اپل چالش عکسبرداری به کمک قابلیت Night Mode در ایفون ۱۱ را اعلام کرده است

دسترسی سریع

براي صحبت با مدیر سایت
!کليک کنيد
قوانين نويسندگي در سایت ما
!کليک کنيد
کمک مالي و نقدي جهت بهبود سايت
!کليک کنيد
حمایت بنری از سایت
!کليک کنيد
براي پرسيدن سوالات خود با اين شماره تماس بگيريد: (----------------)
تبليغات ...

برای سفارش تبلیغات کلیک کنید برای سفارش تبلیغات کلیک کنید
نویسنده : میکائیل نیک اندیش | بازدید : 37

بتازگی شرکت اپل یک چالش جدید عکسبرداری به کمک قابلیت Night Mode را در ایفون های ۱۱ اعلام کرده است. به همین منظور، پیشنهاد می کنیم برای اطلاعات تکمیلی در ادامه با جاست تک همراه باشید.

بطور کلی باید بگوییم که شرکت اپل سال ۲۰۲۰ را همراه با یک چالش تماما جدید عکسبرداری به کمک قابلیت Night Mode اغاز کرده است و کاربران را در سراسر جهان برای به اشتراک گذاری بهترین عکس های گرفته شده خودشان ان هم به کمک قابلیت Night Mode در ایفون ۱۱، ایفون ۱۱ پرو و ایفون ۱۱ پرو مکس دعوت کرده است.

در حقیقت لازم به ذکر است که مدل های ایفون ۱۱ و ایفون ۱۱ پرو بطور خودکار قابلیت Night Mode را در زمانیکه دوربین موقعیت و وضعیتی را همراه با نور کم تشخیص دهد، فعال می کند. در نتیجه یک ایکونی به شکل هلال ماه در قسمت بالای صفحه نمایش ان هم در زمانیکه این ویژگی فعال باشد، به رنگ زرد تبدیل خواهد شد.

از طرفی لازم به ذکر است که اپل عکس های ارسالی از روز ۸ ژانویه تا ۲۹ ژانویه را خواهد پذیرفت. همچنین یک هیئت از ۱۰ قضاوت کننده قرار است عکس های ارسالی را ارزیابی کنند و پنج عکس برنده در روز ۴ مارس اعلام و اشکار خواهد شد. همچنین در نظر داشته باشید که شما می بایست ۱۸ سال سن و یا بیشتر برای شرکت کردن در این چالش را به همراه داشته باشید و البته کارمندان اپل در این چالش واجد شرایط نمی باشند. به همین منظور اپل یک PDF را همراه با تمامی قوانین و جزئیات مشمولیت را به اشتراک گذاشته است.

از سوی دیگر اپل می گوید که عکس ها مجازند تا با برنامه ی Photos از سوی اپل یا با برنامه های جانبی و نرم افزاری ویرایش شوند. بنابراین در صورت ویرایش شدن شما می بایست اینکه از کدام برنامه ها یا فیلتر هایی استفاده کرده اید را در عنوان و یا کامنت عکس بیان کنید. همچنین هر عکسی که بوسیله ی ایفون ۱۱، ایفون ۱۱ پرو و یا ایفون ۱۱ پرو مکس به کمک قابلیت Night Mode از تاریخ ۲۰ سپتامبر به بعد گرفته شده باشند، واجد شرایط می باشند.

از طرفی در نظر داشته باشید که عکس های برنده در وب سایت اپل و در صفحات اینستاگرام، توییتر، WeChat و Weibo این کمپانی به اشتراک گذاشته خواهد شد. همچنین ان عکس ها نیز ممکن است که در تبلیغات و برروی بیلبورد ها، یا در اپل استور ها و یا در یک نمایشگاه جانبی عکس پدیدار شوند. در همین راستا اپل می گوید که این کمپانی یک هزینه ای را برای مجوز به عکاسان برنده ان هم به منظور استفاده از چنین عکس هایی در بازاریابی اش پرداخت خواهد کرد.

با تمام این تفاسیر قابل ذکر است که برای شرکت کردن در این چالش می بایست عکس های گرفته شده خود را به کمک قابلیت Night Mode در اینستگرام و توییتر ان هم با استفاده از هشتگ های ShotoniPhone# و NightmodeChallenge# به اشتراک بگذارید. البته کاربران Weibo می توانند با استفاده از هشتگ های #ShotoniPhone# و #NightmodeChallenge# در این چالش شرکت کنند. همچنین اپل می گوید که می بایست مدل ایفونی را که شما برای گرفتن عکستان استفاده کرده اید را در عنوان ذکر کنید.

البته فراموش نکنید که عکس هایی با رزولوشن بالا نیز می توانند به نشانی shotoniphone@apple.com ان هم با استفاده از فرمت فایل (firstname_lastname_nightmode_iPhonemodel) ایمیل شوند.

در پایان باید گفتکه اپل در ژانویه گذشته یک چالش مشابه ای را با نام Shot on iPhone اجرا کرده بود.

جاست تک را در کانال تلگرام دنبال کنید : https://telegram.me/justtech


برچسب‌ها :

شنبه 28 دی 1398 - 23:25
قدرت گرفته از نیلوبلاگ