادل ۲۱۰ میلیون دلار بشمار می رفته است و همینطور در دسته ی بازی ها متمرکز بوده است که ۷۶ درصد از درامد در میان هر دو فروشگاه ها و حدود ۸ درصد رشد سالانه از ۱۹۵ میلیون دلار را ایجاد کرده است. همچنین PUBG Mobile بواسطه ی استودیوی TiMi (Tencent) توانسته است هزینه های انجام شده در درون بازی را همراه با ۸.۵ میلیون دلار رهبری کند و ۴۳۱ درصد از ۱.۶ میلیون دلاری که بازیکنان در این بازی در روز کریسمس سال ۲۰۱۸ هزینه کرده بودند را افزایش دهند.

از طرفی سایر اپلیکیشن ها تقریبا ۲ درصد بیشتر از تمامی هزینه های انجام شده در کریسمس امسال را ان هم در مقایسه با یکسال گذشته محاسبه کرده اند و در یک مبلغ تخمین زده شده ۶۷ میلیون دلاری را به ارمغان اورده اند. همچنین طبق گزارش قابل ذکر است که برترین اپلیکیشن غیر بازی برای کل هزینه های انجام شده در کریسمس اپلیکیشن دوستیابی Tinder بوده است که در یک درامد ناخالص جهانی نزدیک به ۲.۱ میلیون دلار را به همراه اورده است.

در پایان باید بگوییم که اپ استور یک بخش عظیمی از تجارت سرویس های اپل را تشکیل می دهد. همچنین به غیر از اپلیکیشن های اشتراکی ظاهرا اپ استور درحال حاضر ۳۰ درصد کمتر از کل درامدی که توسعه دهندگان از اپ استور بدست می اورند را دریافت می کند. از طرفی برای اپلیکیشن هایی که مشتری یک اشتراک را برای بیشتر از یکسال حفظ می کند باید گفتکه توسعه دهندگان حقی برای یک تقسیم ۸۵/۱۵ را دارند که در ان اپل ۱۵ درصد کمتر نسبت به ۳۰ درصد کاهش یافته را دریافت می کند.

جاست تک را در کانال تلگرام دنبال کنید : https://telegram.me/justtech


برچسب‌ها :

پنجشنبه 19 دی 1398 - 12:14
قدرت گرفته از نیلوبلاگ